Jump to content

radex324

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About radex324

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 8T, 4X,4A

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zwykły kabel i czarny z zielonym zwierasz na chwilę (otwieranie telefonu tylko gdy to nie daje rady) tego pliku szukaj w google na różnych forach i testuj który zadziała. Rób wg mojego poradnika to powinno pomóc bo mi flash właśnie blokuje się przez te konto. Spróbuj też na pliku dołączonym do rom czy zadziała.
 2. Znajdź mój post z redmi note 8t, będziesz musiał jedynie znaleźć jeden plik do twojego telefonu w necie. Mój post
 3. Po ponownej instalacji miui problem występuje o wiele rzadziej. Zobaczymy co będzie po aktualizacji do andka 11.
 4. Witam, chciałem pokazać jak odblokować telefon po wgraniu złego romu(np. miui do redmi note 8 wgrane zamiast do 8T). Objawy: Telefon ciągle się restartuje, nie można wejść w fastboot, recovery itp, telefon jest niewykrywalny przez komputer(w całkowitym ucegleniu - mój przypadek) Działania: (Możliwość zastosowania tej metody na innych telefonach wystarczy pobrać stock rom danego modelu i znaleźć plik z załącznika dopasowany do swojego telefonu.(poprawna nazwa dla modelu jest w pobranym romie ) 1. Pobieramy stock rom z strony STOCK ROM (możliwe że miui polska też zadziała)
 5. Po kilku godzinach poszukiwań udało się przywrócić system(wgrywanie przez EDL Flash), za parę dni napiszę czy problem z wifi nadal występuje.
 6. Jest kilku sąsiadów ale sieci nie jest dużo , problem jest również z wifi w pracy gdzie jest tylko 1 sieć zakładowa(brak innych sieci w pobliżu).
 7. Tak na 2 routerach, laptopy i komputery, inne smartfony samsung nie mają problemów, smart tv wszystko działa.
 8. Jest wyłączony, reset telefonu do ust. Fabrycznych też był robiony, ustawienia sieciowe były resetowane,router juz daje tylko 2.4ghz aby nie bylo 2.4 i 5 na jednym SSID.
 9. Witam, chciałbym się dowiedzieć czy więcej osób ma problemy z WIFI na telefonach xiaomi( redmi note 8T) wersja MIUI polska stabilna 12.0.2.(miui polska zainstalowane ok. pół roku temu) Mam 2 takie telefony i na obu ciągle rozłącza z wifi, wyniki speedtest potrafią spadać do 1-5mb/s i po chwili powraca pełna prędkość internetu. Kiedy będzie to poprawione? Szukając w google więcej osób ma takie problemy. Wersja global nie miała takich problemów. Macie jakieś pomocne rady? Wyłączanie 5G nie pomaga. Ps. kilka raportów było generowanych i wysyłanych.
 10. Redmi 4X po aktualizacji ekran miga, nic nie da sie zrobić, wyskakuje błąd interfejsu i telefon do niczego sie nie nadaje co mam zrobić? Mam to samo Gdzie są do pobrania starsze wersje ?
×
×
 • Create New...