Skocz do zawartości

latet

Użytkownicy
  • Postów

    5 354
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    37

Treść opublikowana przez latet

  1. A co to się działo, że dokończył?
  2. @up A może podać link?
  3. Eh... przykro to czytać... Po tych jazdach, co były Redmi 1S chyba wszyscy mieliśmy nadzieję, że Redmi 2 będzie wolnych od tych samych błędów/problemów, a tu widzę, że praktycznie to samo. Ja mam jeszcze nadzieję, że wersja z 2GB RAM coś tu poprawi, ale sam fakt jej wypuszczenia to jakby źle świadczy o Xiaomi, że nie potrafili usunąć programowo tych problemów i zdecydowali się na dołożenie RAM-u. Jeśli nawet i to nie pomoże, to można będzie oficjalnie się załamać... Przy okazji - czy mógłbym uprzejmie poprosić o wyniki testu Vellamo 3.1 przeprowadzonego na Redmi2? Proszę o 4 wyniki: Multicore Metal Browser (Chrome) Browser (Internet Browser) Oczywiście test w trybie "wydajny". Wielkie dzięki!
  4. Wiem, że to tylko głupie testy, ale przyjemnie widzieć takie wykresy
  5. Witam, Czy mógłbym uprzejmie poprosić o wyniki testu Vellamo 3.1 przeprowadzonego na zacnym Mi Note? Proszę o 4 wyniki: Multicore Metal Browser (Chrome) Browser (Internet Browser) Oczywiście test w trybie "wydajny". Wielkie dzięki!
  6. Witam, Czy mógłbym uprzejmie prosić o wyniki testu Vellamo 3.1 przeprowadzonego na Mi4? Chodzi mi o 4 liczby: Multicore Metal Browser (Chrome) Browser (Internet Browser) Oczywiście test w trybie "wydajny". Wielkie dzięki!
  7. Folie błyszczące na pewno bardziej. Matowych nie lubię. Natomiast szkło, jakie akurat mam na swoim tel. ma powłoke antytłuszczową i palcuje się stanowczo mniej niż ekran. Może nie tyle mniej, co wolniej, no i - przede wszystkim - latwiej się czyści niż ekran.
  8. Pewnie także dlatego, że nierzadko polskie tłumaczenia sa dłuższe niż wersje angielskie...
  9. Od tego są m.in. dodatkowe szybki ochronne - mniej się "palcują" od oryginalnego ekranu.
  10. To daj proszę znać potem, jak aluminiowe "plecy" wpływają na siłę sygnału wifi, GSM, jakoś rozmów itp, itd...
  11. Witam, Kiedyś w MIUI (chyba jeszcze v.5) widziałem, chyba w okolicach ustawień Firewall-a, opcję blokowania reklam wewnątrz aplikacji. Teraz nie mogę jej znaleźć. Nie ma jej już? Dzięki!
  12. LOL To co robi MIUI5 dla MiPada tutaj: http://miuipolska.pl/download/miui-v5-stable/
  13. Ponieważ przygodę z miPadem zacząłem ledwie kilka dni temu, to od razu było tam MIUI6 i nawet nie pomyślałem, że byłby sens wracać do MIUI5 (ostatnia wersja jest z sierpnia 2014). Ale ciekawi mnie - czy w MIUI5 był też tak skrajnie okrojony z opcji aparat, jak jest teraz? Jak narzekałem na aparat w M6 na Mi2S to mnie pouczono, że to jest "special edition" i mam się cieszyć, że w ogóle jest KitKat. No OK, ale czy w przypadku MiPada to też jest "special edition"? Bo aparat w MI2S to w porównaniu z Mipadem full wypas normalnie Ten w MiPadzie nie ma w zasadzie żadnych opcji. Masakra. W ogóle to chyba MiPad jest po macoszemu traktowany, patrzę na changelogi i rzadko coś tam sie dzieje...
  14. @up: O, dobry pomysł! (aby to co jest mniejsze nie było condensed).
