Jump to content

Aligator71

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Aligator71 last won the day on September 3 2020

Aligator71 had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

About Aligator71

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dalej są problemy z ciemnym motywem, nie zawsze działa w zewnętrznych aplikacjach. Pomaga włączenie i wyłącznie globalnie ciemnego motywu w systemie. Czytnik palca działa wyraźnie wolniej niż na androidzie 10.
 2. Aktualizowałem z 12.0.6 przez menu aktualizatora wskazujac paczkę ręcznie. Aktualizowało sie dziwnie, zawsze procenty leciały płynnie, teraz się proces zatrzymał na kilka minut przy 5%, myślałem że coś się uwaliło. Potem przeskoczyło na 60%, a potem się zrestartował. Wszystko działa, dużo lepiej niż na androidzie 10, który z niewiadomych względów zaczął mi od kilku tygodni zamulać. Teraz ponownie telefon reaguje natychmiast. Działają dymki czatów, volte, vowifi, nie widzę żadnych błędów. Nie musiałem przywracać ustawień do fabrycznych. Edit: jak ktoś napisał wcześniej wyłącza się nawigacj
 3. Ktoś dostał aktualizacje mi10 do androida 11 na regionie Polska?
 4. No to nieźle, dobrze zrobiłem nie aktualizując od razu. Czy w 12.2.2.0 poprawili te błędy (rom miui polska bazujący na CN)?
 5. Po aktywacji kodem vowifi działa tak samo dobrze jak na androidzie 10? @Robert.S. napisał, że nie działa ani volte ani vowifi.
 6. A są jakieś zalety nowego wydania z wyjątkiem zwiększenia numeru wersji androida o 1 ?
 7. Możesz spróbować ręcznej aktywacji tymi kodami, przełączniki do obu usług powinny się pokazać w menu: VoLTE *#*#86583#*#* VoWIFI *#*#869434#*#*
 8. Ja też na razie nie instaluje. W 12.0.6.0 volte i vowifi w Orange działa wyśmienicie, nie chce mi się potem bawić w powroty do androida 10, ponoć nie jest tak łatwo.
 9. Sęk w tym, że w 12.0.6.0 QJBEUXM nie trzeba było wymuszać, bo Orange dodało oficjalne wsparcie dla tego modelu. Jeśli w 12.2.1.0 RJBEUXM trzeba wklepać kod, to zakładam że działa tylko volte a vowifi nie.
 10. Czy ktoś kto zainstalował/zainstaluje 12.2.1.0 EEA i ma Orange może potwierdzić że działa mu vowifi i volte podobnie jak na wersji 12.0.6.0?
 11. Wraz z wypuszczeniem stockowego romu 12.0.6.0 (EEA/Global) zaczęło działać w mi10 oficjalne voLTE oraz voWiFI (WifiCalling) w sieci Orange. Piszę oficjalne, ponieważ przed aktywacją usługi voWiFI wyświetla się regulamin sieci Orange wraz z linkami do strony operatora. Ponieważ na forum pojawiło się kilka sprzecznych wypowiedzi odnośnie funkcjonowania tej usługi (część z nich została usunięta ze względu na offtopic) będę wdzięczny za podawanie w tym temacie dokładnej wersji romu (EEA/Global) oraz rodzaju usługi w sieci Orange (marka/podmarka, abo/karta) wraz z informacją czy usługa działa
 12. Czy ktoś może napisać gdzie w Mi10 znajduje się dokładnie czujnik zbliżeniowy? Etui mi go częściowo zakrywa i telefon podczas rozmowy wariuje. Muszę podciąć etui ale chcę to zrobić dokładnie i punktowo. Dzięki.
 13. Potwierdzam udostępnienie 12.0.6.0 QJBMIXM dla wersji global (rano się zaktualizował na regionie Polska).
×
×
 • Create New...