Jump to content

klimu

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi RR

Recent Profile Visitors

626 profile views

klimu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Mój problem się rozwiązał. Okazało się że lokalizacja bazy była zła. Umieściłem ją pod szafką, tak aby odkurzacza normalnie nie było widać. I chya to był błąd. Odkurzacz po wyjechaniu spod szafki kręcił się kilka razy w miejscu, krzyczał chyba "zmiana lokalizacji" i zaczynał sprzątanie całego mieszkania. Jak go recznie wyciągnąłem na środek pokoju lub np do kuchni i stamtąd kazałem sprzątać pojedyńcze pomieszczenie to robił to bezbłędnie. Ustawiłem baze w innym miejscu i robot już nie kręci się po oddokowaniu wkoło tylko od razu pędzi np do kuchni;)
 2. Mam STYTJ02YM i ten sam problem. Jak zaznaczę na mapce pokój i klikam start to zaczyna sprzątać całe mieszkanie. Ale jak stworzę wybiórcze sprzątanie według harmonogramu to odkurzacz bezbłędnie sprząta ten pokój. Reset do fabrycznych ustawień nie pomaga.
 3. Było dużo o opcji Smart ale mało o ergonomii. Mnie na co dzień denerwują dwie sprawy: 1. Tochę upierdliwe jest że nie ma okienka z poziomem wody. Przez to zawsze przed gotowaniem trzeba czajnik otwierać i sprawdzić. 2. Lejek jest trochę kiepsko wyprofilowany i często zdarza mi się że przy zalewaniu herbaty woda cieknie po czajniku na blat. 3. Mała moc grzałki. Stary czajnik (noname z Tesco, cały stalowy) 3kW 1,7l gotował w 3:51 a xiaomi 1,8kW 1,5l gotuje w 4:38. Czajnik z dystrybucji europejskiej, czyli z etykietami na przyciskach po angielsku i z europejską wtyczką. Ze względu, że mam jeszcze czujniki temperatury z rynku chińskiego to musiałem ustawić wspólny rejon: Hongkong.
 4. Można go dodać bezpośrednio do aplikacji Mihome. Czujniki mam z chin więc nie działały na rejonie inne. Za to na rejonie China nie działał mi czajnik z dystrybucji europejskiej;) Na szczęście na rejonie Hongkong działają oba typy na raz.
 5. To ja poproszę zdjęcie: 1. Łazienki przy zgaszonym świetle bez lampy ze światłem zastanym wpadającym przez niedomknięte drzwi. (nie musi być łazienka, po prostu tam przeważnie nie ma okna) 2. Nocne zdjęcie na ulicy bez lampy przy oświetleniu ulicznym. 3. Zdjęcie, znowu bez lampy, jakiegoś pokoju przy lapce nocnej lub innej dającej spokojne światło. Zdjęcia robione za dnia w pełnym świetle nie mają sensu. To już nie te czasy w których było widać wtedy drastyczne różnice pomiędzy fonami.
 6. To czym jest ten telefon? https://m.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-4X-Fingerprint-5_5-inch-4GB-RAM-64GB-MTK-Helio-X20-Deca-core-4G-Smartphone-p-1139835.html?rmmds=search Obudowa wg opisu jak 4X. (5 otworow glosnika i mikrofonu, oraz brak śrubek )
 7. Właśnie zastanawiam się nad nowym telefonem ale Xiaomi tym razem przegmawało z nazewnictwem. W sklepach są: 1. Redmi note 4 (Mtk edyszn) Helio x20 2. Redmi note 4 Global SD edyszn) SD 625 3. Redmi note 4X (SD edyszn) SD 625 4. Redmi note 4X (Mtk edyszn) Helio x20 https://www.banggood.com/search/redmi-note-4/0-0-0-1-3-45-0-price-0-0_p-1.html Wiem że 4 od 4X różni się obudową. Ale czy note 4 i note 4 global mają tą samą obudowę? I czy note 4X Mtk i note 4 SD również? Jaka jest różnica pomiędzy note 4 global a note 4X SD oraz pomiędzy note 4 Mtk a note 4X Mtk? Inne obsługiwane pasma? obudowa?
 8. Na TWRP 2.8.4.0 poszło bez błędu.
 9. Niestety po wgraniu tego moda nie ma znaczenia co wybiorę w ustawieniach i tak zapisuje do pamięci wewnętrznej. Nie powinno tutaj być aparatu?
 10. Działa wam synchronizacja listy połączeń i wiadomości z chmurą xiaomi? Po przesiadce z V5 na V6 nie zaimportowało mi tych dwóch rzeczy mimo, że przez www widzę że na koncie xiaomi są. EDIT: ROM MIUI Polska
 11. Czemu w wersji v26 MIUI Polska ktoś wyciął apkę MiLinkService.apk? Apka bardzo przydatna, umożliwia z poziomu galerii wysłać zdjęcia i filmy poprzez DLNA na TV? I czemu znowu nie działa Wireless display? Pierwszą opcję łatwo naprawić poprzez skopiowanie pliku z jednej z poprzednich wersji romu. Poza powyższymi dwoma wiiększych zastrzeżeń nie mam.
 12. Na stronce Xiaomi pojawił się 1s w wersji LTE. Niestety na razie nie w wersji obowiązującej w Polsce. Ale ma procka MTK i andka 4.4. Jako że 4.4 na naszego RR jest raczej mżonką to może port z 1S będzie możliwy? http://www.mi.com/hongmi1s4g#param
 13. A czy rozwiązali problem z samo- włączającym się sie gps gdy karta danych jest ustawiona w trybie HSPA?
 14. Jakiś czas temu kupiłem RR z dokładnie tą samą wersją softu JHBCNAL25.0. Ludzie piszą na forach że to jakaś specjalna wersja 5.0 z językami europejskimi. Phon oryginalny.
 15. A spróbuj wczytać inny theme i wrócić do obecnego. Ja też na początku miałem dolne klawisze ucięte ale jakoś wczoraj po obejrzeniu kilku themów klawiatura przy wprowadzaniu pinu zaczęła być wyświetlana poprawnie.
×
×
 • Create New...