Jump to content

DarioB

Użytkownicy
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

About DarioB

 • Birthday 05/24/1976

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DarioB's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. dałem do serwisu, przedmuchali i teraz jest wg mnie ok.
 2. Wątpię. Ekipa, która robi tutaj soft sama wspomina, że nie ma z kim się kontaktować. Można próbować na forum społeczności miui ale słabo to widzę.
 3. Właśnie mi przypomniałeś że ze względu na rozmiar go brałem. No tutaj robi się problem. Bo fajny jest rozmiar ale bateria słabiutka. Ja osobiście nie śledzę ale ceny poszły ostro w górę. Coś koło dziesiątki zacząłbym się już interesować.
 4. następca to nie problem chyba też dam raz jeszcze do serwisu bo mi nadal trzeszczy. Myślałem, że to wpływ softu od xiaomi.eu ale od jakiegoś czasu ze względu na problemy z aktualizacją jadę na globalu i to samo.
 5. Marne pocieszenie bo nie jestem na tyle biegły. Mam nadzieję, że nie jest to jakieś nieodwracalne? Od lat beta tester a tu zonk
 6. ale co tylko stable ci działa?
 7. Po ostatnich przygodach chyba trochę mi się nakaszaniło w telefonie. Co prawda cieszę się, że się podniósł bo bałem się go ucegliłem. Dajcie znać czy aktualizujecie do najnowszych wersji? Ja wróciłem do 20.12.28 ale nie do końca działa mi TWRP. Przestało pytać o hasło. Co muszę zrobić? Nie mogę przez to magiska zainstalować itp. Jaką wersję ROM/TWRP posiadacie? Jakaś podpowiedź jak po kolei robić?
 8. to na razie przeżyję jakoś bez płatności telefonem
 9. Czy posiadacze Mi 9SE śpią spokojnie? Ja póki co mam TWRP 3.3.1-1018, ROM 20.12.28 i prawie wszystko działa. Niestety TWRP nie pyta o hasło i pewnie dlatego dane tak wyglądają (jak rozumiem są zaszyfrowane?) Boję się teraz mieszać wersjami TWRP oraz robić aktualizację. Pomijam że magiska nie mam jak zainstalować.
 10. chmura google? u mnie dalej walka. roma postawiłem na starszym twrp, no i po wgraniu twrp z działu download znowy brak wifi, itd. Jadę dalej
 11. kilkanaście godzin walki ale jest sukces. Tak szczerze to nam powinni dać słuchawki do testów. Człowiek działa jak automat. Co tydzień aktualizacja i zawsze wszystko śmiga a tu niespodzianka. Dobrze, że kopia w chmurze bo niestety tylko wyczyszczenie do zera pomogło ale o dziwo działa najnowsza wersja.
 12. Czy jeżeli miałem 12.5 i po kolejnych aktualizacjach zaczęły się te powyższe kłopoty, to mogę cofnąć do starszej wersji? MI9SE Powoli tracę pomysły. Testuję kilka różnych TWRP i wersji ROM ale albo się stale zapętla albo jak uruchomi się 12.5 to nie działa część usług (nie loguje do sieci, nie działa WIFI, linie papilarne). Czy pozostaje tylko ten persist? Jeśli tak to jak to bezpiecznie zrobić?
 13. Ok ale ten persist to dedykowany na grusa? Aż tak dobry nie jestem by wiedzieć jak to ogarnąć i gdzie go znaleźć. Co mam rozumieć z tym (Widevine L1) że go tracę. To już na zawsze czy do czasu naprawienia probelu z twrp?
 14. Pacjent Mi 9SE, pomijam kłopoty z TWRP ale jest problem i powoli kończą się pomysły. Nie rejestruje telefonu do sieci. Brak WIFI (nie można włączyć). Internet działa - o dziwo. Jakaś sugestia. Powrót do którejś wersji? Coś wyczyścić w TWRP? Czy wersja TWRP ma tu jakiś wpływ? Oczywiście testuję na różnych, bo na nowych Error 7 podczas instalacji. Próbować wersję wcześniejszą niż 28.12? Z tego co widzę xiaomi.eu_multi_MI9SE_20.12.2_v12-10.zip
 15. mój był w serwisie, niby wymienili głośnik. Fakt działa lepiej, ale od czasu do czasu nadal pierdzi. Głośnomówiący pomaga
×
×
 • Create New...