-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Redmi Note 2 Stable (Global) V7.0.12.0.LHMMICI
Nezumi odpowiedział(a) na d3tr0 temat w Dyskusja ogólna
To jest dev, czyli to samo co MIUIPolska. -
Redmi Note 2 Stable (Global) V7.0.12.0.LHMMICI
Nezumi odpowiedział(a) na d3tr0 temat w Dyskusja ogólna
To są wersje "chińskie", wszystkie stable xiaomi.eu masz na stronie... <werble> www.xiaomi.eu... -
Redmi Note 2 Stable (Global) V7.0.12.0.LHMMICI
Nezumi odpowiedział(a) na d3tr0 temat w Dyskusja ogólna
w wersji CN nie ma, w wersji Xiaomi.eu, jest. -
Co zyskam/stracę zmieniając Redmi Note Pro na Redmi Note 2?
Nezumi odpowiedział(a) na Antek Szprycha temat w Porównanie smartfonów
"Redmi Note" to raczej nie jest Mi Note, więc jest OK xD -
Klik Opcja "Szukaj" na forum jest na prawdę pomocna .
-
Z tym nie mam w ogóle problemu, rozmowy są zawsze dobrze słyszalne z 1 i z 2 strony .
-
5.11.5, najbardziej stabilny, ten 5.12.3 strasznie zżerał mi baterię i walił FC przy autostarcie apek. Na v6... na pewno 5.8.6 był bardzo udany oraz 5.7.31. Ja jestem w Play i jedyny moment gdy mi przerwie rozmowę to gdy jestem gdzieś w trasie i nadajnik się zmienia z Play, na Plus/T-mobile/Orange.
-
Moim zdaniem, jeżeli problem jest tylko i wyłącznie w Plus->Plus to winę ponosi operator, ew. SIM, bo telefon tutaj nie ma wiele do "powiedzenia", co więcej piszesz, że do innych sieci problemu nie ma.
-
Właśnie chodzi o to, że telefon przy zmianie z np. 3G Play->4G Play nie traci nic, nie rwie, nie gubi, to się pojawia dopiero przy zmianie np. 3G Play -> 3G Plus, dlatego nie rozumiem dlaczego miałoby to innym rwać, może kwestia jest w samym MIUI, jego wersji, być może jakiś rom miał "problem", albo jest to kwestia systemów od sprzedawców... W końcu sporo ludzi siedzi na tym syfie, nawet o tym nie wiedząc. Preferowane sieci->3G WCDMA (H/H+/E), wybierz to i potestuj, wtedy telefon będzie ciągle na 3G/2G, nie będzie skakać do 4G.
-
Przełączy się normalnie na 2G PLUS, jeżeli nie znajdzie Plusa to straci zasięg całkowicie, ale to raczej jest niemożliwe, w Play się przełącza z P4 na np. Plus i wtedy rzeczywiście rwie rozmowę, ale to jest normalne. Nie wyłączysz VoLTE, co więcej nawet jak ci się to uda gdzieś w plikach systemowych wywalić to i tak nic nie zmieni bo.. w Polsce VoLTE nie działa, u nas LTE jest tylko do internetu/SMS, więc opcja VoLTE jest w tel, ale nieużywana, jak pojedziesz np. do niemiec (bo tam bodajże jest VoLTE) to na LTe będzie normalnie prowadzona rozmowa bez przerzucania na H+/3G. Kurde... "opiekuje" się 6 Mi4 w sumie... żadna tego problemu nie ma, albo mam jakieś cholerne szczęście do sprzętu (bo Redmi 2 też mi śmiga, a ludzie narzekają), albo co niektórzy sami sobie problemy na głowę ściągają. Od prawie roku mam Xiaomi i żadnych problemów takowych nie uświadczyłem... Masz osobno 2G/3G/4G bo możesz sobie wybrać sieć, którą wolisz w danym momencie. To jest kwestia MIUI, nie sprzętowa.
-
Bo w Mi4 tej opcji nie ma... Opcja ta jest w Mi4c...
-
Jeżeli to wina Mi4, to dlaczego ja, będąc w Playu, gdzie ciągle nadajniki potrafią się wywalać, tego problemu nie mam? Może dlatego, że to nie jest wina telefonu? Radzę wymienić karty SIM i podzwonić po BOK. Mi4 płynnie przełącza się między 2G/3G/4G, bez żadnej "ciszy" w słuchawce.
-
Sam odesłałem ~5 osób z forum do sprzedawcy z reklamacją, bo telefony nie posiadały nr. IMEI, nie mam pojęcia jak wiele osób poza forum miało podobny problem. Sprzedawca sprowadza telefony z niewiadomego źródła, z zasyfionym softem, prowadzi 3 różne sklepy, o różnych nazwach, Sat-Tv, Królik24, Xiaomi.com.pl... Dobry sprzedawca, pewny, nie potrzebuje 3 różnych sklepów. VAT, będzie lub nie, zawsze może kupić Insurance w IBG i wtedy VAT mu sklep zwróci...
-
Obstawiam, że u operatora. Nie widziałem nigdzie opcji blokującej sms premium w telefonie.
-
Ja bym jednak z ceną nie przesadzał i brał te: Klik, a jeżeli na prawdę z kasą wolisz oszczędzić to te: Klik. Pewnie na necie znajdziesz je kawał taniej .
-
Redmi Note 2 Stable (Global) V7.0.12.0.LHMMICI
Nezumi odpowiedział(a) na d3tr0 temat w Dyskusja ogólna
Pewnie... nigdy? MIUIPolska są wyłącznie na wersjach China dev. Stable robi Xiaomi.eu, w sumie tam też masz polski język, więc jeżeli komuś zależy . -
Tak, tylko że na alledrogo możesz trafić na trafiony w najlepszym wypadku soft, w najgorszym tel i wtedy bujasz się ze sprzedającym, a tutaj kolega ma pewniaka
-
MI4 Problem z ekranem - czarny/działający dotyk
Nezumi odpowiedział(a) na miXer_ temat w Problemy techniczne
Na forum był podobny problem: Klik Wygląda na to, że zostaje Ci serwis/gwarancja. -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Tak pasują i... 14-20dni, chociaż teraz okres przedświąteczny więc może się wydłużyć. -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Spasowanie klapki (skrzypienie przy nacisku) 2S/PRO
Nezumi odpowiedział(a) na eloelo1 temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
