Jump to content

szamanek

Użytkownicy
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About szamanek

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 02/24/1988

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  http://poortato.ytmnd.com/

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lubin
 • Zainteresowania
  Kanibalizm.

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10T Pro

Recent Profile Visitors

928 profile views
 1. Da się jakoś edytować stronę główną nowej przeglądarki? Dodać, usunąć? Długie przytrzymanie na ikonie strony nic nie daje. Mi 10T Pro. Edit, coś się zmieniło i już się da.
 2. Witam, odpalam film w aplikacji YouTube, obraz w 4k, telefon w pozycji poziomej, fullscreen (ale też nie) i obraz jest tak jak by przybliżony. Na pierwszym screenie widać, że obraz jest za duży i nie pokazuje wszystkiego np. czasu nagrywania u góry i na dole przyciski. Screeny w pozycji poziomej. Mi 10T Pro - MiuiPolska 21.2.3.
 3. Niestety po wejściu w wagę tak jak mówisz nie ma wyboru lokalizacji jak na screenie.
 4. Nie, bo nie wiem jak mam to zrobić. Nigdzie nie widzę takiej opcji.
 5. Poczta pokazuje powiadomienie o jednym mailu 2-3 takie same powiadomienia, jak na screenie. Usuwałem konto, dodawałem jeszcze raz, czyściłam dane aplikacji i dalej to samo. Jakiś pomysł?
 6. No to chyba rzeczywiście mamy inne systemy. Sprawa dalej nie rozwiązana.
 7. "No na dynamicznych partycjach nie da się podmienić hosts bezpośrednio w /system. Ewentualnie można jakimś modułem od Magiska." Czyli na Mi 10T Pro nie da się wgrać przez TWRP? Jakim modułem Magiska?
 8. Nie za bardzo wiem o co chodzi.. W hasła i bezpieczeństwo nie mam żadnych opcji z tym związanych. Tak samo nie wiem jak ustawić "na sztywno" miasto w Mi Fit?
 9. Witam, w aplikacji Mi Fit mam połączoną wagę Mi Body Composition 2. Po włączeniu aplikacja woła o włączenie lokalizacji (chociaż ma nadane uprawnienia). Gdy nie włączę lokalizacji to Mi Fit nie pobiera danych z wagi, dopiero po włączeniu lokalizacji. Na starym telefonie (Redmi Note 5) nie musiałem włączać lokalizacji. :) Obecny telefon Mi 10T Pro (Miui Polska 21.2.3). Ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiązać, aby za każdym razem nie musiał włączać lokalizacji? :)
 10. Mi również przestało mierzyć nagle samo z siebie (być może po jakiejś aktualizacji MIUI) choć wszystkie opcje są włączone. Tak samo i sen. Restart, ustawienia fabryczne, reinstall apki nic nie dał. Da się tylko ręcznie sprawdzić.
 11. No powerbank Xiaomi mam, chodzi mi własnie o jakiś panel do ładowania. Bo rozumiem, że to tylko panel który ładuje, bez powerbanka?
 12. Zastanawiam się nad jakąś ładowarką solarną najlepiej ok 8000-1000mAh. Często jeżdżę rowerem daleko poza miasto, w góry czy pod namiot i tak się zastanawiam czy nie był to dobry pomysł,aby zainwestować w taką ładowarkę? Może ktoś ma i coś poleca?
 13. Redmi Note 3G (WCDMA). Może być uszkodzony wyświetlacz, byle by płyta główna była sprawna.
×
×
 • Create New...