kacperm33

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kacperm33

 • Rank
  Nowy
 1. Po dokładnym sprawdzeniu - z wtyczki zaznaczonej na obrazku urwała się połowa pinów, ta z prawej strony. To chyba koniec mojej przygody z xiaomi xD /zamykam @edit: nie umiem zamknąć
 2. Więc gdzie leży przyczyna? Może taśma, którą mam, jest wadliwa - przy wcześniejszej mikrofon i dioda działały
 3. A, jeszcze jeden dość istotny szczegół. Mam wersję 3G i na taśmie miałem "3G-IND", a na obecnej mam "LTE-TD". Ale czy to mogło spowodować problem z mikrofonem? Taśmę wymieniałem sam.
 4. Witam. Mam xiaomi mi4, kupiłem na allegro pod koniec maja 2016. Wszystko przez jakiś czas było dobrze, ale po około 9-10 miesiącach pojawiły się problemy z jackiem - w każdych podłączonych słuchawkach prawa strona działa dobrze, a lewa dopiero po dociśnięciu. Do tego w czerwcu 2017 zaczęły się problemy z wyświetlaczem. Wymienione zostało złącze na płycie głównej - rozwiązało to problem wyświetlacza. Wymieniłem też baterię. Jednak po powrocie z naprawy nie działało szybkie ładowanie i telefon nie łączył się z komputerem. Wymieniłem taśmę USB, bo miała powyginane piny. Jednak to nie rozwiązało problemu, a pojawiły się nowe - nie działa dioda powiadomień.