-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Błąd uniemożliwiający korzystanie ze smartfona
Nezumi odpowiedział(a) na Tad3k temat w Problemy techniczne
Masz syfsoft, bo coś mi tutaj nie gra. Na en.miui.com w dziale download znajdź swój telefon i pobierz soft "Redmi Note 4 Qualcomm (bo posiadasz model z Snapdragonem tak? Jeżeli nie, to pobierasz MTK), ja polecam jednak zdjęcie BL i instalację MIUIPolska. -
Błąd uniemożliwiający korzystanie ze smartfona
Nezumi odpowiedział(a) na Tad3k temat w Problemy techniczne
Ehh... Ustawienia->Informacje o telefonie. -
Problemy z jackiem, diodą powiadomień i szybkim ładowaniem
Nezumi odpowiedział(a) na kacperm33 temat w Problemy techniczne
Coś rozwalili w serwisie, niech Ci teraz to naprawiają . -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Błąd uniemożliwiający korzystanie ze smartfona
Nezumi odpowiedział(a) na Tad3k temat w Problemy techniczne
Wrzuć nam screen z informacji o telefonie. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Szukasz swojego modelu na forum, wchodzisz tam w odpowiedni dział (jeżeli masz problem z telefonem to np. Redmi 4x->Problemy techniczne) i tam otwierasz nowy wątek. Po więcej informacji zapraszam na PW.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. https://miuipolska.pl/oficjalna-gwarancja-a-miuipolska/
-
Nie. Telefony teraz za szybko tracą na wartości, jeszcze we flagowcach ma to jakiś sens, ale w budżetowych telefonach nie. Często cena samej płyty jest większa niż samego telefonu...
-
urząd celny Urząd celny w Przemyślu przetrzymuje przesyłkę już 2 miesiące
Nezumi odpowiedział(a) na Baron Rafau temat w Zakupy w Chinach
Patrząc na to jak działa PP, to telefonu już nie odzyskasz... w sumie od 3 miesięcy zginęło mi 6 paczek, na szczęście drobiazgi. -
U mnie, kuzynki i rodziców to było z "doskoku" ot, zdarzało się, ale u babci był horror, nic nie przychodziło, nic nie wychodziło (a raczej przedzierały się jakieś połowiczne), resety kont w Play, zmiany telefonów, zmiany SIM i... nadal problem jest, nie tak dotkliwy, ale jest. Play ode mnie od grudnia nawet telefonów nie odbiera, a wszystkie zgłoszenia zaznacza jako "zakończone" i zostawia bez odpowiedzi także, ja od nich uciekam, w sumie, 5 numerów zabieram. Od grudnia po prostu przekraczają wszelkie granice... O ich internecie nie wspomnę.. LTE 2mb/s, w godzinach szczytu nawet 0.5mb/s nie ma, na H+ nic nie działa... Na roamingu T-mobile z netem 1.5mb/s działa mi sprawniej niż na LTE...
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Karta sim, soft. Jeżeli jesteś w Play, to oni od ~stycznia mają takie problemy i udają, że nic nie wiedzą, bardzo często do mnie SMS'y nie przychodzą albo nie zostają doręczone mimo tego, że mam informację o doręczeniu, ten sam problem ma moja babcia (inny telefon) oraz rodzice (także inne fony) oraz kuzynka (taki sam fon), takze problem jest w Play'u...
-
Sam nic nie zrobisz... Obstawiam płytę do wymiany...
-
Grzechocząca optyka telefonu - gwarancja
Nezumi odpowiedział(a) na Blacksmith temat w Dyskusja ogólna
Optyka zawsze grzechocze, w końcu jest ruchoma... -
Nijak... Trzeba było myśleć o case zaraz przy zakupie telefonu. Teraz to po ptokach. No i... "Porysowała", a nie "porysała", język polski taki trudny nie jest. Popraw to proszę w tytule, jak i w samym poście... 24h...
-
Po instalacji xiaomi.eu telefon zawiesza sie na ekranie startowania
Nezumi odpowiedział(a) na sympi temat w Problemy techniczne
Zazwyczaj widzi i powinno się spróbować, czyż nie? Sprawdź w opcjach TWRP, czy masz włączoną opcję przesyłu plików... -
Po instalacji xiaomi.eu telefon zawiesza sie na ekranie startowania
Nezumi odpowiedział(a) na sympi temat w Problemy techniczne
Odpal TWRP i zrzuć plik na pamięć telefonu, co za problem? -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Ja wiem! Ja! "Jak będzie, to będzie."
-
Jeżeli masz TWRP, to o ile ściagasz i wrzucasz prawidłowy soft, musi iść.
-
ym.. SMS?
-
Wgraj ponownie aktu...
-
Przenieś plik na telefon, pobierz na nowo, cokolwiek, serio potrzeba forum, aby wpaść na te 2 proste pomysły? Nic innego nie wykombinujesz. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 1 odpowiedź
-
- aktualizacja
- problem
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Bo co innego ma Ci pobrać, jeżeli nic innego nie ma?
-
No mogli sobie nagrać co chcą, w końcu, ich zespół, ich brzmienie, nikt im nie zabraniał eksperymentować... Ja nadal potrafię cały dzień przesłuchiwać Numb, czy też The Catalyst . Co do wołania o pomoc, przykładowe tytuły z nowej plyty, "Nobody can save me" czy też "Talking to myself", "One more light", po tym co się stało takie to... oczywiste, ale jak tego słuchałem w maju i czerwcu to jakoś nic mojej uwagi nie zwróciło, ot płyta i tytuły...
