dreamy

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About dreamy

 • Rank
  Użytkownik
 1. bardzo Ci dziękuję, zapiszę to sobie gdzieś na przyszłość. teraz przez przypadek przywróciłam fabryczne ustawienia, zamiast usunąć tylko cache, ale kopia zapasowa i wszystko działa jak należy. aktualizacje powinny mi się pojawiać po wejściu w aktualizacje -> szukaj aktualizacji, prawda? czy muszę je jakoś wgrywać z dysku?
 2. żebym ja dobrze zrozumiała.. mam uruchomić tryb recovery i potem..?
 3. Od tygodnia przy próbie skorzystania z jakiejkolwiek aplikacji wyskakuje błąd o nieprawidłowym działaniu aplikacji Usługi Google Play. Po próbie kliknięcia na "pokaż treść błędu" wyrzuca do ekranu głównego. Po kliknięciu "anuluj" błąd wyświetla się ponownie. Potem można już korzystać z aplikacji. Czym może to być spowodowane? Dodam tylko, że ostatnio aktualizowałam system, jak tylko pojawiła się tu instrukcja przejścia na androida 6.0
 4. już mi się udało jakimś cudem dwukrotnie źle się pobrał plik i stąd te całe problemy. jednak lepiej takie rzeczy robić jak się jest wypoczętym, bo rano mi to zajęło parę minut, a w nocy ślęczałam parę godzin. bardzo dziękuję za odzew i miłego dnia
 5. Czy mógłby mi ktoś napisać jak zaktualizować system do 6.0? Robię wszystko po kolei wg. metody 2 https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ i nic. Wgrałam już wersję MIUIPolska cancro 5.12.17, jak kazali tutaj https://miuipolska.pl/.../9004-mi3mi4-miuipolska-miui-7.../, ale nie mogę dalej wgrać 6.0... Wybrałam plik xiaomi.eu_multi_MI3WMI4W_6.9.8_v8-6.0.zip dla Mi4, zmieniłam nazwę na update.zip, wgrałam go w pamięć wew. i cały czas mi w recovery wyskakuje failed. po wejściu w updaterze w 3 kropeczki i wybraniu zainstaluj z zip pojawia mi się czarny ekran i komunikat, że aktualizacja się nie powiodła. potem wybieram angielski i dalej jak w instrukcji (install update.zip to system -> reboot). Nie mam pomysłu, co robię nie tak. Będę wdzięczna za jakieś rady, im bardziej łopatologicznie, tym lepiej.
 6. przecież sobie nie wymyślam.. nie mogę wysłać żadnego mmsa odkąd zmieniłam na Mi4. w punktach dostępowych? mógłbyś coś bliżej napisać..? chodzi o ustawienia sms?
 7. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jak skonfigurować usługę mms na moim Xiaomi Mi4? t-mobile mnie odprawiło z kwitkiem..
 8. wyświetla mi się: wyświetlanie - uproszczone wyświetlanie - domyślne zdjęcie kontaktu kontakty -kopia i przywracanie kontaktów - wyświetlanie kotaktów -organizacja kontaktów - pojemność karty SIM możliwe, że znaczenie ma kolejność logowania się na konta? po przywróceniu ustawień fabrycznych najpierw loguję się na konto xiaomi, a dopiero potem google. dodam tylko, że prpblem z zatrzymaniem procesu android.process.acore wyskajuje również w przypadku nowo dodanych kontaktów.
 9. Czy mówimy o tym samym telefonie? Niestety w "kontakty" nie mam sekcji zaawansowane. I czyściłam już dane, niestety bez efektów. Ciągle wyskakuje android.process.acore i do ekranu głównego. Będę wdzięczna za poprowadzenie od początku (wyczyszczę telefon do ustawień fabrycznych) do końca, jak wszystko dobrze ustawić. Dodam, że przywracałam już ustawienia fabryczne i problem się dalej pojawia. Po przywróceniu loguję się na konto xiaomi, a potem przywracam kontakty z nośnika.
 10. Witam, zakupiłam niedawno xiaomi mi4. skopiowałam sobie kontakty z karty sim. i tu pojawia się problem - po kliknięciu na jakikolwiek kontakt wyrzuca mnie do ekranu powitalnego oraz pojawia się komunikat "android.process.acore został zatrzymany" będę wdzięczna za pomoc
 11. Witam, zamawiał ktoś od sprzedawcy Shenzhen Xinghecheng Technology Limited? http://www.aliexpress.com/store/617350 wyszukiwarka forum milczy, ale sklep ma całkiem niezłą ocenę.
 12. Acid, po zakupie na aliexpress będę miała problem z późniejszą naprawą telefonu w Polsce? Nawet odpłatną?
 13. czyli rozumiem, że ani tu ani tu, nie będę miała darmowej naprawy w Polsce w ramach gwarancji, tak? a potem ten cały Acid (przepraszam, ale nie mam pojecia kto to..), naprawi mi taki tel z aliexpress? ja akutrat na alie kupuję od dawna, jestem fanką, więc takie gadanie na mnie nie działa na xiaomiforsale jest darmowa naprawa w Polsce w ramach gwarancji? tak mi powiedzieli na innym forum, a nie mogę od nich uzyskać takiej informacji. czy jest tak samo, jak na IBG?
 14. no właśnie ta oferta na aliexpress to chyba ten Goldway. mógłbyś zerknąć?