Istotnej różnicy w płynności między RR i MI2S ja jakoś nie odczułem. Nie narzekałem tez na GPS w RR - wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że to MI2S częściej mi gubi na moment fix-a (oceniam to wyłącznie poprzez pryzmat Yanosika - który za każdym razem gada "Utracono zasięg GPS". Co do aparatów, to jakość zdjęć jest na podobnym poziomie, natomiast w MI2S jest trochę trudniej zrobić ostre zdjęcie (ostrość częściej ustawia się błędnie, nie wiem czemu). Nie przypominam sobie takich problemów na RR. Zestawów na BT nie testowałem, bo nie mam. Myśl o przesiadce z Mi2S na RR1S jest kontrowersyjna, ale kusząca. Pewnie jeszcze bardziej kusząca jest przesiadka z Mi2A na RR1S. No chyba, że ktoś bezwzględnie musi mieć telefon o zaokrąglonych narożnikach