matijas

Użytkownicy
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About matijas

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4 LTE ct
 1. matijas

  Smart Home od Xiaomi

  Ja przy wymianie routera utworzyłem sieć o identycznej nazwie, takie samo hasło i IP routera. Nie musiałem nic resetować. Tez posiadam oczyszczacz, 3x temp, 3 czujnik okna, żarówkę kolorowa ta pierwszą, czujnik ruchu z nią współpracujacy i przycisk. Wszystko działało bez problemów. Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 2. matijas

  Smart Home od Xiaomi

  Około 3 metry od routera mam 63%. Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 3. matijas

  Smart Home od Xiaomi

  Haha, działa. Ustawiłem na routerze ten DNS, włączyłem żeby wymuszał zmianę DNS na urządzeniach i reset. Zadziałało. Tydzień temu się męczyłem i nie szło a teraz od razu.
 4. Wysyłałem na micenter ul. Jackowskiego, Wrocław. Naprawa była raczej u nich bo czas naprawy był bardzo krótki.
 5. Wczoraj dostałem telefon z naprawy gwarancyjnej z informacją "wymieniony lcd". Na chwilę obecną wszystko działa prawidłowo. Tak więc polityka polityką ale naprawa wzorowa . Dzięki.
 6. dostałem druk zgłoszenia i wysłałem na gwarancję, w piątek otrzymali przesyłkę. do dziś cisza. poczekam do poniedziałku bo teraz dłuższy weekend i zobaczymy czy się odezwą.
 7. Dzięki za wskazówki. Etui ciasno nie miałem. Na początku, w pierwszym miesiącu miałem etui ale nie było ciasne (co to w ogóle za określenie, ciasne etui [emoji43], po prostu xiaomi tak ma [emoji48][emoji6]. W Redmi NOTE pro 3g też tak miałem). A uchwyt samochodowy trzyma poniżej przycisków, może w połowie telefonu. Masakra z nimi. Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 8. Tylko na tak zachwalany sklep z "serwisem" w Polsce spodziewałem się czegoś więcej niż "kolejnego sprzedawcy z Chin". To po cholerę dają możliwość zakupu gwarancji na dodatkowy rok i naprawę w Polsce. Dla mnie zwykłe "oszustwo". Żaden uchwyt samochodowy nie ściska jak imadło [emoji33] Trudno, ostatnie moje zakupy u nich. Osobiście nie polecam [emoji48].
 9. Po niecałym roku użytkowania mojego MI4, zakupionego z dodatkową gwarancją, pojawiła się żółta plama na wyświetlaczu a odpowiedź otrzymałem taką: telefon bez etui, a w aucie zamiast uchwytu mam imadło??? które i tak nie sięga nawet do tych przycisków... Miał ktoś do czynienia z tymi kret....mi i taką usterką? Dodano: Sprawa zakończyła się pozytywnie dla mnie Ekran bez wad, całość działa poprawnie no i wreszcie coś mnie zmusiło do hard resetu hehe i sam Mi4 żwawszy jest od razu Podziękowania dla iBuygou i Pana BF.
 10. matijas

  MIUI 7.3.30

  A u mnie Maildroid nie chce się uruchomić. Reszta chyba ok. [emoji36] ..... Usunąłem dane i jest już ok [emoji4]
 11. matijas

  Aplikacja mab

  Dzień dobry, Co to jest za aplikacja mab? Wcześniej nic takiego nie widziałem, przedwczoraj aktualizowałem do system do wersji 6.9.22, to z systemem mogło się wgrać? Mam miui global.
 12. matijas

  Losowe restarty Mi4W

  u mnie na 6.9.22 global nadal występują, w sumie na 6.8.25 były najrzadziej.
 13. matijas

  Chmura/Konto Xiaomi

  Dobra ale czy prześle z automatu zdjęcia/filmy z telefonu i zwolni miejsce na telefonie? Nie znam Onedrive Cały czas się zastanawiam czy xiaomi, czy google za 9/m-c - 100 GB.
 14. matijas

  Chmura/Konto Xiaomi

  Fajnie. Muszę sprawdzić i przeliczyć jak to wychodzi. Dzięki
 15. matijas

  Chmura/Konto Xiaomi

  Panowie, mam 6.8.25 global i wyskakuje możliwość wykupienia większych kont w chmurze xiaomi i płatność przez paypal. Korzystał ktoś z powiększania przestrzeni? Jest to w ogóle możliwe?