Jump to content

leszekkpl

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

leszekkpl's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. zamiast tej całej modyfikacji przy której można coś uszkodzić, można zastosować przedłużkę karty sim (poniżej filmik), dzięki której można mieć dwie karty sim i kartę sd jednocześnie w smartfonie, minus jest taki że jedna karta sim będzie na zewnątrz smartfonu, ale jak się ma odpowiedni pokrowiec to nie powinno to przeszkadzać. Szukałem na allegro nie mogłem takiej znaleźć, ale znalazłem tą przedłużką na aliexpress: https://www.aliexpress.com/store/product/Hybrid-Double-Dual-SIM-Card-Micro-SD-Adapter-for-Android-Extender-2-Nano-Micro-SIM-Adapter/1361562_32801251912.html i
  2. Wcale nie taki zabytek, ma on prawie takie same parametry jak Redmi Note 4 - z tym że ten ma czytnik linii papilarnych i nowszego androida, a tak prawie to samo. A z nowszych modeli coś jeszcze się znajdzie? W sumie dziwie się producentom smartfonów, że większość z nich nie oferuję takiej możliwości obecnie, 2-3 lata temu i później to było bardzo popularne, a obecnie takich smartfonów jest jak na lekarstwo, ciekawe czym to jest spowodowane.
  3. przy modyfikacji tacki można coś uszkodzić, chyba że można kupić taką zmodyfikowaną tackę? Jeśli ktoś jednak wie o jakimś smartfonie Xiaomi na dwie karty sim i kartę sd to proszę o informacje.
  4. Witam Czy są jakieś smartfony Xiaomi które obsługują jednocześnie dwie karty sim i kartę sd ?
×
×
  • Create New...