lukiszpp

Użytkownicy
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About lukiszpp

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 12/21/1996

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdynia

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI9

Recent Profile Visitors

545 profile views
 1. W ustawieniach efektów dźwiękowych trzeba ustawić opcję Fabryczny na Głos. Przynajmniej tak ta opcja się nazywa na Miui12 global. Druga sprawa - tak jak kolega wyżej napisał, zmiana regionu np. na Indie powinna poskutkować wzrostem głośności. Bodajże UE nakazuje jakieś ograniczenia na słuchawki, co by za głośno nie było.
 2. Ja robiłem testy na Miui 11, więc to raczej nie wina 12.
 3. Przy przeglądaniu internetu w Chrome na WiFi mam temperatury ok. 35-39 stopni. Nie sądzę by było można tu mówić o przegrzewaniu, ale fakt, temperatury są wyższe niż na większości recenzjach. Mi10, 8/128GB. Edit: Zrobiłem test w AnTuTu, maksymalna temperatura procesora podczas testowania CPU wyniosła 63 stopnie, przy czym w większości wahała się w okolicach 51-56 stopni. Thermal throttlingu nie uświadczyłem, więc nie mogę powiedzieć o spadku wydajności telefonu. Co też pokazują wyniki antutu (ponad 500 tys). Co do nagrzewania obudowy - głównie ciepła była ramka w dolnej części, plecki też ciepłe, ale odczuwalnie mniej. Przy czym telefon nie parzył, był po prostu cieplejszy. Ciekawy jestem skąd wynikają te różnice względem recenzji.
 4. Czy podczas prób łączenia miałeś włączony GPS? Z niewiadomych mi przyczyn tylko z włączoną lokalizacją działa Mi Drop (od niedawna Share Me) na wszystkich telefonach Xiaomi jakie miałem. Druga sprawa to z jakiej wersji aplikacji korzystasz? Tej wbudowanej w telefon czy ściągniętej z Sklepu Play? Spróbuj pokombinować z drugą wersją, może to przyniesie jakiś rezultat. Co do bluetooth, gdzie jest wyświetlana ta długa nazwa? W miejscu gdzie zmieniasz nazwę urządzenia bluetooth czy podczas łączenia z innym telefonem?
 5. Witam, kupiłem słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Airdots 2 pro. W ogłoszeniu jak i różnych innych źródłach podają, że słuchawki mają ENC, czyli aktywną redukcję szumów otoczenia. Niestety nie mogę zlokalizować opcji włączenia tej funkcji. Czy ktoś może ma te słuchawki i wie jak włączyć tę funkcję?
 6. W Twoim przypadku opcja kryje się pod "Wyświetlacz pełnoekranowy". Wersja global miui ma takie tłumaczenie.
 7. Ewentualnie podczas połączenia można kliknąć przycisk wstecz, żeby zminimalizować połączenie i wtedy zablokować ekran.
 8. Witam, u mnie nie działają płatności GPay kiedy mam wybrane HCE, natomiast gdy wybiorę portfel na SIM, wtedy działa aż miło. Polecam sprawdzić tym, którzy mają z tym problem. Miui Global 10.2.13, mBank.
 9. Czy ktoś zaobserwował takie zachowanie na romie miuipolska/xiaomi.eu, czy problem dotyczy tylko wersji Global?
 10. Mam dokładnie ten sam problem na swoim mi6, po aktualizacji do miui 10.
 11. Igłą bym nie czyścił, weź jakąś starą szczoteczkę do zębów i nią czyść. Jest delikatniejsza więc mniejsze ryzyko uszkodzenia portu, pomijając fakt, że nie jest metalowa, więc nie zrobisz nią zwarcia.
 12. W wielu telefonach ten efekt występuje. Widziałem to już na niektórych LG, Huawei, no i ja w swoim mi6 też to mam. Po prostu taki ekran LCD.
 13. A jak klikniesz na ten komunikat to telefon nie chce wysłać sms w celu aktywacji? Jaki to komunikat dokładnie?
 14. U mnie korzystanie z etui powoduje właśnie taki efekt. Mam dwa etui, jedno cienkie, jedno grube. Jak założę to grube to rozmówcy narzekają właśnie na pogłos w słuchawce. Może u Ciebie to też wynika właśnie z tego? Ewentualnie podejrzewałbym głośnik u góry, może jest zapchany / zasłonięty / nie działa?