Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Na tej stronie: MIUI 5.12.10 masz taki zapis: Android 6.0 dla Xiaomi Mi4/Mi3/MiNote Aktualizacja do Android 6.0 pojawi się w niedalekiej przyszłości, jak to będzie możliwe. Obecnie trwają zamknięte beta-testy.
  2. Proszę przeczytać jeszcze raz stronę z aktualizacją, tam jest pięknie opisane co dalej z Mi4/3 .
  3. Nezumi

    Adapter mhl

    Według strony MHL, to Redmi 2 wspiera MHL, więc powinno banglać.
  4. Nie ma MIUIPolska i raczej nie będzie, a wersji Global także nie dostaniesz bo telefon jest tylko i wyłącznie przeznaczony na Chiny. Po 2 nie wspiera Europejskich pasm więc możesz telefon odłożyć do szuflady .
  5. Obrazki, obrazkami, już pisałem, że je olałem, bardziej interesująca była treść . Jednak powołują się na Lei Jun'a .
  6. Na 90% fake, nawet zdjęcia "ramek" są od Meizu kradzione więc...
  7. Nezumi

    Mi Note czy Redmi Note 3

    To nie temat na takie pytania. Wracając do tematu. Jeżeli stać Cię na Mi Note, to go bierz, nie ma sensu zastanawianie się, porównujesz "flagowca" (seria Mi) do budżetowca (seria Redmi).
  8. W d.... z ramką, bardziej chodzi mi o sam tekst i zapewnienia redaktora odnośnie tego co "powiedział" Lei Jun. Co do Samsunga... Nie będę na ten temat się wypowiadać, bo napisze kilku stronicowy elaborat pełen hejtu na ten... wytwór zwany firmą...
  9. No z tego co czytałem to Mi5 nie będzie na 820 . mgsm Ile w tym prawdy? Nie mam pojęcia.
  10. Niech zgadnę.. TV_SAT? Nie zapomnij zainstalować MIUIPolska...
  11. Wydaje mi się, że z tego co podał kolega @Up to... nic sensownego nie wyszło, przy ANT+ jest "N/A" (brak danych). Wygląda na to, że jest natywnie, wystarczy uaktywnić to: Klik.
  12. Właśnie o to chodzi, aby nie było przecieków. Budują napięcie do ostatniej chwili, wszyscy dzięki temu czekają z niecierpliwością, a serwisy muszą pisać 10x o tym samym, aby w ogóle coś napisać . Masz taką "cisze przed burzą" .
  13. Nikomu. Dopóki Xiaomi oficjalnie nie ogłosi, że dany sprzęt zaistnieje, to... no... sprzętu nie będzie. Po 2 wszystkie plotki idą od Gizchina/Gizmochina, a to raczej mówi samo za siebie . Xiaomi nie jest "wylewne" jeżeli chodzi o przecieki.
  14. RN3 pewnie ma akurat wzięcie i do świąt wątpię, czy coś upolujesz :<, nawet XFS ma "tylko w chinach" ;<
  15. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  16. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  17. Nezumi

    1200 -1300zł co kupić?

    Cała seria OnePlus One była trafiona, znajomy kupił kilka mies. temu i też trafił na pożółkły. Mi4i... To jest coś między Redmi, a Mi... Taki wypychacz na rynek Indie. Niby snap 615, ale... Brałbym Mi4 na Twoim miejscu. Ten telefon urzeka nawet fanów iPhona (ciotka od kilku lat tylko Apple, a jak zobaczyła Mi4, to sama sobie kupiła ). Po 2, miałeś SGS4, kupujac Mi4i stał byś w miejscu, żadna zmiana, kupując Mi4/Mi4c, robisz zawsze "krok do przodu" .
  18. Nezumi

    Czy siada mi psycha?

    Za pół roku wam przejdzie (może) , przerabiałem to z Redmi 2, a następnie Mi4 . W sumie... nadal nie będziecie się mogli od nich odkleić, ale przynajmniej będziecie mogli je położyć w "zasięgu ręki" .
  19. Nezumi

    1200 -1300zł co kupić?

    Ja One Plus odradzam... Moim zdaniem coś jest z nimi nie tak i za jakiś czas usłyszymy o kolejny pięknym problemie jak ten z OPO i żółtymi ekranami... Bierz Mi4/Mi4c, nie idź w serię Redmi, nie ma sensu przesiadać się z flagowca na budżetowca. W Mi4 jedyne co musisz zrobić to ściągnąć paczkę z romem na telefon z strony, wejść w aktualizacje i... zaktualizować, nic więcej. Mi4c musisz się pobawić z TWRP, a Mi5... będzie jak będzie, na razie nie ma info kiedy.
  20. Zainstalować najnowsze miui... Problem został rozwiązany już dawno.
  21. Tak, kupuje prosto od Xiaomi i sprzedaje dalej. Brałbym kuriera, ale przy cenie bym nie szalał, za niska cena też skusi celnika do spojrzenia na zawartość . Napisz do Burizy (tutaj na forum na PW), on Ci wszystko objaśni (Buriza = xon).
  22. Przesyłka kurierska będzie szybciej, do tego kurierzy posiadają własnych celników i niekiedy warto dopłacić do kurierskiej (celnicy sprawdzają bardzo... "delikatnie", zazwyczaj naliczają od ceny na paczce, albo w ogóle), do tego kurierzy załatwiają wszystko za Ciebie, a ty jedyne co musisz zrobić to zapłacić przy odbiorze ew. VAT.
  23. Zapomniałeś dopisać, że może czekać nawet ponad miesiąc, bo aktualnie jest "Tylko w Chinach" .
  24. Tak, u xon możesz brać i nie, kurier nie zwalnia z odprowadzenia VAT (Za telefony nie płacimy cła). To co jest na aliex (np. Goldi) to wysyłka DHL'em do np. angli, tam jakiś ich pracownik odbiera paczkę, zmienia adres i przekierowuje do Ciebie, wszystko trwa niby do 5 dni.
  25. Po 1, wypadałoby zaktualizować do najnowszej wersji MIUIPolska. Instrukcję masz na stronie. Po 2, numer urządzenia masz na pudełku. Po 3, zobacz czy nie masz sobie gdzieś włączone limitu transferu danych (np 100mb/miech).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...