edass

Użytkownicy
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About edass

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  S3

Recent Profile Visitors

771 profile views
 1. Sprawdź co dzieje się na 2 slocie SIM.
 2. Nadaj uprawnienia na stałe. U mnie nie ma z tym najmniejszego problemu.
 3. Cześć! Ten bug z jasnascia ekranu występuje również w wydaniu beta .
 4. Cześć! Chciałbym pograć trochę na moim Miboxie i poszukuje do niego jakiegoś sensownego pada. Polecacie coś ? Oglądałem DS4 ale nie wiem czy będzie dobrze działał na Oreo ( podobno dopiero PIE ma wsparcie dla niego). Przy okazji jakie emulatory dobrze chodzą na Miboxie ?
 5. Tak, wszytko zostanie wyczyszczone. Zaczynasz od parowania tak jak w przypadku nowej opaski.
 6. edass

  MIUI 9.6.13

  Jak trzyma bateria na tej wersji?
 7. Miałem już coś takiego w innym telefonie. Wygląda na to , że jakaś warstwa na szkiełku została starta .
 8. edass

  MIUI 9.4.18

  Czy korzysta ktoś z magiska na MIXie? U mnie magisk v18.1 co jakiś czas przestaje być ukryty dla aplikacji - np. allegro co jakiś czas pokazuje , że tel jest zrootowany pomimo użycia hide magisk.
 9. Sprawdź czy reset routera a nie miboxa pomaga w takiej sytuacji. U mnie box działa w sieci 5GHz i nie mam problemu z zacięciami. Owszem czasami występują drobne problemy ale w moim przypadku winny jest dostawca internetu - mam wówczas problemy również z telefonami podłączonymi przez wifi. Z czystej ciekawości postaram się przetestować działanie miboxa podłączonego do sieci 2,4GHz . Będzie to spore wyzwanie dla mojego routera bo w sieci wifi mam kilkanaście urządzeń działających non stop.
 10. Przesyłki do 20$ nie są clone jeżeli się nie mylę ...
 11. Jakaś instrukcja jak to odpalić na Mix2 "bez s na końcu " ( może niektórzy załapią aluzje ).
 12. edass

  MIUI 9.1.24/26

  Ja musiałem dodać ręcznie apn dla nju mobile . Poszło bez problemu nawet restart tel nie był potrzebny. PS. Dla osób często bawiących się zmiana Romów proponuję zrobić sobie screena ustawień apn i trzymać na telefonie , żeby w razie potrzeby i braku internetu mieć je pod ręką .
 13. edass

  Android Oreo

  Witam Korzystam z Mi box-a podłączonego z routerem TP-link WDR3600 z OpenWrt w paśmie 5GHz i jak do tej pory nie miałem najmniejszych problemów z łącznością . (Router jest mocno obciążony - na stałe do wifi podłączonych jest w obu pasmach kilkanaście urządzeń typu IOT oraz laptopy,TV, komputer i kilka telefonów ) HBO go i Netflixam na codzień nie przerywają . Wszytko działa płynnie. Co do problemów z włączaniem to przyznaje, że zdarzyło się kilka razy , że box nie chciał się uruchomić ale ja nie korzystam z oryginalnego pilota tylko z Logitech Harmony na podczerwień . Nie mogę jednoznacznie stwierdzić czy ta sytuacja pojawiła się po dniu czy 2,3,4...dniach od ostatniego wyłączenia box-a. W moim odczuciu sytuacja pojawia się losowo i niebyt często. Pozdrawiam!
 14. Witam Niestety ale oryginalne etui/ plecki do mojego Mix-a skończyło swój żywot . Czy ktoś może kupował takie etui i może podzielić się linkiem do sklepu ? ( Kupiłem już jakieś podobne ale jakościowo daleko mu do tego oryginalnego ) Pozdrawiam