Jump to content

xWooFx

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

xWooFx's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. xWooFx

  Miui V9.2.2.0

  Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda miui9 na tym telefonie, tzn. Wystepuja jakieś problemy i czy lepiej zostać przy miui8 czy zaktualizować do 9
 2. Dzień dobry, chciałbym się zapytać jak to jest z pojemnością bateria na stronie że specyfikacjami telefonu ( redmi 3s pro) pisało że ma on 4100mAh lecz w panelu sterowania pisze mi że ma ona 4000mAh. I nie wiem czy po prostu po roku się pojemność zmniejszyła czy tak ma byc.
 3. Dzień Dobry, przed chwilą miała miejsce dziwna sytuacja w moim Xiaomi Redmi 3S 32gb, gdy wychodziłem z wiadomosci do menu głownego nagle wyskoczył ekran ładowania taki jak przy włączeniu telefonu. Logo xiaomi(lub miui) pod nim "powered by android" lub coś takiego, i tu pytanie co mogło być tego przyczyną boje sie ze moze sie to powtarzać. Dodam jeszcze ze po włączeniu juz telefonu wszystkie zakładki które miałem były cały czas otwarte i z jakiegoś powodu swieciła sie niebieska dioda odpowiedzialna za sms. Czyli tak jakby sie nie zrestartował ale ekran ładowania był ten sam co przy włączeniu telefonu gdybyśmy go wyłączyli i włączyli.
×
×
 • Create New...