Jump to content

kierix_xd

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kierix_xd's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later
 • One Year In
 • Week One Done

Recent Badges

2

Reputation

 1. MI 9T, MIUI 20.7.23 1. SMS - Po przeciągnięciu listy, brak tłumaczenia dot. pomyślnej synchronizacji wiadomości: 2. Galeria - Brak tłumaczenia po wejściu w ustawienie "Bezpieczne udostępnianie": 3. Panel sterowania (informacje o aplikacji) - Brak tłumaczenia po wejściu w "Użycie danych" dla aplikacji systemowych: 4. Radio FM - brak tłumaczenia po wejściu w ustawienie "wyłącznik czasowy": 5. Internet - brak tłumaczenia w historii wyszukiwania: 6. Aparat - ucięte tłumaczenia w poradniku klonowania:
 2. Miui 11 (pełna aktualizacja): http://bigota.d.miui.com/V11.0.5.0.PEJMIXM/miui_POCOF1Global_V11.0.5.0.PEJMIXM_a1e9fd71d3_9.0.zip
 3. Na razie nie da się wgrać w sposób oficjalny. Widoczne zmiany na podstawie wersji xiaomi.eu (identyczne zmiany będą zapewne w wersji Global): Aktualizacja zabezpieczeń: 2019-09-01 Dodana "Cyfrowa równowaga" do ustawień telefonu. (aplikacja od Googla)
 4. POCO F1 (9.5.17): po uruchomieniu aplikacji FM wyskakuje komunikat po Angielsku.
 5. Przepraszam za ciągle postowanie, ale POCO F1 dostał znowu aktualizację, tym razem do 9.5.17
 6. POCO F1 - ROM został zreuploadowany i naprawiony.
 7. Proszę, miałem mały problem, ponieważ bardzo szybko telefon się rebootował i adb nie mógł zadziałać. Za którymś razem się udało : http://www.mediafire.com/file/q64i63jccxbf5ht/logcat.txt/file
 8. Na Pocophone F1 bootloop po instalacji aktualizacji, full wipe też nie przynosi skutków. :/
 9. Na Poco żaden sposób nie zadziała. Agregacja jest zablokowana sprzętowo, stąd miedzy innymi niższa cena samego telefonu.
 10. Prosty moduł do Magiska, który podmienia plik z emoji (NotoColorEmoji.ttf) na ten z Androida Q (DP3) Przykładowe nowe emoji: Link do pobrania: https://www.mediafire.com/file/dd6ogoo3zp2ovv9/AndroidQ_Emojis-v1.0.zip/file
 11. 9.3.14 (POCO F1): Aplikacja od radia jest tylko w wersji angielskiej.
 12. Teoretycznie wygląda na uszkodzoną matryce aparatu, albo jakby coś nie łączyło dobrze z płytą główną telefonu. Na moim POCO nigdy nie wystąpił taki błąd (sprawdzałem różne ROMy zaczynając od globala, a kończąc na Lineage OS). Spróbuj może zainstalować najnowszą wersję rozwojową MIUI.
 13. Bardzo dobra aktualizacja! Z takich pomniejszych zmian (w przypadku POCO) to w końcu dodane oficjalnie nagrywanie 4K60FPS. A ze strony miuipolska/xiaomi.eu naprawiony błąd z niespolszczoną domyślną przeglądarką. Jeżeli komuś nie wchodzi certyfikat L1 na POCO, należy odczekać krótką chwilę, potem wszystko jest okej. Najlepiej sprawdzić certyfikat na niezrootowanym telefonie za pomocą aplikacji DRM Info Warto też przeczyścić dane z aplikacji "Panel Sterowania", wtedy rozwiąże się problem z różnymi językami w sekcji "Bezpieczeństwo". Jeżeli ktoś ma FC w Mi Video, wystarczy wgrać aktualizację w Google Play.
 14. Widzę, że czysta loteria. Teraz po Wietnamsku. Co jakiś czas w innym języku.
×
×
 • Create New...