Jump to content

pq78

Użytkownicy
 • Posts

  128
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by pq78

 1. Witam, po przywróceniu ustawień fabrycznych nie mam możliwości zmiany motywu na żaden z pobranych, ani zastosowania żadnego elementu (ikon itp.). Wyskakuje tylko komunikat: Przykro nam, mamy awarię serwera (...) error: check|exceed times. Problem znany na forach, ale rozwiązania nie podano. System global EU, 12.1.1, motywy zgodne z MIUI 12 i Andkiem 11 (sprawdzałem na innych Xiaomi, tam działają), jestem zalogowany na konto Xiaomi. Ktoś spotkał się też z tym problemem i skutecznie go rozwiązał?
 2. Jakość ekranu na minimalnej jasności w nocy na ciemnym motywie to jest tragedia. Aż ciężko to opisać. Jakby szaro-czarny olej pływał pod ekranem. Czy może jak ktoś zrobił reset do fabrycznych to ten problem też wystepuje?
 3. Ja błędów nie odczuwam. Wręcz przeciwnie, bardzo dobre zmiany, a do tego wróciła dobra bateria, ale to esubiektywne odczucie. W końcu jakąś wyraźna różnica i to na + przy zmianie wersji MIUI.
 4. Nie musisz czekać. Wystarczy ściągnąć.
 5. Kompletnie nic. Tylko szpeci tryb ciemny. Edit: znalazłem. Trzeba od kliknąć "ukryj wskaźnik pełnego ekranu". Ale po co to jest, to nie wiem...
 6. Po aktualizacji do 12 mam taki jasny pasek jak na screenie na dole ekranu. Motyw klasyczny. Ktoś wie o co z tym chodzi?
 7. Bo jej nie ma w dialerze. To opcja (video po GSM) dostępna była parę lat temu m.in. na Samsungach, ale z niej zrezygnowali. Jak chcesz rozmawiać widząc rozmówcę to przez internet, aplikacji do wyboru masz mnóstwo.
 8. Jednak nadal będą to telefony importu, dystrybucja Togo czy inna Arabia Saudyjska.
 9. W Planet Plus na 11.11 był nawet 10%, ale jest 3 miesiące czekania na zatwierdzenie. Jak wejdzie to mam 6/128 za równe 980 PLN. Jak już dostaniecie Global ROM na andku10, to proszę podzielcie się wrażeniami. Szczególnie bateria i jej drenaż/jego brak mnie ciekawi.
 10. Ustawienia fabryczne, a jak nie pomoże to gwarancja? Coś na pewno jest felerne...
 11. A próbowałeś reinstal systemu z pobranej całej "paczki" i ustawienia fabryczne? W innym temacie ludzie piszą, że pomaga.
 12. Jak Cię nie pili to poczekaj na Black Friday. Z zagranicy lepszą od polskiej gwarancję ma Amazon. W PL unikaj RTV Euro AGD. A jeśli poszukujesz taniej, to właśnie zamówiłem niebieski 128 z Gearbest za ok. 980 PLN. Pewna gwarancja przez PayPal jest przez 6 miesięcy.
 13. Skąd go pobrać? To wersja stabilna, jak rozumiem? A może ma ktoś dobrą wersję Global z MIUI8, na angielskim forum były linki do najlepiej trzymającej wersji global na 8ce, ale nie mogę ich odnaleźć...
 14. Czy obecnie w Globalu nagrywanie rozmów jest możliwe? W Mi9T Pro zostało wyłączone, i nie wiem czy to będzie dotyczyć wszystkich Global/EEA, a zastanawiam się nad kupnem dla człowieka który potrzebuje tej opcji i nie zna się na modyfikacjach ROMów.
 15. Zmienić telefon? Nie wiadomo co jeszcze padło lub padnie wkrótce.
 16. Jest z tyłu, pod aparatami w jednej linii. Przypatrz się.
 17. Ale ubrudzony jest i dlatego go nie chcą pokazać?
 18. Przeczytaj jeszcze raz posta Zendarable. Są tam dwa screeny z FB.
 19. Jak dla mnie różnica niewielka. A przecież to jeszcze nie sensor Sony tylko Samsunga. Hasło "czy potrzebujesz flagowca" a podstawie tych zdjęć zaczyna mieć sens. Jak to wygląda w ciemniejszej scenerii?
 20. W takim świetle to RN4 dobre zdjęcia zrobi... Mam mieszane uczucia, bo na niektórych porównaniach w sieci faktycznie zdjęcia z Mi8 lepiej w paru ujęciach wyglądają. Realny test fotek i faktyczny SOT zdecydują w moim przypadku czy Mi9 wyladuje w łapkach. BTW na FB przebąkują, że ABC nie zedrze zbyt dużo i ma być 2000-2200 za podstawową wersję.
 21. Wesja systemu? W niektórych coś popi... poprawiają. Poczytaj tu i na forum ang. Jesli nie to i nie żadna apka, to może jednak zmęczenie materiału baterii.
×
×
 • Create New...