Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  2. Widocznie APN zły, zaloguj się do jakiejś sieci Wi-Fi na moment konfiguracji.
  3. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  4. Na launcherze google może się zmieniał numer dnia miesiąca, ale na MIUI wątpię, co nie znaczy, że nie da się tego osiągnąć. Przykładowo kiedyś ikona Monitora Danych pokazywała zużycie pakietu danych, więc ja na zasadzie MIUIowskiej apki zrobiłem sobie taką na ikonę mojego operatora:
  5. ZduneX25

    Czcionka

    Ustawienia > Dodatkowe ustawienia > Ustawienia dostępu > Tekst o dużym kontraście (wyłącz) Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  6. To wejdź jeszcze w ustawienia i wyczyść dane apki. _________________________________________________ Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
  7. A włącz powiadomienia i wtedy zobacz. EDIT: ciekawe, że klasa reminderservice ma 225 linijek, a u Ciebie sypie 265ta _________________________________________________ Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
  8. A ja jestem ciekaw czy można to jakoś domowymi sposobami przywrócić. Patrzyłem, ale nie znalazłem. _________________________________________________ Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
  9. To tak: https://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/#comment-24898 fastboot wymuszasz ręcznie tą kombinacją.
  10. Power + Vol- i miflash. Ewentualnie szybciej w TWRP adb sideload i rom.
  11. https://miuipolska.pl/forum/forum/343-redmi-note-5a/ https://miuipolska.pl/forum/forum/337-redmi-note-5a-lite/
  12. Kard nie ma znaczenia, przynajmniej w innych modelach, więc nie sądzę by miał tutaj.
  13. Masz w ogóle MIUIPolska?
  14. Pewnie skończy się na tym, że będziesz musiał zrobi full wipe.
  15. Jeżeli grają multimedia to ścisza multimedia, jak nic nie gra to wtedy działa to na dzwonek.
  16. Zwyczajnie, masz listę kopii i możesz je kasować.
  17. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: dubel https://miuipolska.pl/forum/topic/28365-resetujące-się-pozwolenie-na-wyświetlanie-nad-innymi-aplikacjami/
  18. Najlepiej załącz screena.
  19. Dawno już tego nie ma, chwilę było w v8 i potem już nie.
  20. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  21. ZduneX25

    Lokalizacja

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  22. Motyw jest winny.
  23. ZduneX25

    Wyszukiwarka google

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  24. Nic, format kopii się zmienił. Stara jest teraz bezużyteczna.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...