-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
To jest ikonka blokady obracania ekranu.
-
Prawdopodobnie padła mobo lub bateria. W obu przypadkach, potrzeba wymiany w serwisie części (czy to baterii, czy mobo). Możesz próbować podnosić poprzez zwarcie testpoints, ale jeżeli padła bateria to nic to nie da, a jeżeli mobo... to może da, może nie...
-
Na niektóre pytania ciężko inaczej odpowiedzieć... Po prostu pytanie, "czy Mi8 będzie miało lepszy aparat niż Redmi3" jest pytaniem czysto retorycznym... Na takowe się nie odpowiada lub własnie odpowiada ironicznie, bo po prostu inaczej się nie da... Tym bardziej, że internet jest PEŁEN sampli zdjęć, filmików etc. z Mi8...
-
Napisaliśmy w tym samym momencie i nawet nie zauważyłem, że jest post nade mną .
-
A2, jest tani, bo swój czas już na rynku jest, kwestia tylko teog, czy odpowiada Ci czysty andek, czy nie... RN5, jeżeli liczysz na dłuższe wsaprcię, nie ma co brać. Zostaje Ci Mi8 Lite lub RN7.
-
Co ty porównujesz? Nawet nie wiem jak mam odpowiedzieć... Nawet jakbyś kupił Redmi 7 to by było lepiej, a co dopiero Mi8, czy 9 ;-;
-
Co do dublowania kontaktów, apliakcje tworzące własne listy kontaktów (np WhatsUp, ale nie tylko) powodują dublowanie kontaktów na liście ogólnej. Jeżeli takich apek nie masz, to spróbuj wejść w Kontakty->(...)->Ustawienia->Usuń powielenia (czy jakoś tak). Po ostatniej aktu coś tam z tymi kontaktami jest nie tak i trzeba pokombinować. Co do drugiego problemu, to nie pomogę, w fonie, który miałem ostatnio takiego problemu nie było.
-
Rozlany wyświetlacz/ dotyk ok/ jak odzyskać dane?
Nezumi odpowiedział(a) na Domi8484 temat w Problemy techniczne
Odpal w TWRP i podłącz do PC... możesz wyciągnąć wtedy zdjęcia, muzykę, filmy... SMSy i numery telefonów, zdjęcia, filmy, dźwięki masz także na chmurze o ile ją miałeś odpaloną...- 1 odpowiedź
-
- wyświetlacz
- dane
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Spróbuj przywrócić do fabrycznych i/lub aktualizować. Jeżeli po tym dalej będzie problem, oddałbym na gwarancję/rękojmię.
- 2 odpowiedzi
-
- połączenia
- redmi6a
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Bo tutja piszą o USUWANIU konta, a nie odpinaniu urządzenia od konta . Jeżeli usuniesz konto, a się nie wylogujesz, to fon potem chce na siłę się zalogować do nieistniejącego konta. Sposób który podałem działa u mnie na każdym fonie. Najpierw odpinasz od konta na stronie, potem wylogowujesz na fonie i robisz wipe, sprawdzasz, jak serwer załapał to wszystko powinno iść bez problemu, jak nie zareagował, to próby czasem trzeba ponowić. Serwer w chinach, więc nie działa w 0.5sek. Mi8 przychodzi z tą większą .
-
Nie. Zaloguj się na i.mi.com następnie wejdź w zakładkę "Devices" i usuń dane urządzenie, dopiero po tym wyloguj się na telefonie.
-
@dommino6 1. Odepnij urządzenie z konta 2. Wyloguj się z konta na telefonie 3. Przywróć do fabrycznych 4. Odpal i zobacz czy telefon prosi o konto nowe, czy aktualne, jeżeli o nowe to wszystko ok, jeżeli o oryginalne, to musisz kroki czasami powtórzyć, serwer potrzebuje chwili, aby załapać, że telefon został odłączony. 5. Karty SIM nie powinny mieć znaczenia.
-
od strony baterii RN7/PocoF1, wyglądu i gabarytów, 9SE. Nie ma co patrzeć w dzisiejszych czasach na wielkości ekranów, ja się bałem Mi8 po Mi5, a się okazało, że Mi8 wcale taka dużo większa nie jest .
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1.Zły dział 2.Zły tytuł Postaraj się opisać dokładnie swój problem, uwzględniając wersję softu, w tytule opisując ogólnikowo problem w dziale swojego modelu.
