-
Postów
5 354 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
37
Treść opublikowana przez latet
-
Może bądż łaskaw podać więcej szczegółów. Statystyki zużycia baterii, dane z CPU-Spy (procent stanu deep sleep) oraz informacje z Wake Lock Detector (z uwzględnieniem procesów systemowych, szczegółowo, tzn. po rozwinięciu poszczególnych pozycji ogólnych). Napisz też, jak masz ustawione opcje lokalizacji, także te, do których można dotrzeć poprzez ustawienia programu Google Maps (czyli np. zapisywanie historii lokalizacji). Poza tym zastosuj Greenify - w MIUI jest to szczęście, że program ten potrafi usypiać (cześciowo) Usługi Google Play. Sporo to czasem pomaga.
-
Nie za bycie miłym Cię tu cenimy
-
Z porównania tutaj: http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/7681/7060/8192/9324/ wynika, że wersja LTE nie wspiera 3G. Ale to chyba pomyłka???
-
A skąd się bierze "kody" do sterowania konkretnym urządzeniem? Z jakichś baz, czy można nauczyć telefon pokazując mu, co emituje oryginalny pilot?
-
Ciekawe czy taka przejściówka kosztuje mniej niż jakiś tani, sensowny mediaplayer )
-
Mam tu 3 pytania: 1. Ile ta pamięć wyciąga w testach typu A1SD Bench? 2. Do czego konkretnie służy w tym telefonie czujnik podczerwieni? 3. Co daje MHL?
-
No nie bardzo. Idealny stanowczo powinien mieć 2 karty SIM. No i jak dla mnie to jeszcze ekran AMOLED (ale nie wszyscy ten pogląd podzielają). Natomiast wejścia na kartę µSD moim zdaniem idealny telefon mieć nie musi, o ile ma bardzo dużo pamięci. To tylko komplikuje.
-
A ja nie jestem jedynym, który je ma: http://miuipolska.pl/forum/topic/3178-problemy-z-mms-ami/#entry25588
-
Wolałem zapytać na wszelki wypadek, bo jestem zmęczony problemami z MMS-ami na MI2S.
-
W sensie mocy, czy jakiegoś specjalnego zestawu instrukcji ułatwiających to zadanie? Tak czy siak - niby dlaczego to samo nie dałoby się wykonać na słabszym sprzęcie, tylko - oczywiście - wolniej? Powód może być tylko jeden - marketing. Przy okazji - jak tam na Mi4 z wysłaniem MMS-ów?
-
Bardzo interesujące i obiecujące. Czy mógłbyś przy okazji zrobić inny przykład, w klasycznych warunkach korzystania z flasha, czyli w nocy, w pomieszczeniu oświetlonym zwykłym, słabym światłem z żarówki? Czy myślisz, że jest szansa, że ta funkcja trafi do innych urządzeń Xiaomi, np. wraz z MIUI6?
-
U mnie jest lepiej, bo udaje się je wysyłać, ale nigdy za pierwszym razem. Co gorsza - nie ma już możliwości łatwego ponawiania. Teraz po niepowodzeniu pojawia się napis "odrzucono" i nie ma opcji "wyślij ponownie". Trzeba np. zrobić "przekaż" i jeszcze raz przypisać adresata. W sumie to dziwne - mamy 2014 r., telefony coraz potężniejsze, MMS-y istnieją i działają od wielu lat, a wciąż jest z nimi tyle problemów.
-
O, to bardzo interesujące. Uwielbiam tego typu nowatorskie funkcje. Możesz pokazać przykład? (najlepiej to samo z tą funkcją i bez niej). A jak się w MI4 sprawuje tryb HDR? Bo w MI2S jestem z niego niezwykle zadowolony (nie jest przesadzony, bardzo przydatny i ładny).
-
W jakiej max rozdzielczości działa to 120 fps? A jak wygląda FPS w normalnych filmach (z dźwiękiem)? Czy jest sztywne, czy zmienne, a jeśli zmienne, to w okolicach jakiej wartości się trzyma w dobrym świetle?
-
Oferta jeszcze nie jest aktualna Najpierw właścicielka musi znaleźć coś innego dla siebie i się do tego przekonać... Na pewno gdzieś tu go ogłoszę, jak będzie do sprzedania.
-
Cóż, więc to raczej nie wina konkretnego operatora, skoro podobne problemy zdarzają się, jak piszecie nie tylko w T-Mobile ale i Orange i Play...
-
Korzystam ze stockowej (od paru wersji już bez fix-a na ogonki). Jeśli to zależy od ROM-u, to dopiero w najnowszym (4.8.1) jest tak, że MMS-a w ogóle nie daje się wysłać (mimo dziesiątek prób ). We wcześniejszych wersjach - po max. kilku próbach się zawsze w końcu udawało.
-
Oczywiście. (ale sprawdziłem też na wszelki wypadek z wyłączonymi - bez zmian). Sprawdziłem też wysyłanie czysto tekstowych, małych MMS-ów - ten sam problem.
-
Sprowadziłem Note'a dla kogoś innego. Osoba ta (kobieta - to istotne) jest ogólnie bardzo zadowolona, ale chce go sprzedać, ponieważ nie udało się jej przyzwyczaić do jego wielkości. Twierdzi, że jest za duży.
-
Witam, Mi2S, ROM-y linii "dev" (problem nie od dziś), sieć: T-Mobile. Mam dziwne problemy z wysyłaniem MMS-ów. Prawie nigdy nie wysyłają się za pierwszym razem (po kilkunastu sekundach, gdzie widzę, że transfer jakiś się odbywa, wyskakuje "Usługa nieaktywna"). Ale można ręcznie wymusić ponowienie wysyłania i po paru próbach zwykle MMS wychodzi i dochodzi. A więc nie jest to kwestia bezwzględnie błędnej konfiguracji czy w ogóle wyłączonej usługi po stronie operatora. Problem jest inny, wredniejszy. Niestety dziś nastąpiło znaczne pogorszenie - mimo wielu ponowień, od paru godzin nie udaje mi się wysłać MMS-a ze zdjęciem. Próbowałem przez 2G i 3G - bez różnicy. Próbowałem przy wyłączonym Wi-Fi - to samo. Konfiguracja MMS APN:
-
To coś słabo ci dzienni testerzy testują, skoro wersje tygodniowe są tak naszpikowana coraz to większą liczbą nowych błędów...
-
Jakoś nie dotarełm do tego, ale 4.7.22 to chyba nie istnieje ....
-
To, że pytają, to niekoniecznie oznacza, że muszą ją dostać (choć nie wiem, jakie programy masz na myśli, więc teoretyzuję). Poza tym 1 dzień to dla mnie by było słabo - mój Mi2S z większą baterią przyzwyczaił mnie do ładowania co 3-4 dni.
-
To wyłącz i porównaj. Ja to sprawdziłem nie raz i to nie na jednym tel. - ciągnie całkiem sporo. Oczywiście wszystko zależy, więc jestem sobie w stanie wyobrazić taką konfigurację, w której różnica nie będzie powalająca. W każdym razie ja się nauczyłem mieć lokalizacje stale OFF, a włączam tylko w razie konkretnej potrzeby (np. korzystanie z mapy).
-
Oczywiście, że tak i to jest całkiem pokaźna różnica w zużyciu baterii. Poza tym „włączona lokalizacja” może oznaczać kilka różnych rzeczy - jest kilka poziomów zezwoleń związanych z lokalizacją, w sumie ok. 5-6 różnych przełączników.
