Witajcie,
Od zakupu zauważyłem, że telefon cały czas łączy się z innymi sieciami.
W sieci macierzystej działa tylko przez chwilę, nie było by to problemem lecz... np.Przy endomondo zrywa połączenia co chwile, w grach, aplikacjach to samo
Ustawiłem sieć manualnie na Play lecz po miniucie zmienił na Orange(Play)
w takim razie wyłączyłem roaming krajowy i przesył danych podczas roamingu, lecz ten dalej się łączy z orange ale teraz nie ma transferu danych ...
Na pewno nie jest to wina play, przerobiłem w tym obszarze z 5 telefonów różnych marek.
Problem pojawia się tylko przy Xiaomi ;(
Jakiś pomyśl jak to rozwiązać ?