Jump to content

kierix_xd

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kierix_xd's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later
 • One Year In
 • Week One Done

Recent Badges

2

Reputation

 1. MI 9T, MIUI 20.7.23 1. SMS - Po przeciągnięciu listy, brak tłumaczenia dot. pomyślnej synchronizacji wiadomości: 2. Galeria - Brak tłumaczenia po wejściu w ustawienie "Bezpieczne udostępnianie": 3. Panel sterowania (informacje o aplikacji) - Brak tłumaczenia po wejściu w "Użycie danych" dla aplikacji systemowych: 4. Radio FM - brak tłumaczenia po wejściu w ustawienie "wyłącznik czasowy": 5. Internet - brak tłumaczenia w historii wyszukiwania: 6. Aparat - ucięte tłumaczenia w poradniku klonowania:
 2. Miui 11 (pełna aktualizacja): http://bigota.d.miui.com/V11.0.5.0.PEJMIXM/miui_POCOF1Global_V11.0.5.0.PEJMIXM_a1e9fd71d3_9.0.zip
 3. Na razie nie da się wgrać w sposób oficjalny. Widoczne zmiany na podstawie wersji xiaomi.eu (identyczne zmiany będą zapewne w wersji Global): Aktualizacja zabezpieczeń: 2019-09-01 Dodana "Cyfrowa równowaga" do ustawień telefonu. (aplikacja od Googla)
 4. POCO F1 (9.5.17): po uruchomieniu aplikacji FM wyskakuje komunikat po Angielsku.
 5. Na Poco żaden sposób nie zadziała. Agregacja jest zablokowana sprzętowo, stąd miedzy innymi niższa cena samego telefonu.
 6. Prosty moduł do Magiska, który podmienia plik z emoji (NotoColorEmoji.ttf) na ten z Androida Q (DP3) Przykładowe nowe emoji: Link do pobrania: https://www.mediafire.com/file/dd6ogoo3zp2ovv9/AndroidQ_Emojis-v1.0.zip/file
 7. 9.3.14 (POCO F1): Aplikacja od radia jest tylko w wersji angielskiej.
 8. Teoretycznie wygląda na uszkodzoną matryce aparatu, albo jakby coś nie łączyło dobrze z płytą główną telefonu. Na moim POCO nigdy nie wystąpił taki błąd (sprawdzałem różne ROMy zaczynając od globala, a kończąc na Lineage OS). Spróbuj może zainstalować najnowszą wersję rozwojową MIUI.
 9. Widzę, że czysta loteria. Teraz po Wietnamsku. Co jakiś czas w innym języku.
 10. Nadal tak samo, nawet wgrywany na czysto rom też nie ma spolszczonej przeglądarki. Edit: problem częściowo rozwiązałem podkradając APK z romu dla MI8.
 11. Pocophone F1 (MIUI 8.12.27) - domyślna przeglądarka internetowa nie jest spolszczona, po kliknięciu w pasek adresu pojawiają się chińskie krzaczki.
×
×
 • Create New...