Skocz do zawartości

latet

Użytkownicy
  • Postów

    5 354
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    37

Treść opublikowana przez latet

  1. Dzięki, ogromna różnica w tym teście między 4.3 a 4.4.2. Ciekawe, czy jest to też odczuwalne w praktyce, przy przeglądaniu "bogatych" stron www. Jeśli tak, to nie opłaca się na razie instalować KK na Mi3.
  2. Witam, Ponieważ nie mam już dostępu do tej słuchawki, chciałbym bardzo prosić posiadaczy starego Red Rice o zrobienie testu Vellamo ( https://play.google....c.vellamo&hl=pl ) i podzielenie się tu wynikami. Dzięki!
  3. Witam, Czy mógłbym prosić posiadaczy MI2A o zrobienie testu Vellamo ( https://play.google....c.vellamo&hl=pl ) i pochwalenie się tu wynikami? Dzięki!
  4. Dziękuję! Ale dziwnie niski Ci wyszedł wynik HTML5. Np. na Mi2S miałem1935. A może coś zakłóciło przebieg testu? Czy możesz go powtórzyć (najlepiej w trybie samolotowym, o ile ten test nie wymaga dostępu do internetu). Chyba, że chodzi o to, co tam jest napisane – The web engine in Android 4.4 may not be fully optimized... Jaka dokładnie wersja Andka i MIUI jest w tym telefonie?
  5. Witam, Czy mógłbym prosić posiadaczy MI3 o zrobienie testu Vellamo ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quicinc.vellamo&hl=pl ) i pochwalenie się tu wynikami? Dzięki!
  6. latet

    HongMi 1S

    Tu Ci mogę odpowiedzieć na podstawie doświadczeń z RedMi (nie 1S), który też ma 2 karty SIM. No więc: oczywiście, że z obu kart można dzwonić, oczywiście, że z obu można pisać SMS-y i oczywiście, że z obu można włączyć internet (tzn. wskazuje się jedną, która odpowiada za internet – naturalnie warto wskazać tę, która jest w slocie 3G).
  7. @ADMIN Może czas założyć oddzielny dział forum dla RedMi Note? @Slayoo & inni Czy możecie podać dokładne wynika Antutu oraz wyniki testu A1 SD Bench?
  8. Witam, W zaawansowanych ustawienia MIUI Browsera jest taka opcja "Cache w chmurze". Czy ktoś wie, co ona robi dokładnie? Dzięki.
  9. latet

    HongMi 1S

    Bateria będzie trzymać znacznie dłużej po wyłączeniu usług lokalizacji. Polecam też Greenify.
  10. O tak, potwierdzam. Aż strach tam cokolwiek napisać. Tutaj zupełnie inna atmosfera panuje.
  11. latet

    HongMi 1S

    Istotnej różnicy w płynności między RR i MI2S ja jakoś nie odczułem. Nie narzekałem tez na GPS w RR - wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że to MI2S częściej mi gubi na moment fix-a (oceniam to wyłącznie poprzez pryzmat Yanosika - który za każdym razem gada "Utracono zasięg GPS". Co do aparatów, to jakość zdjęć jest na podobnym poziomie, natomiast w MI2S jest trochę trudniej zrobić ostre zdjęcie (ostrość częściej ustawia się błędnie, nie wiem czemu). Nie przypominam sobie takich problemów na RR. Zestawów na BT nie testowałem, bo nie mam. Myśl o przesiadce z Mi2S na RR1S jest kontrowersyjna, ale kusząca. Pewnie jeszcze bardziej kusząca jest przesiadka z Mi2A na RR1S. No chyba, że ktoś bezwzględnie musi mieć telefon o zaokrąglonych narożnikach
  12. latet

    HongMi 1S

    A co ma Viper do rozmów? Moja zabrała mi RedMi. No to kupiłem sobie MI2S. Na Twoim miejscu pewnie bym kupił Red Note pro, aby rozszerzyć sobie horyzont porównawczy
  13. latet

    HongMi 1S

    @Acid: Czyżby polski ROM dla Redmi 1S nie zawierał polskich APN-ów?
  14. latet

    3 nowe produkty...

    No proszę, a jednak Polacy potrafią kulturalnie zakończyć spór
  15. latet

    3 nowe produkty...

    Czyli Raf7705 miał rację, tylko jakoś niejasno ją przedstawił
  16. latet

    3 nowe produkty...

    Chodzi o coś takiego? http://en.wikipedia.org/wiki/File:Connector_USB_3_IMGP6033_wp_.jpg
  17. latet

    3 nowe produkty...

    Nie wiem jakie gniazdko i kabel ma Note3, ale najwyraźniej nietypowe (niezgodne ze standardami USB). Może chcą pod tym względem naśladować Apple.
  18. latet

    3 nowe produkty...

    mircoUSB to standard wtyczki, nie ma to nic wspólnego numerem USB1, 2, 3.
  19. latet

    3 nowe produkty...

    Każda wytyczna USB3 jest kompatybilna z USB2, bo niczym się nie różnią.
  20. latet

    3 nowe produkty...

    Nie ma czegoś takiego jak "wtyczka USB3".
  21. latet

    3 nowe produkty...

    Co to za wtyczka, do której on tam jest podłączony? Dziwnie duża. Nie jest ładowany przez zwykły port microUSB? Wymaga dedykowanej ładowarki, jak jakiś iPad?
  22. latet

    HongMi 1S

    No to ja mam pecha, bo w RedMi, którego już nie mam, GPS spisywał mi się lepiej niż obecnie w MI2S
  23. Czy chodzi o usuwanie SMS-ów? A próbował ktoś może dodać nr z którego przychodzą do książki adresowej + do białej listy?
  24. latet

    3 nowe produkty...

    40939 - pięknie
  25. Skąd? Z tego Forum zasadniczo. Problem ponoć znany od dawna i wciąż nierozwiązany (?). Nie dotyczy tylko Alior, ale o Alior najczęściej pisano. Ja używam mBanku, w tym przypadku problemów z SMS-ami nie zarejestrowałem. Natomiast ani razu nie doszedł do mnie żaden SMS z konfiguracją APN-ów - próbowałem zmusić różne sieci do wysłania mi go. Myślę, że to ten sam albo pokrewny problem, co niedochodzenie SMS-ów z banków.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...