Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 750
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Aktualizacja MIUI 11 Stable dla Mi9T. UWAGA - to jest Android PIE, nie Q - instalacja z wersji dev Q TYLKO PO WIPE. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  2. To po drugiej komendzie zrób fastboot reboot i dopiero wtedy trzymaj samo vol+. Recovery musi się odpalić, bo przerabiałem to u siebie.
  3. Jak wyżej. 9.9.3 = 3 września 2019. 9.9.26 = 26 września 2019 itd. Nie wiem jak będzie od 2020, ale to nie mój problem, tylko Xiaomi.
  4. Wyczyść dane systemowego launchera.
  5. Jeśli zrobiłeś komendę fastboot boot to nie powinieneś był tego robić. Wgraj TWRP ponownie, potem wpisz fastboot reboot, zatwierdź i trzymaj tylko vol+. Potem MUSI wejść (wgrywałem w piątek u siebie, nie ma możliwości by nie weszło)
  6. https://github.com/AndroidDumps/xiaomi_raphael_dump/tree/raphael-user-10-QKQ1.190825.002-9.9.24-release-keys/system/system/media/video_logo Z tego logo korzysta m.in. updater w MIUI China oraz nasz updater. Logo w ustawieniach ma wymiar jedynie 90x90, także nie wiem, czy Ci się przyda.
  7. Jaki myk z hasłem? Jaki masz procesor? Na Ryzenach są problemy z fastbootem, może przez to go nie widzi. Ewentualnie sterowniki są problemem.
  8. Global będzie stabilny 11 dla Redmi 4X. Xiaomi.eu 11 nie będzie w ogóle.
  9. Ale to jest xiaomi.eu... bazujące na China... Dla POCO na Globalu... Global Bety nie ma.. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  10. Próbowałeś uruchomić ponownie TWRP? Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  11. Ale tu chodzi o to by MacBook widział telefon, a nie telefon MacBooka..? To z MacBooka powinieneś przerzucic dane, nie widzi go w nim wcale? Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  12. Ten krok w instrukcji jest dawno nieaktualny, powinien widzieć od razu po podłączeniu. Mount > Mount MTP Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  13. Instalowałem MIUIPolska nie dalej jak wczoraj. Rób to za pomocą najnowszego TWRP jakie jest dostępne czyli 3.3.1-15, a nie jakiegoś starego... https://miuipolska.pl/pobierz-twrp/ https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi-eu-na-redmi-k20-pro/
  14. A sh nie działa? Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  15. Wgraj ponownie Globala przez MiFlash, tu paczka dla fastboot: http://bigota.d.miui.com/V10.3.2.0.PFKMIXM/raphael_global_images_V10.3.2.0.PFKMIXM_20190911.0000.00_9.0_global_a11e2330ec.tgz Rozpakuj ją. Dla Maca musisz zainstalować ADB i Fastboot wg instrukcji https://www.kickiteasy.com/how-to-install-adb-fastboot-on-mac-os/ i przejść w terminalu do tego folderu, gdzie je masz. Wskazane byłoby, abyś tam również wypakował paczkę powyżej. Potem skrypt z paczki i powinno ruszyć, aby nie blokować bootloadera wybierz po prostu flash_all.
  16. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  17. Zobaczymy. I tak najprawdopodobniej po 5 października, zgodnie z zapowiedziami z lipca, beta dla niego padnie, więc... Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  18. Pierwsze tłumaczenie nie zostanie poprawione, bo na becie było tłumaczenie inne i mogłoby to być mylące dla użytkowników stable. Drugie - prawdopodobnie w becie się zmieniło więc nie pasowało już do stable. Trzeba z tym jakoś żyć.
  19. Już dawno jest, ale nie wiem jak ma to działać Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  20. Na pewno się da po kilku modyfikacjach.
  21. Na pewno nie obsługiwała w starej wersji, jak jest teraz - nie wiem. Poza tym ekipie się nie spodobała i po prostu usunięto ją z kompilacji.
  22. Kacper Skrzypek

    Kosmiczny Xiaomi

    Do dyskusji o Mi Mix Alpha istnieje już osobny temat: Temat zostaje przeniesiony do kosza.
  23. Nowego fontu u nas, przynajmniej na razie, nie będzie. Więc nie ma opcji pogrubienia czcionki. A co do normalnego zegara na pasku statusu - nie wiem, zobaczymy, choć jestem zwolennikiem pozostawienia tego w obecnej formie. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  24. Nie ma i najwidoczniej nie będzie, bo nie ma codename ginkgo_eea_global w ogóle. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  25. Nie ma EEA dla tego modelu. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...