Jump to content

eML

Użytkownicy
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi10 Lite

Recent Profile Visitors

780 profile views

eML's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

2

Reputation

 1. Cześć. Hulajnoga 100% oryginał, 100% Pro 2 pierwszej wersji (z czarnymi linkami). W momencie kiedy możliwe było jej odblokowanie wszystko odbywało się na bazie plików z M365 Pro. Robię 20 km z prędkością 35 km/h, z 10" oponami i pozostaje ok 30-20 procent baterii jakby co. Pytanie jakie najlepiej wgrać sterowniki/pliki, w jakiej wersji aby przejść odblokowanie ponowne przez scooterhacking? Wątek na Reddit (przykładowy). https://www.reddit.com/r/m365/comments/mmtn8u/pro_2_battery_capacity_showing_as_5200mah/
 2. Witajcie, ogólnie zauważyłem dziś u siebie dziwne spadki pojemności baterii. Jadąc w większości na tempomacie i po równym mam spadki z 30% na 25% od razu. Dodatkowo już od kilku miesięcy obserwuję, iż średnia wartości ładowania na cykl wynosi ponad 100% co jest kompletną bzdurą gdyż ładuję do 100% średnio co 3-4 cykle (normalnie do 70-80% - nie zostawiam pod ładowarką bez nadzoru i na noc). Zmianę parametrów robiłem wykorzystując DownG i XiaoFlasher. Pomyślałem, że może dałbym (o ile jest możliwy) upgrade BMS i czego tam jeszcze można, ale w miarę rozsądku i najważniejsze abym miał możliwość ingerencji w oprogramowanie. Teraz zabawę zacząłbym z ScooterHacking. Przekazuję screeny z M365Tools tego co mam wgrane obecnie. Hulajka Pro2 (pierwsza wersja, ta którą się daje hakować). EDIT: Wykonałem upgrade BLE do 1.2.9 za pomocą XiaoFlasher.
 3. Cześć, chyba nie 4 km a 44,1 km, czy się mylę?
 4. 1. W ustawieniach Dioda powiadomień wszystko włączone? 2. Optymalizację Miui masz włączoną? W jakiej apce Ci nie daje powiadomień?
 5. eML

  Przywitaj się!

  Sieeeeeeemaaaa! Wracam, po tym jak sprzedałem Mi6 na rzecz firmowego A70 wracam do was z Mi10 Lite
 6. Cześć, powiedzcie proszę jakie moduły zainstalować do Magiska aby wszystko działało? Wiadomo, 60fps_miuiPIE_stable_v1_no_stereo. Kiedyś, instalowałem pakiet: MIUI10 All In One v1.8a MI6 without rounded corners a teraz co trzeba? Dziękuję za pomoc. Co do oprogramowania to And 9, MiuiPRO 9.4.25.
 7. *#*#6484#*#* Testowałem przed chwilą u siebie mikrofon i sprawa wygląda tak (nie mam problemów z mikrofonem jakby co). Podczas testu (4-główny mikrofon) jak mówię do głównego to słyszę tę wiadomość a potem jej ciche echo, jak mówię do mikrofonu na górze (przy teście głównego mikrofonu - 4) to słyszę tylko tę wiadomość bez echa. Jak robię test mikrofonu górnego (nr 6) i mówię do niego to słyszę wiadomość jasną i klarowną a jak mówię do dolnego to cisza. Tak to wygląda u mnie. Może warto wgrać oprogramowanie raz jeszcze albo przejść na inne.
 8. Warto, bateria na plus, jednakże ma kilka swoich wad.
 9. @CSOP mam podobny problem na Mi6 co Ty, z tym samym miui i magiskiem.
 10. Mam jedno pytanie, czy musi być najnowsze oprogramowanie zainstalowane podczas odblokowywania? Mam Global Dev 8.4.19 i zastanawiam się czy muszę aktualizować do 10. Mi6 here. Dzięki.
 11. @Kamil Kupiec jest to tak zwany Tryb kieszonkowy - tak włączony ciągle i nie pomaga.
 12. A powiedzcie, nie macie problemu na 8.4.19 z chęcią odblokowania się telefonu w kieszeni? Mam włączoną opcję smartcover i jak jest telefon w kieszeni to chce się odblokować (czy też wejść do google now), czuć wibrację a po wyjęciu prosi o pin (zbyt duża ilość nieprawidłowych prób odblokowania odciskiem palca).
 13. Ogólnie część aplikacji możesz dezaktywować w Google Play uprzednio zmieniając język telefonu na angielski.
 14. @SzymonN w MIUI 9.2.3.0 w Plushu oraz w Ornage brak LTE+, być może działa a tylko brak oznaczenia. W MIUI 8 wszystko działało (miałem wtedy jeszcze w Play) wyświetlało LTE+, zmieniłem operatora oraz poszła aktualizacja i + zniknął. @witek_77 powiedz mi jakie masz MIUI z karta Plus. Interesuje mnie informacja, czy wyświetla Ci się znak "+" przy LTE.
 15. W takiej sytuacji to chyba pozostaje Ci pisać do Xiomi na support i udowodnić, że konto do którego nie pamiętasz hasła należało do Ciebie i prosić ich aby zmienili numer.
×
×
 • Create New...