Spojlergt

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Spojlergt

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy mógłby ktoś z was podrzucić link do gcama działającego na miui 11? Bardzo prosił bym równierz o ustawienia jakich używacie ponieważ nie jestam specjalistą w tym, a stockowa aplikacja robi zdjęcia z małą liczbą szczeółów
 2. Spojlergt

  Szkło hartowane

  Kupiłem ostatnio szkło z linku poniżej , pokrywa całą powierzchnię, nie palcuje się zbytnio oraz nie przekłamuje kolorów, ale ma też dwa minusy, paprochy dostają się pod przednnią kamerkę i czytnik linji papilarnych troszkęwolniej działa. Jak za taką cenę to polecam https://allegro.pl/oferta/wozinsky-szklo-caly-ekran-full-glue-xiaomi-mi-9-7956413609
 3. Spróbuj kilka razy podłączyć słuchawki czyli włożyć i wyjąć jacka. Miałem ten sam problem i wpięcie słuchawek za 3 razem pomogło.
 4. Mam ten sam problem, da się to jakoś naprawić ?
 5. Witam po wypełnieniu formularza i wpisania kodu z sms na stronie miui pojawia się taki komunikat jak na obrazku w załączniku, próbowałem na internecie który mam w domu jak i mobilnym z play oraz na różnych przeglądarkach i wszędzie ten sam komunikat.
 6. To nie będzie problemu z tym że faktura i list przewozowy jest na 50$ a wpłata 170$ ?
 7. Witam mam pewien problem z opłatą VAT-u,ale zaczynając od początku, otóż 05/17/2017 piłem telefon Xaomi z tej aukcji i wybrałem przesyłkę kurierem, dzisiaj dostałem sms od dhl że paczka będzie owatowana, później dostałem maila z wymaganymi dokumentami, i tu zaczyna się mój problem ponieważ na paczce widnieje kwota 50$ na stronce gearbest w moich zamówieniach mam plik pdf który nazwya się Invoice która wygląda jak faktura i na niej jest total value też 50$ , ale dhl wymaga również skanu z banku gdzie widnieje prawdziwa kwota za jaką kupiłem telefon czyli razem z wysyłką 170$.I tu jest moje pytanie czy wysłać tą fakturę bez skanu czy z, ale wtedy nie będą się zgazać dane.