Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 04.12.2016 w Odpowiedzi

  1. Niech zgadnę, masz globala? Dostałeś właśnie Duo w gratisie jako aplikację systemową, której nie można odinstalować, taki kaprys i wymóg Googla.
    3 punkty
  2. Wina globala, starego stable, chyba każdy kto zna Xiaomi wie, że im trzeba dać z 2-3 miesiące po premierze, aby dopracowali soft do stanu używalności, a do tego czasu najlepiej używać dev/xiaomi.eu... Też racja, że Xiaomi to nie firma dla każdego, jeszcze nie, tutaj jest wymagane minimum wiedzy lub chęci, to nie jest sprzęt dla kogoś, kto wyciąga z pudełka i chce używać bez nawet tapnięcia w ustawienia... Już pominę fakt, że temat w ogóle nie powinien powstać... Panowie @Drakoon34 i @gonzo_86 dostaną nagrodę za swą jakże uroczą wymianę zdań, nie toleruję i tolerować nie będę takiego zachowania... Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
    2 punkty
  3. By ludzie nie czekali na zakup grupowy bo się nie doczekają Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    2 punkty
  4. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Pierwsze co powinieneś zrobić to przeczytać poradniki, a nie zakładać temat, który na forum był omawiany po 10000x...
    2 punkty
  5. No czy tak warto, to już ciężko odpowiedzieć, mają taniej niż oficjalny dystrybutor ale drożej niż zakupy z Chin, mają sklepy internetowe oraz allegro http://technos-online.pl/xiaomi-mi5-3-64-gb-dual-sim-lte-nfc-snapdragon-820-(bialy).html http://allegro.pl/xiaomi-mi5-3gb-64gb-bialy-gw12mc-lte-polska-nowy-i6632258657.html
    1 punkt
  6. Może to Ci pomoże http://www.lte-verfuegbarkeitskarte.de/t-mobile-lte-verfuegbarkeitskarte/
    1 punkt
  7. Cały czas używam działa fajnie ...dodana karta w aplikacji BZWBK musi być oczywiście włączona a do terminala zbliżasz plecy telefonu nie ekran .
    1 punkt
  8. Sorki za offtop "Sailor Moon"
    1 punkt
  9. Dokładnie badziewny global. Naszpikowany błędami i nie w pełni spolszczony. Zmień na MIUI Polska/EU, a problemy miną. BTW. Jeśli dopisujesz sobie telefon do sygnaturki, to warto byłoby nie robić sobie siary i zapoznać się chociaż z pisownią jego nazwy... No chyba, że to ja się mylę, a Xiaomi wprowadziło nowy model telefonu...
    1 punkt
  10. Również stawiam na fabryczną folię
    1 punkt
  11. No to bez roota nic z tym nie zrobisz, a root na globalu jest bez sensu. Albo wywalisz do jakiegoś folderu śmieci i zapomnisz, albo rom eu/pl gdzie nie będziesz tego miał.
    1 punkt
  12. Ta druga Ck mediator a także janusze biznesu na Allegro. Na szczęście obie firmy tolerują odblokowanie i wgranie miui polska bez utraty gwarancji
    1 punkt
  13. http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/how-to/fix-cm13-based-roms-redmi-note-3-pro-t3416681
    1 punkt
  14. ttps://miband-mc200x.rhcloud.com/help/Mi_Fit2.2.7.4b.apk
    1 punkt
  15. Sprawę zgłaszasz do IBG, do MiCenter jeżeli chcesz prywatnie...
    1 punkt
  16. Mi2s raczej dostanie - to nadal mocny sprzęt
    1 punkt
  17. To ja wiem doskonale tylko że sklepy dodały swoje nazwy pro i International. Firma mogła by wprowadzić np Kenzo albo KATE i by fajnie było
    1 punkt
  18. A folia na ekranie ściągnięta?umnie to folia matowa fabryczna zasłaniała.
    1 punkt
  19. Bo do normalnego użytkowania dla 95% ludzi starczy nawet redmi 3 na snapie 616, który nie jest zbyt urodziwy. A tutaj jeszcze większa wydajność ale i uroda Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
    1 punkt
  20. Janusz to wiadomo,ale pełno takich na Allegro i przestało mnie to oburzać. Popatrz na to pod innym kątem. W końcu można od Goldwaya na raty kupić Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
    1 punkt
  21. Jeżeli zdecydujesz się oddać telefon do naprawy, to nie oddawaj na gwarancje. Oddaj z tytułu niezgodności towaru z umową i zażądaj wymiany na nowy pozbawiony wad.