  15. Witam, Czy model, który przedstawi się w internecie jako "HM 2014011" to jest Redmi 1S? Jakaś nietypowa wersja może? Bo normalnie "1s" przedstawiał się ciagiem, który zawierał jawnie podciąg "HM 1S" lub "HM 1SW". A teraz widzę na swoje stronce takiego gościa: Mozilla/5.0 (Linux; Android 4.4.2; HM 1STD Build/HM2014011) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/40.0.2214.109 Mobile Safari/537.36 Wg Googla to jest niby 1S (HM 1STD), czyli wersje "nie europejska", ale pewności nie mam. Jak może Was więcej wejść ze swoich tel. na tę testową stronę, to będę wdzięczny: http://www.xyz.avx.pl/pando-test.php Dzięki!
  16. Czy mógłbym uprzejmie prosić kogoś z Mi Note o wejście na stronę http://www.xyz.avx.pl/pando-test.php - chcę po prostu zobaczyć user-agent string, aby poprawnie identyfikować ten telefon. Dziękuję serdecznie!
  17. Witam, Czy mógłbym uprzejmie prosić kogoś z Redmi2 o wejście na stronę http://www.xyz.avx.pl/pando-test.php - chcę po prostu zobaczyć user-agent string, aby poprawnie identyfikować ten telefon. Dzięki!
  18. Chcesz powiedzieć, że funkcjonalność dual-sim w Note jest tak drastycznie okrojona w stosunku do np. Redmi 1S czy Redmi Note, gdzie można przecież dzwonić i SMS-ować z obu kart (bez potrzeby zmiany przyporządkowania, która z nich jest do internetu)? No raczej nie sądzę, że to chciałeś napisać. No to w czym problem? Wkładasz jeną kartę i korzystasz w pełni z wszystkiego.
  19. Nie, to nie tak. Będziesz w 200% osiągalny. Połączenia głosowe i SMS-y działają na obu kartach jednocześnie. Internet działa tylko na jeden, dowolnie wskazanej przez użytkownika. Z MMS-ami jest chyba podobnie jak z internetem.
  20. U mnie na problem "milczącej" diody powiadomień zawsze pomaga zrestartowanie telefonu...
  21. Oj, jak wszystkie, to się możesz nieco zdziwić, jak to odpalisz ;P
  22. Witam, Stosunkowo często zdarza mi się, że jakaś zupełnie "niewinna" apka ze sklepu Play nie chce mi się zainstalować na mi-Padzie - pisze, że nie jest kompatybilna z moim urządzeniem. Nie chodzi o MIUI jako takie, bo mam te apki w telefonie i działają świetnie. Nie chodzi też o to, że tablet, bo na innych tabletach działają. Także nie chodzi o wersję Androida. Np. ta: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zynga.wwf2.free&hl=pl- gdzie może być sedno problemu?
  23. Najprościej pozbyć się czcionki condensed podmieniając pliki .ttf w paczce ZIP przed instalacją aktualizacji. Robię tak za każdym razem, odkąd jesteśmy na siłę uszczęśliwiani tą zwężoną czcionką Pliki o które chodzi to: miui-bold.ttf, miui-regular.ttf, roboto-bold.ttf, roboto-bolditalic.ttf, roboto-italic.ttf, roboto-regular.ttf W ROM-ie MIUI-PL jest tak, że w plikach o tych nazwach kryje się czcionka condensed, więc trzeba te pliki nadpisać oryginalnymi plikami (nie condensed). miui-bold.ttf, miui-regular.ttf to jest także "roboto" w odpowiedniej pod-wersji.
  24. Zdaje mi sie, że ta kłódka zapobiega ubiciu aplikacji przez funkcję "Wyczyść" i tylko przez nią. Więc (w określonych przypadkach) lepiej także (albo tylko) dodać apkę do autostartu (co oznacza zasadniczo, że będzie sama wstawała po ubiciu, a nie tylko że startuje przy włączaniu tel.).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...