klarensik

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About klarensik

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy mógłbym prosić abys zrobił tak jak wspomniałeś, że bo zerwaniu połączenia góry zmienią kolor na czerwony lub niebieski?? góry.zip
 2. Aplikacja Mi Band Tools musi chodzić w tle dlatego sprawdź czy telefon po wygaszeniu ekranu nie usypia aplikacji w celu oszczędzania energii. Jeśli tak to dodaj Mi Band Tools do aplikacji chronionych/wyjątków. Dodatkowo sprawdź czy w ustawieniach Mi Band Tools masz powiadomienie na pasku statusu ustawione na widoczne. Kolejną rzeczą jaką musisz zrobić to te aplikacje które w mi Band Tools masz ustawione na powiadomienia aktywne to w aplikacji Mi Fit musisz wyłączyć. np. w aplikacji Mi Band Tools masz ustawione powiadomienia dla wiadomości sms to w Mi Fit wyłączasz powiadomienia dla wiadomości SMS. Inaczej mogą się gryżć ze sobą przez co wcale nie wyświetlać.
 3. W aplikacji mi fit po zalogowaniu kliknij "rozłącz parę". Ja też miałem ten problem.. łączyło, łączyło i nic. Rozłączyć parę można pomimo tego że aplikacja z opaską nie połączyła się. A ja mam pytanie z innej beczki. Co sądzicie o aplikacji Mi Bandage? Mam wykupione już chyba wszystkie w wersji premium ale tej jeszcze nie próbowałem a wydaje się być genialnie przygotowana i do tego w naszym języku. Ze screenów widać że pokazuje nawet za ile dni opaska się rozładuje, wbudowany własny asystent snu itd. Czyli to co w N&F tylko bardziej przejrzyście. Ktoś testował? Aplikacja dostępna oczywiście w sklepie play.