    1 punkt
  22. Walutę zmieniasz ikonką na górnej części ekranu, screen jest z wersji mobilnej ale podobnie jest na Pc Jak chcesz szybką wysyłkę to tak DHL China, jak już przesyłka zostanie przekazana przez sklep przewoźnikowi to dostajesz telefon w ciągu dwóch dni. Ja na pięć zamówień z Ibg nie miałem żadnego Vat-u i tylko raz za pierwszym razem brałem ubezpieczenie, ta opcja jest kwestią inwidulaną i nie mam zamiaru jej polecać czy odmawiać, policz sobie koszty ubezpieczenia i koszty ewentualnego Vat-u 23%. Redmi 4 Pro jest wykonane identycznie jak Redmi Pro, a wykonanie tego telefonu to pierwsza klasa, odnosi się wrażenie że trzymasz flagowca z serii Mi
    1 punkt
  23. Ja myślę ze masz wszystko dobrze z baterią, 2 procenty po 15 minutach i włączony prawie cały czas ekran. Masz włączony ekran przez większość czasu użycia baterii, nie dziw się ze nie wytrzymuje ci jednego dnia plus aplikacje które drenują baterie. Zrób takie rzuty ekranu ,to będzie można więcej coś powiedzieć.
    1 punkt
  24. Rok gwarancji masz za darmo, drugi rok za 5$. Zawsze opłaca się wykupić zwrot za vat, chyba, że wolisz płacić 200 zł dodatkowo. Chytry traci 2 razy. Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro
    1 punkt
  25. Nowa - 32bitowa wersja. Zmiany: 1. Dodany Redmi 3S International. 2. Lekko poprawione przyporządkowanie obrazków (nie wszystkie). 3. Zapamiętywanie wybranego modelu telefonu. 4. Automatyczne wczytywanie odpowiedniego pliku dla modelu. 5. Wersja 32 bitowa, żeby działała na wszystkich Windows. Co do MTK i RN3: http://en.miui.com/thread-198578-1-1.html IMEI Writer 1.5_32bit.exe
    1 punkt
  26. Ladniejszy jest jeszcze;) Bootloader odblokujesz miunlockiem, wrzucisz TWRP i z twrp wrzucisz xiaomi.eu Popatrz na poardniki na głównej Edit: xfs omijaj szerokim łukiem!!!! Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
    1 punkt
  27. No właśnie dlatego chciałem to zrobić ale za nic nie wchodził EDL do czasu przeróbki huba do wejścia w EDL. Jak wspomniałem soft zmieniony ale czekam na serwis miui bo strasznie chodzi. Unlock się loguje lub nie z informacją po czasie network error a jak wejdzie to po czasie błąd 501 jako przekroczenie oczekiwania na serwer. No i sukces. Odblokowany po zmianie na chiński. Dziękuje wszystkim za wsparcie.
    1 punkt
  28. A wyłącz bluetooth coś kojarzę że niektóre Xiaomi miały problem z WiFi na włączonym bluetooth No i spróbuj innego speed testu. Tapnięte z RN3 PRO KATE
    1 punkt
  29. Bo Orange to trzeba szerokim łukiem omijać, oni są nie reformowalni, naprawdę szkoda nerwów i czasu. Jak masz telefon z poza ich oficjalnej dystrybucji to zawsze mogą się pojawić problemy. To prawie na pewno problem po ich stronie.
    1 punkt
  30. Snapdragon 430 jest kompatybilny z API Vulcan. @Acid wspominał coś, że 7.0 w przypadku miui to w zasadzie tylko zmiana numerka. O szczegóły pytaj go.
