Jump to content

ukey

Użytkownicy
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10t lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ukey's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Wszystkie aplikacje wyłączone (dla testów) problem był tylko na Romie 21.6.9. Robiłem downgrade i wszystko ok, znowu powód do 21.6.9 i problem wrócił. Strzałka utrzymywała się nawet po wyłączeniu lokalizacji.
 2. Nareszcie zniknęła mi ikona lokalizacji z paska. Na wcześniejszej wersji ciągle miałem "strzałkę" od lokalizacji obok zasięgu.
 3. Pomogła ta instrukcja. Teraz tylko test w sklepie "Open Magisk Manager and enable MagiskHide (Settings -> toggle MagiskHide on) Toggle Airplane mode on Clear data for Google Play Store and Google Play Service (Settings > All Apps (toggle Show System) the search for and clear data for these packages) Reboot Toggle Airplane mode off Check Google Play Store is certified (Google Play -> Settings, scroll to bottom) Open Magisk Manager - check Safetynet passes (If not try steps under Pre Installation Checks) - Note: Make sure you are using at least Magisk v23 for the internal SafteyNetCheck OR use this 3rd party app to check for SafetyNet: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scottyab.safetynet.sample Add card and test"
 4. Teraz widzę że przestał działać Google pay. Mimo tego że saftynet na zielono, robiłem już wszystko co tylko mogłem i kicha ciągle "nieskonfigurowano". Po wejściu w ustawienia info ze urządzenie nie spełnia wymogów bezpieczeństwa.
 5. Na mi 10t lite bateria zdecydowanie słabiej trzyma. Rozwijając górna belkę ekran robi się ciemny, tak jakby podświetlenie spadało do minimum. Oczywiście czyściłem cache/dalvik i restartowałem telefon.
 6. Na mi 10t lite też powiadomienia "wiszą". Szczególnie z wiadomości Google, sposób opisany wyżej rozwiązuje problem. Meczy mnie jednak to, że odkąd korzystam z miui polska mam problemy z plikami pobranymi w aplikacji facebook. Plik się ściąga do folderu i znika, sprawdziłem na plikach pdf, Word i txt.
 7. Możecie pobierać pliki z Facebooka (aplikacja)? Mi pokazuje aplikacja "pobrane" że wszystko ok ale nie mogę zlokalizować pliku. Folder "download" pusty, pobieranie przez chroma idzie normalnie.
 8. Ja mam pytanie co do działania romu. Obecnie mam globala i czekam na odblokowanie bootloadera. Ostatni raz miałem styczność z miui jakieś 3 lata temu (na redmi 4x). Jak teraz wyglądają różnice między romami? Global działa ok.. Jednak brakuje mi gcama oraz magiska (wtyczek). Czy płatności zbliżeniowe działają prawidłowo?
 9. ukey

  MIUI 8.7.19

  Tak najpierw sprawdziłem ustawienia, później reinstall apki, i nic dalej muszę rozwinąć by zobaczyć info
 10. ukey

  MIUI 8.7.19

  Dalej brak ikony Amazfita w lewym górnym rogu (na pasku). Ktoś wie jak naprawić? Z screena w pierwszym poście wynika że powinna być.
 11. ukey

  MIUI 8.7.12

  Ja zaobserwowałem że na r4x jakby ekran się lekko rozkalibrowal. Naciskam w jednym miejscu a wychodzi coś innego np na klawiaturze daje L a wskakuje K. Klawiatura to SwiftKey.
 12. ukey

  MIUI 8.7.12

  Na pasku (po lewej stronie) nie wyświetla się Ilona Amazfita watcha (po rozwinięciu belki aplikacja sie pojawia). Na chwilę obecną tylko to jakoś nie działa. Redmi 4x
 13. Tak chodzi o to że już była duża aktualizacja. Ten telefon to typowo tania konstrukcja dla "ludu". Wątpię że będzie kolejna aktualizacja chociaż może pozytywnie nas xiaomi zaskoczy. Zawsze zostają wydania mniej oficjalne które również super działają. Polecam przetestować inne kernele które potrafią całkiem sporo w połączeniu z naszym xiaomi.eu
 14. Ja twierdzę że na ok 90 procent nie będzie O dla 4x. Telefon ma już "swoje lata" i dostał już duża aktualizację. Może coś się zmieni w tym temacie ale wątpię.
×
×
 • Create New...