Jump to content

fyme

Użytkownicy
 • Posts

  977
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by fyme

 1. Cześć Dawno się już w tłumaczenia nie bawiłem ale coś tam chyba w głowie zostało, więc struktura tłumaczenia musi być taka sama jak struktura aplikacji którą chcesz tłumaczyć. Czyli jeśli po dekompilacji aplikacji masz dajmy na to Aplikacja.apk\res\values to w tłumaczeniu też musi tak być. Przykład z mojego dysku J:\jBart\Lewa-v5-Translation_pl\Polish\main\ApplicationGuide.apk\res\values-pl Ścieżka powyżej to ścieżka do pliku values-pl znajdującym się w konkretnym miejscu na dysku. Jak widać jest to partycja J folder Lewa ita. Całe repozytorium nazwałem Polish w którym znajduje się folder main tak tak main bo to z niego wczytywane są tłumaczenia. Teraz na wzór musisz zrobić sobie repozytorium które będziesz linkował do Jbarta i sukcesywnie uzupełniał. Piszę że na wzór bo nie wiem jaka jest struktura aplikacji na amazfita.
 2. W tej czcionce nie ma polskich znaków. Musiałbyś je dorobić na piechotę, znak po znaku.
 3. Zgadzam się, może któryś z Adminów czy Moderatorów zechciałby oczyścić temat i zrobić coś na wzór wątku "Pokaż pulpit swojego MIUI" gdzie posty bez konkretnych wytycznych są usuwane. Przyznaje że i ja dołożyłem kamyk do tego ogródka za co serdecznie przepraszam @ZduneX25, @Acid Można by coś zadziałać w temacie?
 4. Ja również mam inny telefon niż przy zakładaniu konta na designer i u mnie problemu nie ma. Konto założyłem mając Oppo find 5 a teraz mam redmi note 2 i na obu do dziś działa. Wg mnie nie ma znaczenia zmiana telefonu tylko rodzaj softu na nim zainstalowany. Być może masz globala? Ja od zawsze mam china developer od xiaomi.eu na redmi a wcześniej sam sobie robiłem soft dla oppo oparty o china i działa.
 5. Wczoraj w akcie desperacji zainstalowałem miui 5.12.10 i co? I dziś wróciłem do domu po pracy mając jeszcze połowę baterii. Korzystam z telefonu tak samo jak zawsze więc na tą chwilę mogę stwierdzić że miui 9 słabo zachowuje się na redmi note 2.
 6. A mój telefon pobił dziś kolejny rekord. Zawołał o kabel o 13 godzinie mimo że odpiołem go od ściany o 5 rano. Ekran razem może z godzinę I tylko połączenia. Masakra jakaś
 7. Zauważyłem bo telefonu używam jako służbowego i jakiś czas temu wytrzymywał spokojnie do wieczora a teraz woła o ładowarkę już koło 16 godziny. Z telefonu korzystam tak samo jak kiedyś i wykonuję mniej więcej tyle samo rozmów dziennie. Kurcze chyba sprawdzę starsze wersje romów choćby dla testu tyle że dopiero koło soboty bo rano lecę do Finlandii w delegację. Już się boję co to będzie jak w roamingu telefon będzie skakał po nadajnikach
 8. No to słabo czyżby celowe postarzanie produktu? Taka mała teoria spiskowa
 9. Możesz opisać jak to sprawdziłeś? Pytam bo zaciekawiło mnie to. Sam mam redmi note 2 i widzę z biegiem czasu jak bateria przy takim samym użytkowaniu starcza na coraz mniej. Myślałem już o wymianie baterii ale jeśli jest tak jak piszesz to nie ma sensu.
 10. Głośnik powinien dotykać dwóch pól na płycie głównej i to w zasadzie tyle. Zakładając że płyta jest sprawna ja delikatnie odgiąłbym dwie blaszki z głośnika by odstawały bardziej. Jeśli mimo tego zabiegu nadal nie będzie działał to być może coś na płycie. Zakładam że nie założyłeś głośnika odwrotnie , punkty styku głośnika z płytą nie są umieszczone centralnie więc to ma znaczenie.
 11. W teorii powinno wystarczyć zostawienie w pliku theme values tylko tej jednej linijki przy jednoczesnym usunięciu wszystkich pozostałych.
 12. Plik com.miui.home otwórz np 7 zip jako archiwum a dopiero w nim znajdziesz plik theme_values.xml który musisz edytować
 13. Eee nie jest takie straszne. Ja zrobiłem tylko to: reszta jak w temacie który linkuję
 14. Ja po kilku takich restartach wróciłem do 7.5.18.
 15. Dziś miałem dokładnie taką samą sytuację jak kolega tyle że na redmi note 2. Najnowszy rom xiaomi.eu 7.5.25. Dodam że nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji na żadnym z poprzednich romów a telefon aktualizuję co tydzień
 16. Redmi note 2 choć to już zabytek mimo to mam go do dziś i sobie chwalę. Mam w nim prywatną i służbową kartę sim i 32 GB kartę SD
 17. To dlatego że pisaliśmy posta w jednej chwili i ja dodając swojego nie widziałem jeszcze odpowiedzi kolegi, ale jak już wiadomo o co chodzi to możesz usunąć moje posty by nie robić bałaganu. Oczywiście łącznie z tym obecnym [emoji4]Pozdrawiam
 18. Zapewne o to że wybranie konkretniej cyfry nie powoduje "uruchomienia" usługi u np operatora czyli po drugiej stronie. Dla przykładu dzwonisz gdzieś i włącza się automat po drugiej stronie który czyta że np aby wybrać taką usługę naciśnij 1, aby wybrać inną naciśnij 2, aby powrócić wybierz 3. I tu zapewne mimo naciśnięcia konkretnej cyfry nie ma reakcji z drugiej strony (strony automatu) stąd przypuszczenie że wybieranie tonowe nie działa jak należy.
 19. Na pudełku jest oznaczenie CE a na telefonie nie pamiętam a nie ma żony bym mógł sprawdzić bo telefon ma przy sobie
 20. Nic nie stoi na przeszkodzie byś stworzył własny motyw. Taki który Cię zadowala...Możliwości edycji są potężne ale trzeba do tego trochę wiedzy i tu się zgadzam z Tobą że większość motywów jest słaba ale to nie wina braku narzędzi czy możliwości a wiedzy kogoś kto ten motyw tworzy.
 21. Dzięki, język już mam jeszcze z czasów oppo
 22. @sp4ubw możesz podesłać źródło moda? Chętnie ogarnę sobie dla redmi note 2.
×
×
 • Create New...