Jump to content

klimu

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About klimu

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi RR

Recent Profile Visitors

427 profile views
 1. Było dużo o opcji Smart ale mało o ergonomii. Mnie na co dzień denerwują dwie sprawy: 1. Tochę upierdliwe jest że nie ma okienka z poziomem wody. Przez to zawsze przed gotowaniem trzeba czajnik otwierać i sprawdzić. 2. Lejek jest trochę kiepsko wyprofilowany i często zdarza mi się że przy zalewaniu herbaty woda cieknie po czajniku na blat. 3. Mała moc grzałki. Stary czajnik (noname z Tesco, cały stalowy) 3kW 1,7l gotował w 3:51 a xiaomi 1,8kW 1,5l gotuje w 4:38. Czajnik z dystrybucji europejskiej, czyli z etykietami na przyciskach po angielsku i z europejską wtyczką.
 2. Można go dodać bezpośrednio do aplikacji Mihome. Czujniki mam z chin więc nie działały na rejonie inne. Za to na rejonie China nie działał mi czajnik z dystrybucji europejskiej;) Na szczęście na rejonie Hongkong działają oba typy na raz.
 3. To ja poproszę zdjęcie: 1. Łazienki przy zgaszonym świetle bez lampy ze światłem zastanym wpadającym przez niedomknięte drzwi. (nie musi być łazienka, po prostu tam przeważnie nie ma okna) 2. Nocne zdjęcie na ulicy bez lampy przy oświetleniu ulicznym. 3. Zdjęcie, znowu bez lampy, jakiegoś pokoju przy lapce nocnej lub innej dającej spokojne światło. Zdjęcia robione za dnia w pełnym świetle nie mają sensu. To już nie te czasy w których było widać wtedy drastyczne różnice pomiędzy fonami.
 4. To czym jest ten telefon? https://m.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-4X-Fingerprint-5_5-inch-4GB-RAM-64GB-MTK-Helio-X20-Deca-core-4G-Smartphone-p-1139835.html?rmmds=search Obudowa wg opisu jak 4X. (5 otworow glosnika i mikrofonu, oraz brak śrubek )
 5. Właśnie zastanawiam się nad nowym telefonem ale Xiaomi tym razem przegmawało z nazewnictwem. W sklepach są: 1. Redmi note 4 (Mtk edyszn) Helio x20 2. Redmi note 4 Global SD edyszn) SD 625 3. Redmi note 4X (SD edyszn) SD 625 4. Redmi note 4X (Mtk edyszn) Helio x20 https://www.banggood.com/search/redmi-note-4/0-0-0-1-3-45-0-price-0-0_p-1.html Wiem że 4 od 4X różni się obudową. Ale czy note 4 i note 4 global mają tą samą obudowę? I czy note 4X Mtk i note 4 SD również? Jaka jest różnica pomiędzy note 4 global a note 4X SD oraz pomiędzy note 4 Mtk a n
 6. Na TWRP 2.8.4.0 poszło bez błędu.
 7. Niestety po wgraniu tego moda nie ma znaczenia co wybiorę w ustawieniach i tak zapisuje do pamięci wewnętrznej. Nie powinno tutaj być aparatu?
 8. Działa wam synchronizacja listy połączeń i wiadomości z chmurą xiaomi? Po przesiadce z V5 na V6 nie zaimportowało mi tych dwóch rzeczy mimo, że przez www widzę że na koncie xiaomi są. EDIT: ROM MIUI Polska
 9. Czemu w wersji v26 MIUI Polska ktoś wyciął apkę MiLinkService.apk? Apka bardzo przydatna, umożliwia z poziomu galerii wysłać zdjęcia i filmy poprzez DLNA na TV? I czemu znowu nie działa Wireless display? Pierwszą opcję łatwo naprawić poprzez skopiowanie pliku z jednej z poprzednich wersji romu. Poza powyższymi dwoma wiiększych zastrzeżeń nie mam.
 10. Na stronce Xiaomi pojawił się 1s w wersji LTE. Niestety na razie nie w wersji obowiązującej w Polsce. Ale ma procka MTK i andka 4.4. Jako że 4.4 na naszego RR jest raczej mżonką to może port z 1S będzie możliwy? http://www.mi.com/hongmi1s4g#param
 11. A czy rozwiązali problem z samo- włączającym się sie gps gdy karta danych jest ustawiona w trybie HSPA?
 12. Jakiś czas temu kupiłem RR z dokładnie tą samą wersją softu JHBCNAL25.0. Ludzie piszą na forach że to jakaś specjalna wersja 5.0 z językami europejskimi. Phon oryginalny.
 13. A spróbuj wczytać inny theme i wrócić do obecnego. Ja też na początku miałem dolne klawisze ucięte ale jakoś wczoraj po obejrzeniu kilku themów klawiatura przy wprowadzaniu pinu zaczęła być wyświetlana poprawnie.
 14. Umożliwia przesyłanie przez WIFI obrazu z pulpitu telefonu na wyświetlacz telewizora obsługującego tą funkcję (WiDi, miracast). Czyli możesz oglądać film z telefonu na telewizorze (chociaż tu lepiej się sprawuje dlna, bo przy WiDi obraz jest jeszcze dodatkowo kompresowany), grać w gierki (NFS:MW po włączeniu AA wygląda całkiem nieźle), czy pokazać komuś zdjęcia.
 15. Działa wam na tym romie wyświetlacz bezprzewodowy? Na stocku 13, miui polska, redmi experience działał a na tym wykrywa wyświetlacz ale podczas próby podłączenia wpada w loopa i ponownie próbuje wykrywać telewizor.
×
×
 • Create New...