Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Posiadasz jakiś chiński cuś... multilang, albo coś takiego... Zapraszam do Instrukcji Instalacji 2014 na stronie miuipolska.
  2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  3. za ~100zł więcej masz 3Gb RAM w XFS... Zostaw człowieku Alledrogo w spokoju, tam tylko na Januszy Biznesu trafisz .
  4. Proponuje zakupy na xiaomiforsale.com, sklep w Czechach, 12ms gwarancji na "miejscu" (w Czechach lub jak się ugadasz to może jeszcze we Wrocławiu, nie pamiętam jak to tam było z MiCenter), w razie niemożliwości naprawy wymiana na nowy od ręki. Nie przestrasz się, że cena w euro, w Polsce i tak zapłacisz w PLN (jeżeli jeszcze jest "za pobraniem"). Ja za Huawei nie przepadam, nie ufam im, mam modem do LTE w domu od nich i klnę w cholerę ten szajs -.-
  5. MIUIv6 i v7 nie różnią się zbytnio, więc... Instaluj nie marudź, przecież nie nakłaniałbym Cię do instalacji czegoś, co rozwali Ci telefon, po co mi to?
  6. Z tego co podałeś to.. tak Mi4 wypada najlepiej... Chyba, że wolisz W8.1/10 od Androida, wtedy no... zostaje Ci Lumia xD
  7. Jeżeli chcesz mieć MIUIPolska ze wszystkimi jego poprawkami to... tak.
  8. "Brak tendencji do awarii" nie istnieje... zawsze się coś może zwalić, takie o, złośliwość rzeczy martwych . Nie wiem czego boisz się przy Mi4, awaryjność tego telefonu jakoś specjalnie wysoka nie jest...
  9. http://lmgtfy.com/?q=OTA&l=1 Tyle w temacie OTA... A to, że masz Xiaomi.eu (prawdopodobnie), nie masz połowy rzeczy z MIUIPolska, jak i pewnych poprawek. Tyle w temacie. Po to jest MIUIPolska i instrukcje instalacji, aby z nich korzystać...
  10. Mówiliśmy Ci, że nie ma OTA... aktualizujesz ściągając ROM na telefon.. Po to jest ta instrukcja ;-;
  11. miuipolska.pl -> Pobierz MIUI->Instrukcja Instalacji 2014...
  12. i jeszcze byłoby na mnie, że Mi5 na jesień... No cóż... trzeba uzupełnić zapasy... Ano nie można, wszystkiego trzeba spróbować! Chyba, że mowa o bezalkoholowym... tego lepiej nie próbować . Właśnie... ktoś się orientuje kiedy jest konf. prasowa Xiaomi?
  13. a ja trzymam 1l Cydru w lodówce... moje zapasy są chyba jednak ubogie .
  14. Jeżeli masz tel. od XFS (a z tego co pamiętam to tak), to masz Xiaomi.eu . Spokojnie, oni syfu nie wgrywają .
  15. Współczuje , mnie na szczęście grypa tylko "podrapała" , ale rozumiem, że tak na czarną godzinkę, w najciemniejszych zakamarkach lodóweczki, jakieś takie 1 piweczko sobie stoi? Co Xiaomi robi z ludźmi... Wszyscy tak czekają na Mi5, że serwisy informacyjne mogą byle fotkę wcisnąć, aby ludzie zaczęli szaleć
  16. Szansa jest taka sama jak na to, że ja zacznę latać, Marvinka nie wypije dziś piwka, a Xiaomi zacznie robić słabe telefony . Szansa jest zawsze, ale gorzej z jej wielkością .
  17. Spójrz na Note'a... Potem na to, znowu na Note... a potem już widzisz 2 Note'y . Ten render jest w sieci już od dobrego pół roku, tylko przedstawiany w różnych formach, aby nadać mu "urealnienia". Tyle. Co lepsze, rendery powstały jeszcze zanim Pan Hugo napisał o tym, że ma w rękach pierwszy egzemplarz . Ano, niech się cieszą, że ich Macierewicz nie może dorwać
  18. Twórce rendera najwidoczniej uznał, że brudny będzie bardziej realistyczny Bo to jest MiNote z dorobionym klawiszem Samsunga, kolejny render...
  19. Ja liczę na coś bez "boków" przy wyświetlaczu <3. Coś z wyglądu (wyświetlacza) jak LeTV x600 . Im mniej niepotrzebnej przestrzeni nad/pod/obok wyświetlacza, tym lepiej .
  20. Yep, MiNote, ahhh... się doczekać nie mogę i o, nawet MiNote'a biorę za Mi5 xD
  21. Nie miałem MiNote'a w ręku, ale wydaje mi się, ze to tutaj jest ciut mniejsze od Note'a... Note ma 5.7" z tego co pamiętam.
  22. Ich oficjalny FP, Mi. Prezentują nowy pasek do Banda i na 1 fotce jest razem z telefonem, nieznanym .
  23. Nie, żeby coś... ale coś takiego wstawili na FB:
  24. To wygląda jak Mi4c/i, a nie Mi5 :< mam nadzieję, że to nie jest real foto Mi5 :<
  25. Chiński już jest, teraz czekamy, na MIUIPolska, ile? Nie wiem :< Ano, też tak czytałem i byłem w szoku lekkim, że tak ładnie to wszystkim chodzi. Spodziewałem się co najmniej worka bugów i 2 worka "niespodzianek", ale tych raczej niechcianych .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...