Skocz do zawartości

radier

Użytkownicy
  • Postów

    431
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Treść opublikowana przez radier

  1. Napisali wyraźnie co masz wysłać. Przestań cebulorzyć i zbieraj na VAT.
  2. radier

    kabel usb

    Na Banggood masz ori. To oprócz amazona jedyna oficjalna dystrybucja.
  3. radier

    kabel usb

    Polecam te: https://www.aliexpress.com/item/For-LG-data-cable-micro-USB-charging-0-35-m-1-2-m-to-1-8/32810991870.html Sprawdzone, super wykonane i bez problemu puszczają 2A przy długości 1,8m.
  4. Też to zauważyłem.
  5. Problem przy nagrywaniu wideo dalej istnieje. Na początku normalnie głośno, a potem jakby ktoś palcem przykrył mikrofon.
  6. U mnie działa. ROM stable global 8.2.5.0
  7. Normalnie ściągasz Windows 10 Mobile ze sklepu Google Play i on automatycznie zainstaluje się w trybie dual boot. Przy uruchomieniu urządzenia będziesz miał wybór systemu. Działa super.
  8. Nie zawsze.
  9. A nie wiesz co kupiłeś?
  10. O Przemyślu słyszałem, ale w Poznaniu też się zaostrzyły kontrole?
  11. Jesteś zielony jak ogórek. Kup w Sferis lub Proline bo do zakupów w Chinach jeszcze nie dojrzałeś. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  12. To ci już UC odpowie.
  13. Bateria w tym telefonie jest bezkonkurencyjna! Soft 8.1.15.0 Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  14. Mi 5 nie ma B20. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  15. Czyli jednak lipa. Dobrze, że nie zamówiłem.
  16. radier

    Wersje Redmi note 4 (X)

    Trochę mieszasz opis niepotrzebnie. Obrazek wyjaśnia wszystko.
  17. radier

    Wersje Redmi note 4 (X)

    Nie miałeś na myśli Snapa 625?
  18. radier

    Co to za model???!!!

    Masz dobry rom Global Stable. Co chcesz zmieniać?
  19. radier

    Co to za model???!!!

    RN4X w wersji Global z pasmem B20 będzie w ustawieniach widniał jako Redmi Note 4.
  20. radier

    Brak LTE+

    Sam to napisałem 5 postów wyżej.... Telefon wspiera chiński wariant Intra-Band CA, a u nas potrzebny jest Inter-Band CA. Wynika to z konfiguracji modemu. Do poprawienia w sofcie czyli pewnie ze strony Xiaomi nigdy. No chyba, że udostępnią kod źródłowy to magicy z XDA poszaleją.
  21. radier

    Brak LTE+

    Na stronie Singapurskiej opis dotyczy wersji z B20: http://www.mi.com/sg/note4/specs/ Wystarczy sprawdzić, a potem pisać.
  22. radier

    Brak LTE+

    A na stronie SIngapurskiej mi.com jest coś takiego: Podobnie na China Mainland:
  23. radier

    Brak LTE+

    Tylko wiesz, że do agregacji pasm wcale nie jest wymagane pasmo B20. "Jeśli urządzenie wspiera agregację dwóch zakresów jednocześnie (nie trzech) i jeśli jest się w zasięgu wszystkich częstotliwości LTE w Play, to będą agregowane pasma od tych w najwyższej częstotliwości do najniższej (np. 2600+1800, a dopiero w dalszej kolejności 1800+800 MHz)." Znalazłem jeszcze listę na Wikipedii, ale widocznie nie dość wiarygodną: https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_devices_with_LTE_Advanced#Xiaomi Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...