Jump to content

Jukeman

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

464 profile views

Jukeman's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nie ma :/ ale dziwne jest to, że dzieje się to tylko z ciężkimi plikami. Zainstalowane advanced download manager'a i dziś wieczorem sprawdze jak to chodzi u czy zapisuje poprawnie.
 2. Witam wszystkich, jak w tytule. Posiadam kartę 64gb, sformatowałem ją początkowo do fat32 żeby MIUI ją widziało, ale chcąc przechowywać na niej filmy sbs1080p przeformatowałem ją do NTFS i zamontowałem programem Paragon NTFS, w aplikacje pobrane ustawiłem domyślną lokację pobieranych plików do folderu który jest ustawiony jako kartasd. A teraz sedno. "Małe" pliki które zapisuje (korzystam z chrome'a) ściągają się do tego folderu, ale "duże" (paczki 1,8gb) zapisują się już do folderu pobrane w pamięci wewnętrznej. Ma ktoś pomysł dlaczego tak się dzieje?
 3. Właśnie sprawdziłem ponownie i fakt łączy się z siecią. Pisałem dlatego, że pierwszy raz po zmianie języka mój telefon nie mógł jej znaleźć. Widocznie zbieg okoliczności. Dodam tylko, iż po zmianie języka zmienia się też automatycznie klawiatura z google na xperia. Może tak ma być.
 4. Cześć wszystkim, kiedy staram się wymucic 4xMSAA w opcjach programistycznych, po chwili ta opcja sama się przełącza na off. Ma ktoś jakiś pomysł? Pracuje na MIUI 6.1.7 ale ten błąd występował w każdej wersji odkąd mam telefon czyli od października.
 5. Wersja MIUI: 6.1.7 Posiadany smartfon: Redmi Note 2 Prime Jakim użytkownikiem jesteś? Początkujący Opis znalezionego błędu Po zmianie języka na english automatycznie chce połączyć się z siecią China Telecom i nie może znaleźć polskiej sieci (korzystam z Virign Mobile)
 6. Tak miui, mam cichą nadzieję, że ktoś zrobił to sam i po prostu się nie podzielił a teraz się wykaże Nie edytowałem nigdy rom'u ale nie rozumiem dlaczego nie mmożna zaimplementować linijki kodu która przy starcie systemu przełącza w tryb użytkownika
 7. Witam wszystkich mam pewien problem, mianowicie nie mam pojęcia jak przekonać chrome'a aby odtwarzał filmy w MX playerze. Drugą kwestia jest miravision, czy wie ktoś jak zapisać ustawienia na stałe? Po restarcie przełączają się w tryb standardowy.
 8. Witam wszystkich, Mam problem z nadaniem praw roota dwóm aplikacjom mianowicie ViperFX i Flashfire, nie promptują o roota w żaden sposób, działam na miui polska. Ma ktoś jakiś pomysł? Uprzedzając mówię od razu, iż próbowałem też king rootem i nadal się nie udało. Jeśli ktoś używa tych appek to proszę o pomoc, dzięki Edit: Przez kingroota nie działał mi supersu, ale po fullwipe z os i czystej instalacji, a następnie sflashowaniu supersu, aplikacje domagają się praw roota tak, jak powinny. Problem rozwiązany, temat do zamkneicia.
 9. Witam Was, mam pytanie odnośnie appki. Mianiowicie czy Wy też macie z Nią problem po aktualizacji do siódemki? Moj Redmi Note 2P przyszedł 3 dni temu i aplikacja działała bez zarzutu na chińskim zasyfionym ROMie. Sflashowalem MIUI Polska i podzialala chwilke a teraz już odpowiada po 30 sekundach albo wcale. Tylko z tą aplikacja mam problem.
×
×
 • Create New...