Jump to content

kd501

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About kd501

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. czy ktoś może wyjaśnić jak działa ( jak jej używać ) funkcja w aparacie " grupowe selfie" ?
 2. Czy coś zmienialiście w ustawieniach gcam'a ?
 3. Minął jakiś czas i problem został rozwiązany. Wymiana karty na jeszcze szybszą ( pomimo że poprzednia spełniała warunki szybkości, była klasy 10 ) - opisana dokładnie jako : " Karta Adata microSD Premier 32GB UHS1 CL10 A1"
 4. Czy ktoś ma, używa, jest zadowolony i może polecić konkretny model etui z aktywną klapką ?
 5. Czy ma ktoś już jakieś godne polecenia szkło ochronne ? zależy mi na tym, żeby było dobrze dopasowane, no i dawało odpowiednią ochronę
 6. Obecnie posiadam MI4S, żona ma Mi6. Chciałbym się przesiąść na coś nowszego, co spełnia warunki: -solidne bebechy -aparat, który daje radę robić solidne zdjęcia przy słabszym oświetleniu -ekran max 6 cali -budżet max 2 tys zł Poradzicie coś ? ( wolał bym xiaomi, lecz rozważę każdą opcję )
 7. a ja mam pytanie do użytkowników - otóż kamerka "wołała" na początku o zmianę karty na lepszej jakości - tak też uczyniłem. Zaczęła nagrywać prawidłowo. Mija tydzień i "woła" że trzeba kartę sformatować aby nadal nagrywać... o co chodzi ? przecież powinna nadpisywać na istniejące nagrania ( nie znalazłem nigdzie żadnej opcje do zaznaczenia takiego działania, ale wydaje mi się to oczywistością ) . Jakieś sugestie ?
 8. Witam. Czy wgrywając polskie miui traci się gwaranację, czy nie ?
 9. u mnie podobnie - nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale niedawno wgrywałem nowy soft (8.3 , 7.4.27 ).Wcześniej problemów nie było. Obecnie korzystam z karty nr. 2 jako " głównej" , czyli do internetu i rozmów ( pracuję z granicą ). Wykluczam problem z samym głośnikiem - podczas rozmowy przez messengera, oraz podczas wbudowanej w tel. diagnostyki wszystko działa jak należy. telefon Mi4S
×
×
 • Create New...