Jump to content

ukey

Użytkownicy
 • Posts

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ukey last won the day on August 14 2021

ukey had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10t lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ukey's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

4

Reputation

 1. Mi10T Lite znowu ma TWRP ! Jest moc, cała instalacja przebiegła bez większych problemów. Coś jedynie najnowsze "platform-tools" gryzą się z nowym MacOS. Jeśli komuś nie działa komenda Fastboot na Monterey to niestety musi wkleić pełną ścieżkę do pliku Fastboot w folderze np " cd /Users/ukey/Desktop/platform-tools/fastboot flash recovery /Users/ukey/Downloads/twrp.img" inaczej niestety nie rusza i wywala błąd. Lokalizacje plików nie zmieniły się względem wcześniejszego MacOS
 2. Wszystko jest. Nie wiem czemu ale od ostatniej paczki jest jakiś dziwny problem na macos. Ściągnij paczkę na telefon i z telefonu na maca i wszystkie pliki są. Jeśli ściągasz na maca to odznacz by nie rozpakowywał automatycznie pliku. Wtedy normalnie wszystko jest.
 3. Tu może być problem. Bo występuje to tylko podczas aktywnej nawigacji. Siedząc w domu nie ma problemów. Coś kombinowałem wczoraj z asystentem i niby aplikacja działa płynniej. Dam znać później czy wszystko już działa.
 4. Niestety dalej na Mi10T Lite mam problemy z "mapami". Po wybraniu trasy zaczyna wszystko strasznie przycinać. Problem przenosi się również na inne aplikacje, dopiero restart telefonu pomaga. Oczywiście do momentu uruchomienia map.
 5. Dzisiaj znowu lagi ale tylko na mapach. Nawet jak wyłączę aplikacje telefon muli do ponownego uruchomienia. Czy tak było wczensiej to nie wiem bo nie korzystałem z map już dawno.
 6. Aktualizacja Android Webview chyba naprawiła sprawę.
 7. Dziwna sprawa, od dzisiaj od rana wszystkie aplikacje zaczęły mi strasznie lagowac. Restart pomaga na chwilę.
 8. Czy można wyłączyć tą zielną ikonkę kamery? Mam ustawione odblokowanie twarzą i cały czas mi się wyświetla i denerwuje.
 9. sam dymek jest kwadratowy a nie okrągły (chociaż to mały problem). Bardziej chodzi o ich działanie, czyli otwiera się w połowie lub jest przesunięty, klawiatura również nie zawsze działa... Motyw mam standardowy.
 10. Dymki z messengera działają prawidłowo? Instalowaliście na czysto (full wipe) czy może zwyczajny update?
 11. ukey

  MIUI 21.12.8

  Problem znikł po dodaniu prywatnego dns. Więc coś musi być na rzeczy z tymi reklamami. Logi czyste 😕
 12. ukey

  MIUI 21.12.8

  Wrócił mi właśnie temat przycinania interfejsu. Myślałem że to problem FB jednak przeglądając stronę www (chrome jako przeglądarka) lagi i przycięcia pojawiają się w momencie gdy pojawią się reklamy (i analogicznie na FB również). Chętnie bym chciał sprawdzić co jest powodem problemów ale nie wiem jak wygenerować jakieś log. Teraz dla testów uruchomiłem "blokadę reklam" zobaczę co to będzie.
 13. ukey

  MIUI 21.12.8

  Może muszę postawić na nowo system.. Zawsze nakładasz wersję czy robisz full wipe?
 14. ukey

  MIUI 21.12.8

  Mi na M10t lite ciągle wiesza się FB lub interfejs. Problem pojawił się z 2 może 3 wersję temu. Reboot telefonu trwa wieeeeki, dzisiaj z 10 minut uruchamiał się ponownie. Czekam na A12 i robię czysta instalacje.
 15. ukey

  MIUI 21.9.28

  Na tej wersji aplikacja Zepp ma cały czas to powiadomienie "aplikacja jest uruchomiona na pierwszym planie". Wcześniej była informacja o połączonym zegarku. Zmiana w ustawieniach powiadomień nic nie pomaga. Od tej wersji wróciła sieć 5G na mi 10t lite :)
×
×
 • Create New...