Jump to content

klarensik

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

klarensik's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Akurat tego nie mogę zainstalować bo niezgodne z moim urządzeniem. Chociaż i tak wolałbym nie instalować innej nakładki skoro mam swoją taka sama oryginalną, bardziej chodziło mi o to czy może ktoś się wypowiedzieć kto ma taki sam telefon i czy taka opcja jest u niego dostępna. Poza tym wydaje mi się że nakładka czy też launcher nie ma nic do tego skoro to znajduje się głęboko w ustawieniach systemu.
 2. I jak, nikt nic nie wie? Czyli wychodzi na to że tylko u mnie ten problem.
 3. W moim Poco X3nfc po wejściu w zakładkę blokowanie aplikacji brakuje opcji ukryte aplikację. Można coś na to poradzić? W internecie znalazłem zdjęcia na których widać że taka funkcja jest dostępna.
 4. No jak pisałem wcześniej u mnie na samsungu s8 też to działało bez problemu, dlatego jeśli ktoś ma poco x3 i znajdzie rozwiązanie problemu to byłbym bardzo wdzięczny za informacje co i jak zrobić. A na tym f2 pro jakie ustawienia macie? Tylko te przełączniki w ustawieniach asystenta google by pokazywało wyniki na zablokowanym ekranie czy jeszcze coś?
 5. Czy u was działa asystent google na wyłączonym ekranie? Jak podświetlę ekran chociaż jest zablokowany to działa, ale by wybudzić telefon nie biorąc go w ręce to niestety zero reakcji na ok google. W samsungu mi to działało, a tutaj nie. Dodam że ustawione mam w ustawieniach asystenta, personalizacja i aktywne "twoje wyniki na zablokowanym ekranie". Macie jakieś pomysły? Sprawdzałem jeszcze na Redmi Note 8T i tam też nie działa.
 6. U mnie to samo w orange. W aplikacji wiadomości od google nie dochodzą smsy lub dochodzą z dużym opóźnieniem. Wydaje mi się że, jak ustawiłem messengera jako domyślnego do smsów jest lepiej, ale muszę dłużej potestować.
 7. Czy mógłbym prosić abys zrobił tak jak wspomniałeś, że bo zerwaniu połączenia góry zmienią kolor na czerwony lub niebieski?? góry.zip
 8. Aplikacja Mi Band Tools musi chodzić w tle dlatego sprawdź czy telefon po wygaszeniu ekranu nie usypia aplikacji w celu oszczędzania energii. Jeśli tak to dodaj Mi Band Tools do aplikacji chronionych/wyjątków. Dodatkowo sprawdź czy w ustawieniach Mi Band Tools masz powiadomienie na pasku statusu ustawione na widoczne. Kolejną rzeczą jaką musisz zrobić to te aplikacje które w mi Band Tools masz ustawione na powiadomienia aktywne to w aplikacji Mi Fit musisz wyłączyć. np. w aplikacji Mi Band Tools masz ustawione powiadomienia dla wiadomości sms to w Mi Fit wyłączasz powiadomienia dla wiadomości SMS. Inaczej mogą się gryżć ze sobą przez co wcale nie wyświetlać.
 9. W aplikacji mi fit po zalogowaniu kliknij "rozłącz parę". Ja też miałem ten problem.. łączyło, łączyło i nic. Rozłączyć parę można pomimo tego że aplikacja z opaską nie połączyła się. A ja mam pytanie z innej beczki. Co sądzicie o aplikacji Mi Bandage? Mam wykupione już chyba wszystkie w wersji premium ale tej jeszcze nie próbowałem a wydaje się być genialnie przygotowana i do tego w naszym języku. Ze screenów widać że pokazuje nawet za ile dni opaska się rozładuje, wbudowany własny asystent snu itd. Czyli to co w N&F tylko bardziej przejrzyście. Ktoś testował? Aplikacja dostępna oczywiście w sklepie play.
×
×
 • Create New...