Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. IBG również pewny, Goldway, ludzie u niego zamawiają i niby jest OK, jest to spory sprzedawca, ma swoje "sposoby" na omijanie VAT, ale nie wiem jak u nich wygląda sprawa reklamacji. Na IBG refubra nie dostaniesz. Nah, moim zdaniem Mi4c to taki "zapchaj dziura", nie ma jeszcze Mi5, a coś trzeba było wypuścić, nie mówię, że zły telefon, ale... Jak się raz do łapek Mi4 przyklei, to już jej nie odkleisz . Wygląd, sprawność od strony hard czy softu, po prostu widać tutaj klasę "premium", "VIP" czy jak to kto woli sobie zwać. Wybrałem model 2Gb/16Gb bo akurat w XFS nie dość, że był w kuszącej cenie (1080zł bodajże płaciłem) to jeszcze dostałem plecki bambusowe gratis , a ja w sumie nie pożeram jakoś RAMu, nie siedzę w tonie aplikacji, które koniecznie muszą siedzieć w tle, w gierki gram okazjonalnie i raczej w jakieś "muzyczne" (Deemo np), a i z GPS'em problemów nie miałem, a używam często .
  2. Nie wiem co tam masz nakombinowane, ale włącz systemową aplikację SMS, usuń tą dodatkową i zobacz czy wszystko będzie działać, jeżeli będzie, to znaczy, że to coś co masz pobrane jest... nie działa na MIUI i tyle. No i czytamy co podpowiada nam system podczas wyłączania aplikacji systemowych "może spowodować błędne działanie urządzenia i/lub utrudnić jego korzystanie" etc. Co do stabilnej wersji, zapraszam na xiaomi.eu, do działu stable. Co do Messagera, to masz tutorial na forum, jeżeli masz wszystko odpalone, a nadal nie działa, to już wina Messagera.
  3. Tańszy ma mniejszą ilość pamięci (16 vs 32) oraz 0.2GHz mniej na procku (jeżeli nie grasz w wymagające gry to tego nie odczujesz). Karte trzeba wyrobić w banku (nie wiem jakie dokładnie konto tam masz, ale chyba karta debetowa z płatnościami internetowymi jest dodawana do każdego konta za free). PS: Poprawiłem ;<
  4. Sam musisz podjąć decyzję, co Ci bardziej odpowiada. Jeżeli chcesz mieć 100% pewność, to kupuj u Burizy/XFS/A4U/Technos.
  5. PayPal niezależnie od banku pobiera taką samą prowizję, bodajże 3% (a może 5%... trzeba by się wczytać), jeżeli będziesz mieć możliwość płacić kartą, to płać nią (przez GoPay bodajże można płacić kartą, wtedy prowizja jest niższa, sporo). Jeżeli chcesz mieć pewny zakup to XFS, Technos, A4U w "UE", albo z chin masz Buriza, IBG (tutaj osobno musisz liczyć się z ew. VAT).
  6. Nie mówię, że rom ma się sypać "bo może", ale też dev nie jest od tego, aby działał idealnie, trzeba to troszkę "wyśrodkować" bo jedni chcieliby z dev zrobić stable, a inni z dev zrobić wczesną bete .
  7. Aktualizacje->(...)->Uruchom w Recovery->Wipe&Reset->Wipe cache. Przed tym polecam zainstalować Wakelock Detector i dać mu uprawnienia Root (włączasz apkę, następnie home->Panel Sterowania->Uprawnienia->Dostęp do ROOT) i sprawdź co Ci wybudza telefon.
  8. Powiedz to Samsungowi . Używałem Stable na Mi4 i Redmi 2 1Gb, nigdy problemów nie było, być może osoby, które miały "stable" miały syfiaste stable .
  9. rom dev nie jest od tego, aby działał, tylko po to, aby nim testować więc w czym problem? No i... jestem tutaj modem, byłoby słabo gdybym nie widział na czym stoi rom miuipolska .
  10. Po co, jak Stable MIUI 7 też działa OK?
  11. O wytrzymałość bym się nie martwił, a co do softu, zawsze możesz zainstalować tam Xiaomi.eu stable. Ten śmiga aż miło .
  12. Możesz go poprosić o zdjęcia plomb w telefonie... Zawsze jest to jakiś "pkt zaczepienia", po 2 jeżeli przyjdzie Ci refub, to masz opcje sporu na Alie.
  13. Odróżnisz go na pewno jak dostaniesz, co do wyświetlaczy, ja nie narzekam.
  14. Problemy są, ale tylko na wersjach dev, bo... od tego one są no i zmiana numerka androida raczej nie poprawi błędów MIUI, co najwyżej dołoży swoje, własne .
  15. tak, to ten numer. 2014811.
  16. Snow Fairy działa tam lepiej niż na Mi4 (sprawdziłem), w/w apki też śmigają, a do podstawowego użytkowania ideał.
  17. XFS Tutaj także masz już wliczony VAT, do tego wysyłka PP do 3-4dni u Ciebie o ile towar jest w magazynie EU.
  18. Wszystko działa jak działać powinno, ale z tego co podałeś nikt nie jest w stanie stwierdzić jaki to model dokładnie... Na tyle opakowania masz numery, 813 to numer BEZ 900hz w 3G, 811 to numer Z WSZYSTKIMI pasmami w Polsce.
  19. Każdy telefon Xiaomi posiada 12mies. gwarancje. Sprzedawców masz tutaj an forum w np. opiniach.
  20. Jeżeli w diagnostyce wszystko ok, to chyba raczej kwestia zasięgu/sieci.
  21. Policz sobie.. cena ogólna(z wysyłką) + VAT (23%)
  22. Wesołych! Niech Mituś będzie z wami! .
  23. Był 1 taki przypadek, na setki paczek, więc...
  24. "Raj Albanii" przyznam szczerze, nawet śmiechłem Co do serwisu zostaje Ci... czekać? Święta idą, wątpię, aby ktokolwiek zajął się tym teraz na szybko.
  25. W Polsce nie posiadamy jeszcze rozmów przez 4G. 4G służy tylko i wyłącznie do SMS/Internet. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...