-
Postów
5 354 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
37
Treść opublikowana przez latet
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Skoro to, to jeśli baterie mają takie same, to wezmę nie Prime, zawsze troszkę dłużej pociągnie. -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Ten nie jest Prime: https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/239-redmi-note-2.html#/rozmiar_pamieci-16_gb/typ_sieci-lte/kolor-white ale też ma FDD + TD -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Wolę dwie Chinki, ptaka już mam P.S. Co dokładnie oznacza "Prime" w przypadku tego tel? Czym się różni? 32GB storage, i coś jeszcze? -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
A może być jednocześnie TD i FDD? Ten ma tak w opisie: https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/239-redmi-note-2.html ale błędy w opisach parametrów tech. na stronie XFS to nic nowego... -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Czemu w ogóle napisał, że nie ma tych funkcji? -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
No tak napisali w tej recenzji, którą ktoś wyżej podlinkował. Stąd moje pytanie (i zdziwienie). -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
OK, 720p mnie zadowoli, ale czy jest to prawdziwe 720, czy tak jak było w Mi2S? (niby 720, ale po włączeniu Slow następowało przekadrowanie - jakby digital zoom, czyli tak naprawdę telefon nagrywał SLOW w jakiejś niższej rozdzielczości a potem to sztucznie powiększał do 720 - obraz był dość wyraźnie rozmyty). Czy RMN2 ma "uczciwe" 720 w Slow? -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
1. Czy to prawda, że dźwięk w filmach taki dobry? Jakoś mi się nie chce wierzyć... 2. Czy to prawda, że Timelapse i SlowMotion nie są dostępne w MIUI PL? WTF? Czy Acid kiedykolwiek kastrował tego typu rzeczy? -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Kosztując 750. Piękne, prawda? -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
No, slow z dzwiękiem odpowiednio spowolnionym, bo byłby bajer. Ale tego żaden Xiaomi nie robi. -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
OT: o co chodzi z tym pisaniem "internet" w liczbie mnogiej? Ciągle to widzę i nie kumam czemu tak? //Żeby nie walić kolejnych OT postów to wyjaśnię tutaj. Gimbaza wymyśliła "ułomną" polszczyznę w "internetach" i teraz wszędzie jest "nje", "som", "internety", "tag", "motzno"... Sam nie do końca rozumiem sens takich błędów, ale jak dzieci widzą w tym uciechę to szkoda im taką zabawkę zabierać @Nezumi -
Hej, Czy w MIUI7 dla MiPada pojawił się "Panel Sterowania" lub jakieś jego elementy?
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
O, miła niespodzianka. Sądziłem, że nie będzie, bo do tej porty tylko telefony z serii Mi miały Slow Motion, a i to nie wszystkie. -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Dzięki za opinie Co do aparatu, to chodziło mi bardziej nie o jakość zdjęć ale o komfort ich robienia - głównie sprawność autofocusa. Bo w Redmi Note LTE jest z tym, mówiąc delikatnie, różnie. Dziś np. byłem w trasie, jadę, ładne chmury są, ale nie chce mi się zatrzymywać, więc po prostu biorę tel. do ręki, kieruję przed siebie, aby zrobić zdjęcie drogi przed sobą i chmur na niebie. Trzymam go 1 ręką, bo drugą dzierżę kierownicę, więc migawkę wyzwalam klawiszem głośności. Zrobiłem tak 10 zdjęć, z czego ostre wyszło... jedno (dla dociekliwych, nie, nie chodzi o poruszenie, tylko o złe nastawienie ostrości i nie, nie chodzi o ustawienie ostrości na jakąś kropkę czy plamę na szybie - nic takiego na tych nieostrych nie ma. Inaczej mówiąc - nie chodzi mi o to, jak dobre zdjęcie ten telefon potrafi zrobić, tylko o to jakie robi zwykle P.S. Redmi Note 2 też nie ma trybu slow motion w video? Dzięki! -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Kusi mnie ten telefon Czy jest tu ktoś, kto się przesiadł wprost z Redmi Note LTE i mógłby porównać co zyskał, co stracił, czyli co działa lepiej, a co niekoniecznie? Nie pytam o szybkość/wydajność czy jakość ekranu bo to rzeczy raczej oczywiste, pytam o sprawy, których nie da się wyczytać patrząc na specyfikacje. Typu: sprawność autofocusa aparatu, niezawodność GPS, jakość nagrań dźwięku, ubogość funkcji Aparatu, czy też minimalna odległość pozwalająca na zrobienie ostrego zdjęcia (w Redmi Note LTE jak dla mnie nieco za duża). Dzięki -
Mi Note / Note Pro - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy
latet odpowiedział(a) na wasabi temat w Dyskusja ogólna
Sprawdź w nocy, wystarczy znacznie mniejsza zmiana kąta, aby ostra biel była mniej waląca po oczach. -
Mi Note / Note Pro - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy
latet odpowiedział(a) na wasabi temat w Dyskusja ogólna
Czasem tak robię w nocy, gdy jest tekst na białym tle i na wprost jest za jasno w oczy. Wtedy obrócenia pod kątem jest najszybszym i najwygodniejszym sposobem na doraźnie zmniejszenie jasności. -
Oj, mało jeszcze wiesz o życiu
-
Tak mam. Chyba zresztą bez takich ustawień MMS-y nie dochodziłyby w ogóle, a nie tylko po 4G....?
-
Fajnie by było jakby ktoś z numerem w T-Mobile mógł potwierdzić, czy u niego to działa.
-
Witam, Telefon [Redmi Note 4G] z LTE mam od miesięcy, ale dopiero 2 tyg. temu mój operator (T-Mobile) raczył mi włączyć 4G. Internet działa bardzo dobrze. Ale dziś zauważyłem, że nie odchodzą do mnie MMS-y, gdy tel. jest w trybie 4G. Dochodzi tylko jakby SMS z info, że nie można pobrać MMS-a, obok jest jakby przycisk do ponowienia próby, ale to nic nie dawało. Po ręcznym przełączeniu się na 3G MMS doszedł po kilkunastu sek. Jak ten problem naprawić? (Choć w obliczu tego zagrożenia http://di.com.pl/takze-twoj-telefon-z-androidem-mozna-zhakowac-jednym-mms-em-52705, to może lepiej go nie naprawiać
-
Chciałbym się trochę więcej dowiedzieć o aparacie i kamerce w Mi4i, tzn. o tym, co ma, a czego nie ma. Np. czy jest slow motion? Czy można wpływać na balans bieli w HDR? Zoom to zapewne cyfrowy jest, więc pomińmy milczeniem.
-
Redmi Note Lte - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy
latet odpowiedział(a) na MasaMasen temat w Dyskusja ogólna
Osoby religijne, jeśli tu są, niech dadzą na mszę w tej intencji -
Redmi Note Lte - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy
latet odpowiedział(a) na MasaMasen temat w Dyskusja ogólna
Wątki dla 1s (tzn. z jedną z nazw tego tel. w temacie) jak najbardziej już od dawna są, zamieszczane w różnych działach, bo działu dla tego urządzenia wciąż brak, niestety. Wątek zresztą możesz zawsze założyć nowy (zamiast pisać o tel. X w wątku dla tel. Y) i liczyć, że z czasem zostanie umieszczony we właściwszym dziale -
Redmi Note 1S - pytania ogólne - wątek zbiorczy
latet odpowiedział(a) na tomekw100 temat w Dyskusja ogólna
Aż się prosi o oddzielny dział na forum dla tego telefonu... Teraz część ludzi pisze o nim w dziale "Inne urządzenia", a część w dziale dla telefonu Redmi Note LTE.
