Jump to content

meccaryn

Użytkownicy
 • Content Count

  174
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

meccaryn last won the day on April 23 2018

meccaryn had the most liked content!

Community Reputation

27 Excellent

About meccaryn

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Moto One Action

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Faktycznie, chyba rekordowo mała ta aktualizacja. Jak zwykle, update wszedł gładko. Kernel skompilowany 9 września - czyli żwawo im to poszło tym razem. Jakiś widocznych zmian ludzie nie raportują. Za raz stuknie mi 14 miesięcy z A2 Lite. Z jednej strony już patrzeć na niego nie mogę (po prostu się znudził), z drugiej nie widzę sensownego następcy (duża bateria, wymiary nie większe, zauważalnie lepszy SoC).
 2. Większość ludu hejtuje A3 za niską rozdzielczość z siatką pentile, ale ja osobiście nie ów cechę uważam za największy problem. Dużo bardziej martwią mnie wartości podświetlenia maksymalnego i minimalnego. @port14 Nie przeszkadza ci jasność minimalna w nocy? Nie świeci zbyt mocno ekran? A w pełnym słońcu? 488 cd/m^2 w moim A2 Lite jest OK, ale te 363 cd/m^2 w A3 wydaje mi się, że ekran po prostu będzie ciemny. (wartości z recenzji gsmarena)
 3. Gorsze jest te ~14nitów minimalnej jasności. Czyli o jakieś 3x za dużo. W nocy będzie walić po oczach jak mało który smartfon. Do tego przeciętna reprodukcja kolorów, 720p z pentile. Niezły potworek.
 4. Tak, po aktualizacji do Androida Pie Bluetooth "zakłóca" pracę WiFi. Prawdopodobnie dlatego, iż oba moduły jadą na częstotliwości 2,4GHz - ale to moje domysły. Rozwiązania brak.
 5. W zasadzie potrzebujesz tylko takich ustawień i powinno działać. Sprawdź, czy są "ptaszki" w wysuwanym menu, a potem w ustawieniach, jak w załączniku pokazałem.
 6. @bartusek U mnie wszystko w normie. Wczoraj dzień skończyłem z 50% i 5,5h SoT. Więc spokojnie ~2dni sot;10h do zrobienia.
 7. Sprzedawca robi cię w bambuko. Masz nieoryginalne oprogramowanie. Kto wie, może w gratisie jakiegoś keyloggera wrzuconego
 8. Pochodzenie smartfona? Może masz jakiś przerobiony soft wgrany. Wrzuć taki zrzut ekranu
 9. Poprawiaj go, gdy uważasz, że źle dobrał ustawienie suwaka. Z czasem się ogarnie.
 10. Jesteś pewien, że na 3G Play nie korzysta z pasma jednego z partnerów? Wówczas, trzeba w ustawieniach sieci włączyć opcję Roamingu.
 11. Może coś w tym stylu: Ustawienia > Aplikacje i powiadomienia > Wyświetl wszystkie aplikacje, potem prawy górny róg 3 kropki i opcja resetuj ustawienia aplikacji. Na przyszłość; czytać komunikaty ze zrozumieniem
 12. Reklamy? To raczej powoduje jakaś syfiasta aplikacja, zainstalowana przez ciebie. Reszta (pasek googla i widget kalendarza), to "ficzery" Androida PIE (jego launchera), powrót do stanu fabrycznego nic w tej kwestii nie zmieni.
 13. Na XDA udało nam się ustalić, że A2 Lite jakoś słabo sobie radzi z IPv6. Wymuszenie w routerze IPv4 i nagle wszystkie strony/appki ładują się tak jak należy.
 14. U mnie 10.0.2.0 chodzi nawet gorzej, niż poprzednik. Nic się nie poprawiło w temacie WLAN, a teraz przy jednoczesnym strumieniowaniu audio przez BT i korzystaniu z WiFI dzieją się cyrki z obiema technologiami. Rwanie audio + ciągle rozłączanie WiFi.
 15. Też mam problemy z WiFi i nic nie wymyśliłem. Niektórym na prędkości pomaga wyłączenie lokalizacji (no ale to żadne rozwiązanie). W moim przypadku niektórych stron/appek w ogóle nie wczytuje na WiFi. Niektóre chodzą, jakbym miał ping 100000ms. Na oreo wszystko chodziło, jak złoto. Zgłosić problem na https://en.miui.com/forum-205-1.html i czekać na fixa. Niedługo powinna wyjść aktualizacja v10.0.2.0.
×
×
 • Create New...