Jump to content

Suersen

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

587 profile views

Suersen's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Mam następujący problem. Po włączeniu hotspotu wyświetla błąd, jak na screenie. Urządzenie podłączone do hotspotu nie ma dostępu do Internetu.
 2. Telefon był kupiony w ibuygou. Samemu wgrywałem cały soft z Miui PL. Miałem ten pierwszy recovery. Recovery ponownie wrzuciłem na telefon, puściłem aktualizację przez plik .zip. Teraz czekam, aż się dogra do końca.
 3. Miui mam ze strony https://miuipolska.pl/download/ Dograłem sterowniki ADB. Teraz mogę wgrać nową wersję MIUI na telefon, czy sprawdzić aktualizację? I pytanie, z jakiego powodu wywaliło mi recovery?
 4. Mam xiaomi eu w wersji 6.9.8. Tak, musiałem odblokować bootloader, by wgrać Miui PL. TWRP też było odblokowane. Włączyłem w telefonie tryb fastboot, podłączyłem go do komputera kablem. Mini adb nie wykrył mi telefonu, tylko wisiała tam informacja o oczekiwaniu na urządzenia. Przy próbie wejścia do recovery z poziomu telefonu, następuje restart i na ekranie pojawia się napis pcsuite.mi.com
 5. Hej. Sprawdziłem dzisiaj na telefonie, jak wygląda sprawa aktualizacji. Pokazało mi, że mam aktualną wersję, tj. MIUI 8.1/ 6.9.8. Na stronce widzę, że do tego telefonu jest dostępna wersja 6.11.X, czyli nowsza. Spróbowałem zainstalować aktualizację przez plik .zip, lecz nie dało się ruszyć tego tematu. Telefon załadował plik, po czym zrestartował się. Dalej, chciałem wejść w recovery i wgrać ten plik ręcznie, lecz tu nie udało mi się nawet odpalić recovery. Na ekranie mam powiadomienie o podłączeniu telefonu pod komputer z logiem pcsuite.mi.com. W tym momencie nie wiem już, co dalej zrobić.
 6. Czasami wylapią, jednak przez większość czasu to jest H+
 7. Jedna jest tylko pod neta od Orange, druga normalny abonament.
 8. Będę musiał pewnie przejść się do salonu i wymienię kartę. Wcześniej miałem telefon i modem Lte. Na modemie miałem w tym samym miejscu pełen zasięg na 4g..
 9. Faktycznie, autokorekta. Używam dwóch kart sim. Niestety nie mogę ich zmienić miejscami, bo tylko jedna jest w formacie nano.
 10. Ustawiłem Lte only, ale po ponownym wejściu wyskoczyło prefered wcdma. I dalej z powrotem przechodzi na H+. Edith. Po kolejnym wejściu wyskoczyło Wcdma PRL..
 11. Jest ustawiony automatyczny tryb 4g/3g.
 12. Tak, po każdej zmianie. I po restarcie na chwilę włączalo się 4G,by przełączyć się na H+.
 13. Hej. Mam mały problem z Redmi. Pozdrawiam włączeniu dzisiaj na chwilę wyskoczyło mi na belce 4G, by po chwili przełączyć się na H+. I tak na tym H+ zostało. Ustawialem ręcznie Apn na Orange internet, lecz wtedy nadal wyskakuje H+, a internetu brak. Do nadajnika mam jakieś 150m. Nie mam pojęcia, co jeszcze mógłbym zrobić.
 14. Właśnie nie było dostępu(0mb). Na chwilę obecną system działa, ale zdarzają się jakieś błędy z aplikacjami. W sumie i tak usunąłem dane z poziomu systemu, więc powinno być ok.
×
×
 • Create New...