Jump to content

matijas

Użytkownicy
 • Posts

  107
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4 LTE ct

matijas's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

8

Reputation

 1. Ostatnia aktualizacja naprawia problem. Kolory działają jak kiedyś.
 2. Już myślałem że się jakaś dioda przepaliła czy coś. Ech. Ciekawe czy naprawia w kolejnej aktualizacji. Korzystam z niej w pokoju dziecięcym i teraz wali po oczach a wcześniej miałem taki ładny burdelowy czerwony ustawiony [emoji16]
 3. Dziś zaktualizowałem mihome i była też aktualizacja do żarówki Yeelight Color Bulb i zniknęły mi kolory, tzn są ale nie mogę już ustawić ciemnego czerwonego, ciemnego zielonego, niebieskiego ani jej przyciemnić tak jak mogłem przed aktualizacją. Czy komuś jeszcze tak się zrobiło? Żarówka to pierwsza wersja. Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 4. Ja przy wymianie routera utworzyłem sieć o identycznej nazwie, takie samo hasło i IP routera. Nie musiałem nic resetować. Tez posiadam oczyszczacz, 3x temp, 3 czujnik okna, żarówkę kolorowa ta pierwszą, czujnik ruchu z nią współpracujacy i przycisk. Wszystko działało bez problemów. Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 5. Około 3 metry od routera mam 63%. Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 6. Haha, działa. Ustawiłem na routerze ten DNS, włączyłem żeby wymuszał zmianę DNS na urządzeniach i reset. Zadziałało. Tydzień temu się męczyłem i nie szło a teraz od razu.
 7. matijas

  MIUI 7.3.30

  A u mnie Maildroid nie chce się uruchomić. Reszta chyba ok. [emoji36] ..... Usunąłem dane i jest już ok [emoji4]
 8. Dzień dobry, Co to jest za aplikacja mab? Wcześniej nic takiego nie widziałem, przedwczoraj aktualizowałem do system do wersji 6.9.22, to z systemem mogło się wgrać? Mam miui global.
 9. u mnie na 6.9.22 global nadal występują, w sumie na 6.8.25 były najrzadziej.
 10. Dobra ale czy prześle z automatu zdjęcia/filmy z telefonu i zwolni miejsce na telefonie? Nie znam Onedrive Cały czas się zastanawiam czy xiaomi, czy google za 9/m-c - 100 GB.
 11. Fajnie. Muszę sprawdzić i przeliczyć jak to wychodzi. Dzięki
 12. Panowie, mam 6.8.25 global i wyskakuje możliwość wykupienia większych kont w chmurze xiaomi i płatność przez paypal. Korzystał ktoś z powiększania przestrzeni? Jest to w ogóle możliwe?
 13. Zanim zaczęły się cyrki miałem 5.5.8 [MIUIPolska_lcsh92_wet_jb9_5.5.8_v6-4.4.zip]. Teraz wgrywam to co jest do pobrania w tym poradniku "SP Flash Tool v5.1352.01 + Redmi Note rom.rar". Po włączeniu telefonu jest jak na filmikach, ma moment logo MI, a potem miuipolska na ułamek sekundy, tak jakby coś się nie do końca wyczyściło i potem wisi na tym podświetlonym/czarnym ekranie. filmy: https://goo.gl/photos/6DezheM18yvFQFfA9 Może zakończył już swój żywot, ten ekran tak się "odklejał" w miarę upływu czasu.
 14. Hej Panowie, mam problem z dwuletnim redmi note pro. System zaczął "walić" błędami. Zainstalowałem wg poradnika system. Pierwsze uruchomienie było ok, po jakiś 5 minutach pojawiały się błędy typu "proces został zatrzymany" "proces sdk został zatrzymany..." itp. Proces instalacji przeprowadziłem raz jeszcze i teraz po uruchomieniu na poł sekundy pojawia się kolorowy ekran z miui polska i potem robi się czarny. Tak może leżeć całą noc i nic się nie dzieje. Ponowna instalacja systemu i problem nadal ten sam. Czyżby redmi dogorywał? Jak będę w domu postaram się nagrać film jak to wygląda.
 15. moje za 6,50$ są od wczoraj w Warszawie, może pod koniec tygodnia będzie mi dane sprawdzić co mi się trafiło.
×
×
 • Create New...