Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. To zapewne kwestia tego że używasz stable. Na becie - pomijając to, że wysyła z słabą prędkością - działa poprawnie.
  2. To, że taka opcja jest w opcjach programisty, niekoniecznie oznacza, że dany telefon akurat wspiera LHDC. Może nie wspierać.
  3. Bez odblokowania bootloadera i instalacji TWRP - nie.
  4. Nie, niby skąd mają być jak nie ma bet? Co do Poco - ostatecznie go zwróciłem. Postanowiłem, że czekać nie będę. Trochę jeszcze z Redmi Note 7 przeżyję, a potem zastanowię się nad jakimś telefonem, który ma bety... Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  5. Myślałem że ten błąd z 50 smsami co jest od lipca to zdążyli już naprawić...
  6. Wyczyść dalvik/cache w TWRP i z poziomu TWRP (Advanced > File Manager) usuń folder /data/system/package_cache. Potem uruchom ponownie system i sprawdź, czy motywy wróciły.
  7. Jest na samym dole link...
  8. Poszedł reupload - fixy na SafetyNet i klonowanie aplikacji Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  9. Gdzie konkretnie? W sensie jak się do tego dostać?
  10. Na początek spróbuj zrobić po prostu reset do ustawień fabrycznych. Jeśli z poziomu telefonu nie idzie, to przytrzymaj vol+ i power tak długo, aż nie będziesz mieć trybu mi-recovery, i tam wybierz opcję Wipe All Data.
  11. Tylko pytanie brzmiało "czy kupując dziś", a nie "czy kupując dziś i ewentualnie poświęcić tydzień na odblokowanie bootloadera i wgranie ROM-u na Indie, a oprócz tego kupić tackę na dual SIM-a". Oczywiście można to zrobić, ale trzeba chcieć się w to bawić. A takich osób jest mało
  12. U mnie odblokowanie Poco X3 to jakaś masakra. Kupiłem go w niedzielę, 31 stycznia, przyszedł we wtorek, powiązałem z kontem, wywaliłem kartę SIM z powrotem do RN7. MiUnlock pokazał 168 godzin, no dobrze, czekam. Sprawdzam dla pewności kilka dni później, liczy OK, jest coraz mniej czasu. Przychodzi następny wtorek, dziś, próbuję odblokować... To jakieś jaja. Mam czekać kolejny tydzień, bez gwarancji, że odblokuję?
  13. Gdybym wiedział to zapewne napisałbym wcześniej. Prawdopodobnie musisz czekać na następne stable.
  14. Próbuję ci wyjaśnić 3 posty oraz posta wyżej, jak widać bezskutecznie, że to wina GLOBALNEJ WERSJI APLIKACJI POGODA, która zaktualizowała Ci się samoczynnie u nas. Przez to masz tak jak masz. I odinstalowanie aktualizacji apki pomoże.
  15. @aanonimowy48 Polecam przeczytanie raz jeszcze mojego posta, w szczególności jego pierwszego zdania, ze zrozumieniem. Dla potwierdzenia - porównanie naszego tłumaczenia vs oryginalnego: NASZE - zwrócić uwagę przede wszystkim na Weather.apk: GLOBALNE: Ostatnia wzmianka o Pochmurno w naszym tłumaczeniu była w MIUI 11, i w dodatku nie w Pogodzie, tylko w Aparacie.
  16. Spróbuj zainstalować (nie tylko uruchamiać) TWRP, może zatrybi...
  17. Odinstalujcie aktualizacje apki Pogoda. To na oryginalnej jest "Pochmurno". Sprawdziłem, u nas w żadnym miejscu nie ma "Pochmurno". Wszędzie jest "Pochmurnie".
  18. Na tych urządzeniach, które miały apki SMS i Telefon od Xiaomi, a Redmi Note 7 się do nich zalicza, nie powinny nastąpić żadne zmiany w tej kwestii, czyli nagrywanie dalej powinno być.
  19. To jest od dobrych paru miesięcy już, to nie jest kwestia akurat tego.
  20. Wiem, na razie czekam, aż Xiaomi to bardziej doprecyzuje, bo nie do końca wiem, o co tutaj chodzi.
  21. Nie "zniknęła", tylko jest w innym miejscu. Powiadomienia i Centrum funkcji > Elementy wyświetlane na Ekranie blokady po przeciągnięciu w dół.
  22. To tekst online, nie do przetłumaczenia. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  23. Tak Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  24. "Nowszy" może być ewentualnie link do fastboot. Wszystko jest tak samo.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...