    1 punkt
  31. Kolego Sigun, a może spróbuj nieco innej, może nietypowej drogi - sprawdź, czy masz "w miarę nową" kartę SIM. Od początku - parę dni temu, zrobiłem update'a do 8.1.1 jadąc jeszcze na starej karcie od poprzedniego operatora. Problem oczywiście nie zniknął. Sęk w tym, że ta stara karta nie wspierała LTE (miała chyba z 5 lat), a z 3G miałem nieustanne kłopoty. Od wczoraj jestem u nowego operatora i włożyłem nowiutką kartę SIM, wspierającą LTE (w drugim slocie miałem i nadal mam microSD-ka). Jak tylko włożyłem nową kartę i spróbowałem ustawić preferowane LTE, telefon od razu zaskoczył. Przełączanie między preferowanymi pasmami jest czystą przyjemnością, wszystko trwa nie więcej niż 5 sekund. Przyznam, że jestem w niemałym szoku, początkowo nie wierzyłem, że to pomogło, ale telefon już ponad dobę pracuje ciągle na 4G. Na poprzednim musiałem wchodzić w ustawienia i wymuszać 3G, co pomagało maksymalnie na 6 godzin, a potem wszystko musiałem powtarzać od początku. Teraz wszystko pracuje bezproblemowo, ciężko mi uwierzyć, że to mogło być przyczyną, ale fakt jest niezaprzeczalny - po raz pierwszy od dwóch miesięcy nie muszę manipulować pasmami...
    1 punkt
  32. Nie gramatyki tylko ortografii, jeśli już. Faktycznie, jak mydelniczka
    1 punkt
  33. Dzięki za film. Będę od teraz pamiętać, by nie przykładać zapalniczki do ekranu, by nie rysować nożem po ramce i kamerze i by nie brać telefonu w dłonie i palcami w czułe punkty przykładać siłę. Uff mój Mi5 będzie teraz bezpieczniejszy. Wysłano z MiNote
    1 punkt
  34. Cześć! Jestem tu nowy, ale temat śledzę od samego utworzenia. Oledy, amoledy znam od długiego czasu. Miałem pierwszy w Samsungu Ultra Classic. Był ok Potem w SII, był niezły, diody RGB, ładne kolory itd Jedyny minus to ciemne paski na szarym tle. Następnie beznadziejny amoled PENTILE w Galaxy Note. Nie potrafił wyświetlić skali szarości, pojawiały się artefakty w ciemniejszych scenach filmów (black crush), po wymianie w serwisie problem pozostał. Sprzedając go cieszyłem się jak dziecko. Potem tylko użytkowałem krótki czas SIV, Note 2, ale nie wypowiem się. Ostatnio miałem Galaxy Note 4, telefon, który w dniu premiery kosztował prawie 3000 pln. Niby wszystko spoko, cukierkowe kolory, mega kontrast itd. Tyle, że te ekrany są beznadziejne. Pod kątem mają przebarwienia, biały nie jest biały. Przy niższej jasności na szarym tle czarne obiekty zostawiają okropne smugi! Tak jakby ekran miał czas reakcji na poziomie 30-50ms. Do tego przewijanie białego tekstu na czarnym tle to istny dramat z różowymi powidokami. Przed Note 4 miałem LG G4 i tam ekran był o niebo lepszy. Nie było żadnych smug, tekst przewijał się normalnie, kolory o bardzo dobrym nasyceniu. Za każdym razem jak wracam z porządnego IPSa lub sLCD na AMOLED czuję się oszukany. Tak wszędzie chwalą tego samsunga za ich technologię, że bezkonkurencyjne są. Myślę sobie, to musi być prawda, spróbuję jeszcze raz. No i wychodzi potem to co opisałem wyżej. Już nie wspominając o tym, że wypalanie się ekranu to nie mit, a dwa subpixele na piksel nigdy nie będą lepsze od matrycy RGB.
    1 punkt
  35. No bez przesady, nie zakładam, że zapomnę o wycieraniu kurzu Właśnie ceny są teraz zdecydowanie wyższe, nie pamiętam ile kosztował wcześniej filtr. Zamawiałeś sobie od razu zapasowy filtr?
    1 punkt
  36. Dzisiaj wrócił do mnie mój Redmi Note z serwisu i wszystko ok. Usterka została naprawiona, w sumie szybko bałem się że dłużej to będzie trwało no i to co najważniejsze, że była to naprawa w ramach gwarancji, z której się wywiązali więc polecam ich z miłą chęcią drugi raz. Przy okazji zamówiłem sobie słuchawki 1MORE i też wszystko przyszło jak należy. Polecam. REDMI NOTE LTE
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...