Jump to content

sql

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About sql

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  XIAOMI REDMI NOTE4SD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pawelt proszę odczytaj prywatną wiadomość.
 2. Na jakim modelu Umidigi Wam działa ?
 3. Mi nie udało się. Chciałem aktywować profil Orange oraz ROW_commercia na sub0 (tutaj jest karta SIM) ale VoLTE/WiFi calling u mnie nie działa.
 4. -nigdy w PLAY nie udało mi się aktywować za pomocą kodów. Nawet po kontakcie z BOK. Działało to tylko po przełożeniu do "dedykowanego" Samsunga. -zadzwonię do Orange i poproszę o aktywację. -tak główna karta to Orange a dodatkowa Plus. OK. Zacznę za chwilkę działać. Pietro jaki Ty masz profil w Orange ?
 5. -Mnie interesuje bardziej Orange (rozumiem że jest bardziej "uciążliwy"). Główny numer od 1 lipca będzie w Orange. -jak mówiłem root/twrp/magisk oraz "czyszczenie" smartfona. -kod *#*#86583#*#* " aby wyłączyć sprawdzanie nośnej. W opcjach przy sieci komórkowej mam aktywne VoLTE (ale tylko w menu). -soft mam z maja 2019 roku. -co do profilu na karcie Play to nie udało mi się uruchomić ani WiFi calling ani VoLTE nigdy. -na karcie Orange jak działała apka to działało VoLTE oraz "programowe" WiFi calling. -w ustawieniach sieci "Tryb ulepszonego 4G LTE" włączone.
 6. Już jest OK. Polecenie ADB a nie terminal emulator poszło OK. Teraz co dalej ? Za chwilę dołączę zrzut ekranowy. Sieć to Orange ale także mogę ewentualnie sprawdzić Play. Co zmodyfikować ? Jakie profile usunąć ? Jest nieaktywny przycisk Activate jak kliknę na dowolny profil. Kod *#*#4636#*#* "obsługa głosu przez LTE jest włączona." oraz obecnie jest "volte carrier check disabled" po jednorazowym wpisaniu kodu *#*#86583#*#* Chciałem "doinstalować" VoEnabler i najnowszy Magisk nie ma tego modułu (ogólnie brak modułu) a z XDA nie można tego pobrać.
 7. Mam problem z PDC -telefon zrootowany, ma TWRP, Magisk -wpisuje: su setprop sys.usb.config diag,serial_cdev,rmnet,adb Na terminal emulator. Wchodzę na PDC a tam czysto jest Wchodzę np. na QPST Software download. Tam jest jedna pozycja COM3 SDM660 Co mam zrobić aby działało PDC ? Smartfon to Xiaomi MI A2.
 8. sql

  Brak LTE+

  Czy na najnowszym MIUI działa Wam LTE+?
 9. sql

  Brak LTE+

  To jak wytłumaczysz to ? http://en.miui.com/thread-647570-1-1.html
 10. sql

  Brak LTE+

  Co do LTE+ -powyższe rozwiązania dalej nie działają ale... sprawdźcie czy działa to (ten ROM) gdyż autor deklaruje że naprawił problem. U mnie dalej występuje brak LTE+ https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=73192844&postcount=2093 Na grupie na telegramie (taki komunikator do pobrania z Google Play) w grupie pod adresem http://t.me/rn4dev użytkownicy ale z Chin potwierdzają że po ostatnich poprawkach działa u nich LTE+ Autor oczekuje na oficjalne wypuszczenie tego romu i bardzo chce aby wszystko działało. Proszę Was abyście sprawdzili u siebie czy LTE+ działa. Auto
 11. sql

  Brak LTE+

  Dzięki. Udalo się wymusić pasma tak jak chciałem (bez prądochłonnego GSM1800 oraz UMTS2100 a także LTE2100 w Play gdyż jest u mnie tylko 5 MHz pasma) ale na starszej wersji oprogramowania które podałeś gdyż nowa wersja jest płatna (z abonamentem miesięcznym...)
 12. sql

  Brak LTE+

  tpawel jak wymusić pasmo na tym telefonie ? Na MTK wiem że jest łatwiej wymusić pasmo a na Snapdragonie nie umiem. Może Komisarz^Zawada niech poda jaki ma soft.
 13. sql

  Brak LTE+

  Zerknijcie na ostatnią stronę: https://forum.xda-developers.com/redmi-note-4/xiaomi-redmi-note-4-snapdragon-roms-kernels-recoveries--other-development/repack-t3598405/page12 Gościu jest z Singapuru, używa sieci https://www.frequencycheck.com/carriers/singtel-singapore LTE900/1800/2600... Wersja ze Snapdragonem
 14. sql

  Brak LTE+

  Czy jakieś telefony XIAOMI z LTE800 wspierają LTE Advanced w Polsce ?
 15. sql

  Brak LTE+

  Wersja global na 100% z LTE800 (mam także starego Meizu który nie wspiera LTE800 więc mogę nawet w ten sposób potwierdzić że Xiaomi ma LTE800). Napisałem do kogoś z Indii aby podał jaki ma model i soft (ktoś kto tworzy zmodyfikowany soft) gdyż nie rozumiał co chodzi z tym "LTE+" ale napisał mi że na wyświetlaczu pojawia się u niego LTE+ czasami.
×
×
 • Create New...