Jump to content

eML

Użytkownicy
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by eML

 1. 1. W ustawieniach Dioda powiadomień wszystko włączone? 2. Optymalizację Miui masz włączoną? W jakiej apce Ci nie daje powiadomień?
 2. eML

  Przywitaj się!

  Sieeeeeeemaaaa! Wracam, po tym jak sprzedałem Mi6 na rzecz firmowego A70 wracam do was z Mi10 Lite
 3. Cześć, powiedzcie proszę jakie moduły zainstalować do Magiska aby wszystko działało? Wiadomo, 60fps_miuiPIE_stable_v1_no_stereo. Kiedyś, instalowałem pakiet: MIUI10 All In One v1.8a MI6 without rounded corners a teraz co trzeba? Dziękuję za pomoc. Co do oprogramowania to And 9, MiuiPRO 9.4.25.
 4. *#*#6484#*#* Testowałem przed chwilą u siebie mikrofon i sprawa wygląda tak (nie mam problemów z mikrofonem jakby co). Podczas testu (4-główny mikrofon) jak mówię do głównego to słyszę tę wiadomość a potem jej ciche echo, jak mówię do mikrofonu na górze (przy teście głównego mikrofonu - 4) to słyszę tylko tę wiadomość bez echa. Jak robię test mikrofonu górnego (nr 6) i mówię do niego to słyszę wiadomość jasną i klarowną a jak mówię do dolnego to cisza. Tak to wygląda u mnie. Może warto wgrać oprogramowanie raz jeszcze albo przejść na inne.
 5. Warto, bateria na plus, jednakże ma kilka swoich wad.
 6. @CSOP mam podobny problem na Mi6 co Ty, z tym samym miui i magiskiem.
 7. Mam jedno pytanie, czy musi być najnowsze oprogramowanie zainstalowane podczas odblokowywania? Mam Global Dev 8.4.19 i zastanawiam się czy muszę aktualizować do 10. Mi6 here. Dzięki.
 8. @Kamil Kupiec jest to tak zwany Tryb kieszonkowy - tak włączony ciągle i nie pomaga.
 9. A powiedzcie, nie macie problemu na 8.4.19 z chęcią odblokowania się telefonu w kieszeni? Mam włączoną opcję smartcover i jak jest telefon w kieszeni to chce się odblokować (czy też wejść do google now), czuć wibrację a po wyjęciu prosi o pin (zbyt duża ilość nieprawidłowych prób odblokowania odciskiem palca).
 10. Ogólnie część aplikacji możesz dezaktywować w Google Play uprzednio zmieniając język telefonu na angielski.
 11. @SzymonN w MIUI 9.2.3.0 w Plushu oraz w Ornage brak LTE+, być może działa a tylko brak oznaczenia. W MIUI 8 wszystko działało (miałem wtedy jeszcze w Play) wyświetlało LTE+, zmieniłem operatora oraz poszła aktualizacja i + zniknął. @witek_77 powiedz mi jakie masz MIUI z karta Plus. Interesuje mnie informacja, czy wyświetla Ci się znak "+" przy LTE.
 12. W takiej sytuacji to chyba pozostaje Ci pisać do Xiomi na support i udowodnić, że konto do którego nie pamiętasz hasła należało do Ciebie i prosić ich aby zmienili numer.
 13. Hmm temat jest ciężki, każdy powie Ci abyś zrobił factory reset bo wiadomo: jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. W moim przypadku miałem podobną sytuację, okazało się że winowajcą była aktualizacja z google play jednego z programów (prawdopodobnie YouTube) więc cofnąłem kilka aktualizacji i się uspokoiło.
 14. Witam, zamiast tworzyć nowy temat, odświeżam ten. Jedyna uwaga, system Android. Amazfit App niby wysyła dane do chmury, ale już po ponownym sparowaniu zegarka/wyczyszczeniu aplikacji starych danych nie chce pobrać. Jest to mega wkurzające, co z tym fantem mogę zrobić?
 15. @Toldo Niestety, przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie pomogło. Dalej ikony Googla posiadają białe tło. Dodatkowo zauważyłem, że przy konfiguracji brakuje polskich znaków, brakuje w MIUI a nie samym Oreo.
 16. Czy także macie białe tło ikon, np. tych od Googla?
 17. Ja mam taką folię na tył: https://www.aliexpress.com/item/Rear-cover-Protector-Guard-3D-Carbon-Fiber-Back-Cover-Anti-scratch-Protective-Film-for-Xiaomi-6/32811953248.html? Za 3 sztuki zapłaciłem 5,78 zł. Szału nie ma, ale fajne bo jest lekko matowe.
 18. Czyli pewnie musisz wgrać od nowa ROM. Niestety jestem w tym temacie zielony. Pierwszy link z googla: http://xiaomifans.pl/topic/84-tools-for-amazfit-pace-xiaomi-fans-polska/?tab=comments
 19. @dawid1012 też miałem z tym problem po instalowaniu nowszej wersji amazfit. Nie wiem czy dokonałeś przywrócenia ustawień fabrycznych zegarka, jeżeli nie to to wykonaj. Kolejna sprawa w ustawieniach bluetooh jeżeli masz dodane (sparowane urządzenie) to je usuń i spróbuj sparować poprzez zeskanowanie kodu.
 20. @majmaj miałem tak samo, prawie pionowy spadek na baterii. Prawdopodobnie problem leżał (w moim przypadku) od aktualizacji ze sklepu a dokładnie od YouTube. Usunąłem aktualizacje do YT i wszystko się unormowało. Edit: Rom to global stable, aktualny.
 21. @lesiu81 mam ustawione tak samo jak Ty, tylko uwierzytelnianie mam na brak (mowa o MMS) i wszystko działa. Edytowałem obecne ustawienia. Swoją drogą, do MMS masz tylko jeden profil?
 22. @lesiu81 a protokół APN masz na IPv4? Mam dokładnie jak to http://ustaw.plus.pl/konfiguruj-telefon Ewentualnie jak nie ruszy to weź w typ uwierzytelniania ustaw na brak.
 23. @Mały11 przywracając ustawienia fabryczne zostaną usunięte wszystkie ustawienia do nastaw fabrycznych, aplikacje zostaną skasowane, smsy, zdjęcia też. Czy są osoby posiadające numer w Plush? Po aktualizacji do 9.0.1.0 (NCAMIEI) nie przełącza mi się w LTE+ ( na MIUI 8 było 4G+, ale działało chociaż).
×
×
 • Create New...