Jump to content

polja

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About polja

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zmuszony jestem założyć temat po raz drugi, ponieważ szanowny administrator Mrosi uznał że problem został rozwiązany, a tak nie jest. Problem polega na braku możliwości skasowania z listy zapamiętanej sieci. Owszem zgodnie z sugestia administratora mogę zapomnieć sieć do której jestem aktualnie podłączony, niestety listy sieci do których łączyłem się w przeszłości, a teraz nie mam już możliwości się do nich logować, nie mogę skasować. Link do oryginalnego tematu:
 2. Mi 5. zachowuje się jak w temacie. Nie ma takiej opcji lub nie potrafię jej znaleźć. Mogę skasować z listy sieć do której jestem połączony, innych nie potrafię.
 3. Tak, chodzi mi o słuchawki z cztero-segmentowym jackiem. Pomierzyłem omomierzem. Masa w jednych słuchawkach jest na trzecim segmencie, a w drugich na czwartym. Po przyciśnięciu przycisku oporność pomiędzy trzecim a czwartym segmentem się zmienia więc przycisk działa. Zresztą to nic dziwnego bo w telefonie też działa, rozmowę mogę odebrać, problem jest tylko w zakańczaniu rozmowy. Zamiast funkcji kończenia rozmowy pod przycisk podpięta jest funkcja wyciszenia mikrofonu.
 4. Pomierzyłem dwa rodzaje słuchawek, Apple i Samsung. Jeden są typu A drugie typu B. Na jednych i drugich efekt jest taki sam. Mogę odebrać połączenie, ale nie mogę go zakończyć. Zamiast końca rozmowy jest wyciszenie mikrofonu telefonu.
 5. Czy ktoś zna sposób na skonfigurowanie słuchawek jednoprzyciskowych? W tej chwili jest tak że przyciśnięciem odbieram połączenie, kolejne przyciśnięcie zamiast je zakończyć wycisza mikrofon. Kalibracja klawiszy niemożliwa, bo chce żebym przycisnął klawisz głośności którego nie mam.
×
×
 • Create New...