Jump to content

ukey

Użytkownicy
 • Posts

  62
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ukey last won the day on August 14 2021

ukey had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10t lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ukey's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

4

Reputation

 1. Szkoda że uśmiercili mi 10t lite... czas przejść na wersję stable. Ciekawi mnie co sie stało że aktualizacja zniknęła właśnie. Podczas pobierania error o już nie widzi nowej aktualizacji.
 2. ukey

  MIUI 22.8.25

  Wgrane na mi 10t lite, pierwszy raz odkąd mam ten telefon guzik blokady zaczął się zawieszać naciskam go i nic się nie dzieje (przed update wszystko było ok).
 3. ukey

  MIUI 22.7.28

  Mi10T Lite znowu ma TWRP ! Jest moc, cała instalacja przebiegła bez większych problemów. Coś jedynie najnowsze "platform-tools" gryzą się z nowym MacOS. Jeśli komuś nie działa komenda Fastboot na Monterey to niestety musi wkleić pełną ścieżkę do pliku Fastboot w folderze np " cd /Users/ukey/Desktop/platform-tools/fastboot flash recovery /Users/ukey/Downloads/twrp.img" inaczej niestety nie rusza i wywala błąd. Lokalizacje plików nie zmieniły się względem wcześniejszego MacOS
 4. ukey

  MIUI 22.3.30

  Wszystko jest. Nie wiem czemu ale od ostatniej paczki jest jakiś dziwny problem na macos. Ściągnij paczkę na telefon i z telefonu na maca i wszystkie pliki są. Jeśli ściągasz na maca to odznacz by nie rozpakowywał automatycznie pliku. Wtedy normalnie wszystko jest.
 5. ukey

  MIUI 22.3.16

  Tu może być problem. Bo występuje to tylko podczas aktywnej nawigacji. Siedząc w domu nie ma problemów. Coś kombinowałem wczoraj z asystentem i niby aplikacja działa płynniej. Dam znać później czy wszystko już działa.
 6. ukey

  MIUI 22.3.16

  Niestety dalej na Mi10T Lite mam problemy z "mapami". Po wybraniu trasy zaczyna wszystko strasznie przycinać. Problem przenosi się również na inne aplikacje, dopiero restart telefonu pomaga. Oczywiście do momentu uruchomienia map.
 7. ukey

  MIUI 22.3.3

  Dzisiaj znowu lagi ale tylko na mapach. Nawet jak wyłączę aplikacje telefon muli do ponownego uruchomienia. Czy tak było wczensiej to nie wiem bo nie korzystałem z map już dawno.
 8. ukey

  MIUI 22.3.3

  Aktualizacja Android Webview chyba naprawiła sprawę.
 9. ukey

  MIUI 22.3.3

  Dziwna sprawa, od dzisiaj od rana wszystkie aplikacje zaczęły mi strasznie lagowac. Restart pomaga na chwilę.
 10. ukey

  MIUI 22.1.13

  Czy można wyłączyć tą zielną ikonkę kamery? Mam ustawione odblokowanie twarzą i cały czas mi się wyświetla i denerwuje.
 11. Ja mam pytanie co do działania romu. Obecnie mam globala i czekam na odblokowanie bootloadera. Ostatni raz miałem styczność z miui jakieś 3 lata temu (na redmi 4x). Jak teraz wyglądają różnice między romami? Global działa ok.. Jednak brakuje mi gcama oraz magiska (wtyczek). Czy płatności zbliżeniowe działają prawidłowo?
 12. Tak chodzi o to że już była duża aktualizacja. Ten telefon to typowo tania konstrukcja dla "ludu". Wątpię że będzie kolejna aktualizacja chociaż może pozytywnie nas xiaomi zaskoczy. Zawsze zostają wydania mniej oficjalne które również super działają. Polecam przetestować inne kernele które potrafią całkiem sporo w połączeniu z naszym xiaomi.eu
 13. Ja twierdzę że na ok 90 procent nie będzie O dla 4x. Telefon ma już "swoje lata" i dostał już duża aktualizację. Może coś się zmieni w tym temacie ale wątpię.
 14. Oreo już jest... Na xda można już z 4 romy znaleźć.
×
×
 • Create New...