ukey

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About ukey

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi redmi 4x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ukey

  MIUI 8.7.19

  Tak najpierw sprawdziłem ustawienia, później reinstall apki, i nic dalej muszę rozwinąć by zobaczyć info
 2. ukey

  MIUI 8.7.19

  Dalej brak ikony Amazfita w lewym górnym rogu (na pasku). Ktoś wie jak naprawić? Z screena w pierwszym poście wynika że powinna być.
 3. ukey

  MIUI 8.7.12

  Ja zaobserwowałem że na r4x jakby ekran się lekko rozkalibrowal. Naciskam w jednym miejscu a wychodzi coś innego np na klawiaturze daje L a wskakuje K. Klawiatura to SwiftKey.
 4. ukey

  MIUI 8.7.12

  Na pasku (po lewej stronie) nie wyświetla się Ilona Amazfita watcha (po rozwinięciu belki aplikacja sie pojawia). Na chwilę obecną tylko to jakoś nie działa. Redmi 4x
 5. Tak chodzi o to że już była duża aktualizacja. Ten telefon to typowo tania konstrukcja dla "ludu". Wątpię że będzie kolejna aktualizacja chociaż może pozytywnie nas xiaomi zaskoczy. Zawsze zostają wydania mniej oficjalne które również super działają. Polecam przetestować inne kernele które potrafią całkiem sporo w połączeniu z naszym xiaomi.eu
 6. Ja twierdzę że na ok 90 procent nie będzie O dla 4x. Telefon ma już "swoje lata" i dostał już duża aktualizację. Może coś się zmieni w tym temacie ale wątpię.
 7. Oreo już jest... Na xda można już z 4 romy znaleźć.
 8. ukey

  MIUI 8.1.25

  Ja mam 01.01.2018 :]
 9. ukey

  MIUI 8.1.25

  Dokładnie macie racje. Teraz właśnie instaluję .25 , jednak kolejny już raz od 8.1.4 zawsze jak wchodzę w TWRP muszę zmienić język z chińskiego na PL. Wcześniej nie było tego problemu 0.o Wszystko poszło , telefon działa :] Na plus nowy dźwięk blokady
 10. ukey

  MIUI 8.1.25

  Może źle się wyraziłem. Widzę że jest już wyciągnięty max z tego konkretnego modelu. Nie pytam o OREO itp, jedynie czy jest sens ryzykować by wgrywać nowe wersje które nic nie wnoszą . Wszystkie modele dostają jakieś nowe funkcje a w R4X nic nowego nie widać. No ale i tym razem wgram soft z czystej ciekawości. Skoro nic nie zwalnia to czemu nie. Jedynie zaobserwowałem że zawsze po aktualizacji przez pierwszą noc telefon "zjada" prawie 100% baterii. Nie wiem czy to przez aktualizacje czy co, teraz postaram się sprawdzić.
 11. ukey

  MIUI 8.1.25

  Od kilku wydań niby wszystko działa , ale jest jedno pytanie. Czy tak stary telefon jak Xiaomi redmi 4x jest jeszcze jako tako wspierany ? Bo niby pojawiają się jakieś nowe wersje , jednak nie wnoszą one nic "widocznego". Dosłownie poza numerkiem NIC się nie zmienia.
 12. ukey

  MIUI 7.8.17

  No no no na redmi 4x, działa bardzo sprawnie. Czasami podczas pisania łapie zadyszke. Jednak dzielony ekran robi robotę
 13. ukey

  ROM xiaomi.eu

  Na 7 jedyny problem jaki mam to czasami telefonu nie mogę zablokować. Wystarczy restart i juz wszystko smiga. Tak to działa szybko i stabilnie.
 14. Lub ustawienia - informacje o telefonie - aktualizacja - trzy kropki po prawej (...) i tam uruchom recovery.
 15. ukey

  MIUI 7.6.29

  Ja wczoraj na Redmi 4x miałem dziwne problemy.. 1)brak wykrywania MOJEJ sieci WiFi , wszystkie inne było widać 2)telefon sam się odblokowywał. Po naciśnięciu przycisku blokady automatycznie pojawiał się pulpit, jeśli już udało się zablokować to na czarnym ekranie słychać była dźwięk odblokowania. Wszystkie problemy ustały po restarcie