-
konto Google powinno blokować nawet na innym sofcie o ile nadal jest to Android, problem w tym, że blokadę Google (bodajże zwana FRP) można zdjąć i to nawet na zablokowanym BL, co prawda programy są płatne, dość drogie oraz z ograniczoną ilością użyć (często za każdorazowe użycie trzeba zapłacić). Niestety, nie istnieje 100% zabezpieczenie, na każdą blokadę można znaleźć obejście.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problemy z zasięgiem w azjatyckiej wersji
Nezumi odpowiedział(a) na BarteX temat w Problemy techniczne
a sprawdzałeś, czy p;rzy wymianie ekranu nie uszkodziłeś gdzieś anteny? -
2000PLN? Bierz Mi9... nie wiem nad czym się zastanawiasz...
-
Oczywiście, bo producent zawsze zawiera wszelkie informacje na stronie. Gdyby to był model na Chiny, miałbyś wpisane GG, że jest to model na Glob, to błędy są i to nie pierwszy raz... Nie tylko, ale jak pisałem, mi sie już nie chce podawać Ci wszelkich informacji na tacy. Twitter, YT, masz testy, wpisy prezesów Xiaomi, ale nie, po co sprawdzać, lepiej "nakrzykać" na bogu ducha winnych ludzi w internecie . Jakim tonem odnosi się rozmówca, takim tonem będę się wypowiadać i ja... Masz się za alfę i omegę, bo tak, bo producent (a raczej DYSTRYBUTOR W POLSCE) nie podał 1 informacji, którą potwierdzają prezesi, recenzenci i filmiki producenta w necie. Znalazłem filmik na YT od Xiaomi, znalazłem wpisy od prezesów, ale wiesz co? W nosie mam podawanie Ci tego, szperaj i szukaj, a potem się zacznij wypowiadać. Naskakujesz na mnie, bo podałem Ci link do corninga i uznajesz to za "jedyny argument" totalnie olewając informację, abyś sobie przeszperał googla, a sam bazujesz na JEDNYM źródle i to jeszcze nie samego producenta jako takiego, a dystrybutora... Nadmienię tylko, że samo Xiaomi potwierdziło, iż RN7 i Mi8 lite posiadają te same ochrony ekranów... Albo wiesz co? Masz: a dalej pinokio idzie sam i szpera sam za kolejnymi argumentami. Taki mały PS: Mam Mi8 lite od stycznia, jest w stanie idealnym, żadnej rysy, żadnych szkieł ochronnych nie posiada, jedynie case silikonowy , a także... Jakbym miał ludziom wierzyć na słowo, że "oni dbali o sprzęt" to bym musiał 100% gwarancji przyjmować w robocie .
-
Nijak. Mi-home nie jest producentem, jest sklepem, który bazuje na informacjach ze swojego sklepu. Masz oficjalne potwierdzenie ze strony Corninga, która chyba wie, co sprzedaje i komu. To, że Twój stary fon wygląda lepiej niczego nie dowodzi. Nadal nie rozumiesz jak działa GG, a mi się nie chce 2x pisać tego samego i wyręczać Cię z poszukiwań na google...
-
Tak mam . A to pierwszy raz, gdy Xiaomi pomija coś w specyfikacji i opisach? Nie. Masz potwierdzenie od samego producenta GG. Ty chyba nie wiesz czym jest Gorilla Glass... To Ci wytłumaczę... to jest szkło... a szkło jest szkłem i rysować się będzie, jak i pękać. Corning jedynie przeprowadza kilka zabiegów, aby to szkło wzmocnić, co nie zmienia faktu, że jest to dalej szkło, dalej posiada twardość w okolicach 5-5.5 w skali Mohsa, czyli nadal wszystko od kwarcu w górę porysuje szkło...
-
Wstydź się: https://www.corning.com/gorillaglass/worldwide/en/products-with-gorilla-glass/gorilla-glass-front-and-back/xiaomi/mi-8-lite.html BestCena ma 100% racji, ty tej racji nie masz. Mi8 lite posiada GG5 na froncie i GG3 na tyle.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Gratuluje, masz przepiękny przycisk do papieru. Teraz pisz do supportu globalnego i licz na to, że się do niczego nie doczepią, bo mogą w wymagać wszystkiego, aby udowodnić, że ten telefon jest Twój...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Napisz temat w dobrym dziale 2. Napisz go używając zasad poprawnej polszczyzny... chociaż w minimalnym stopniu...
