Jump to content

prezes007

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

prezes007's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Wykonałem właśnie Hardware tests i za pomocą dyktafonu nagrałem "Main mic speaker feedback test" oraz "simulationcall test". Nagrania w zał. Może na ich podstawie ktoś ma pomysł co z moim tel. może być nie tak? call test.mp3 mic test.mp3
 2. ponowne zainstalowanie oprogramowania miui 9 nie pomogło. Także przesiadka na miui 10 global beta nic nie dała. Telefon nigdy mi nie upadł więc czy mogło dojść do uszkodzenia mikrofonu? W jaki sposób sprawdzałeś kolejno mikrofony?
 3. Cześć, wie kto może jak w Mi6 przejść do ustawień redukcji szumów? Bo to może ta opcja u mnie nie działa? Podczas rozmów bardzo słabo mnie słychać, a gdy podgłośnie mikrofon na maxa to rozmówcy narzekają, że odbija się ich głos. Coś jest nie tak. Testowałem także dyktafon i nawet gdy nagrywałem "ciszę" to na nagraniu słychać szumy.
 4. kupiłeś na Aliexpress czy gdzieś indziej? Do którego serwisu wysłałeś?
 5. ściągnięcie etui niestety nie pomogło. Także przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło. Wydaje mi się, że głośnik u góry działa. Mikrofon też chyba jest OK. Nagrywałem się na dyktafon i podczas odsłuchiwania dało się słyszeć takie "trzaski" w tle. Wie ktoś może co to może być i gdzie w Mi6 są ustawienia dźwięku i redukcja szumów?
 6. a ktoś inny miał może też taki problem i go rozwiązał?
 7. Cześć, od kilku dni mam problem z moim Mi 6. Otóż moi rozmówcy skarżą się, że podczas rozmów słyszą echo swojego głosu. Po mojej stronie wszystko jest OK, ja ich słyszę normalnie, natomiast oni słyszą jak ich głos się odbija i powtarza. Sprawdziłem już to na kilku osobach i za każdym razem jest to samo. Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem? z góry wielkie dzięki!
×
×
 • Create New...