Jump to content

meccaryn

Użytkownicy
 • Posts

  174
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

meccaryn last won the day on April 23 2018

meccaryn had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Moto One Action

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

meccaryn's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

27

Reputation

 1. Faktycznie, chyba rekordowo mała ta aktualizacja. Jak zwykle, update wszedł gładko. Kernel skompilowany 9 września - czyli żwawo im to poszło tym razem. Jakiś widocznych zmian ludzie nie raportują. Za raz stuknie mi 14 miesięcy z A2 Lite. Z jednej strony już patrzeć na niego nie mogę (po prostu się znudził), z drugiej nie widzę sensownego następcy (duża bateria, wymiary nie większe, zauważalnie lepszy SoC).
 2. Większość ludu hejtuje A3 za niską rozdzielczość z siatką pentile, ale ja osobiście nie ów cechę uważam za największy problem. Dużo bardziej martwią mnie wartości podświetlenia maksymalnego i minimalnego. @port14 Nie przeszkadza ci jasność minimalna w nocy? Nie świeci zbyt mocno ekran? A w pełnym słońcu? 488 cd/m^2 w moim A2 Lite jest OK, ale te 363 cd/m^2 w A3 wydaje mi się, że ekran po prostu będzie ciemny. (wartości z recenzji gsmarena)
 3. Gorsze jest te ~14nitów minimalnej jasności. Czyli o jakieś 3x za dużo. W nocy będzie walić po oczach jak mało który smartfon. Do tego przeciętna reprodukcja kolorów, 720p z pentile. Niezły potworek.
 4. Tak, po aktualizacji do Androida Pie Bluetooth "zakłóca" pracę WiFi. Prawdopodobnie dlatego, iż oba moduły jadą na częstotliwości 2,4GHz - ale to moje domysły. Rozwiązania brak.
 5. W zasadzie potrzebujesz tylko takich ustawień i powinno działać. Sprawdź, czy są "ptaszki" w wysuwanym menu, a potem w ustawieniach, jak w załączniku pokazałem.
 6. @bartusek U mnie wszystko w normie. Wczoraj dzień skończyłem z 50% i 5,5h SoT. Więc spokojnie ~2dni sot;10h do zrobienia.
 7. Sprzedawca robi cię w bambuko. Masz nieoryginalne oprogramowanie. Kto wie, może w gratisie jakiegoś keyloggera wrzuconego
 8. Pochodzenie smartfona? Może masz jakiś przerobiony soft wgrany. Wrzuć taki zrzut ekranu
 9. Poprawiaj go, gdy uważasz, że źle dobrał ustawienie suwaka. Z czasem się ogarnie.
 10. Jesteś pewien, że na 3G Play nie korzysta z pasma jednego z partnerów? Wówczas, trzeba w ustawieniach sieci włączyć opcję Roamingu.
 11. Może coś w tym stylu: Ustawienia > Aplikacje i powiadomienia > Wyświetl wszystkie aplikacje, potem prawy górny róg 3 kropki i opcja resetuj ustawienia aplikacji. Na przyszłość; czytać komunikaty ze zrozumieniem
 12. Reklamy? To raczej powoduje jakaś syfiasta aplikacja, zainstalowana przez ciebie. Reszta (pasek googla i widget kalendarza), to "ficzery" Androida PIE (jego launchera), powrót do stanu fabrycznego nic w tej kwestii nie zmieni.
 13. Na XDA udało nam się ustalić, że A2 Lite jakoś słabo sobie radzi z IPv6. Wymuszenie w routerze IPv4 i nagle wszystkie strony/appki ładują się tak jak należy.
 14. U mnie 10.0.2.0 chodzi nawet gorzej, niż poprzednik. Nic się nie poprawiło w temacie WLAN, a teraz przy jednoczesnym strumieniowaniu audio przez BT i korzystaniu z WiFI dzieją się cyrki z obiema technologiami. Rwanie audio + ciągle rozłączanie WiFi.
 15. Też mam problemy z WiFi i nic nie wymyśliłem. Niektórym na prędkości pomaga wyłączenie lokalizacji (no ale to żadne rozwiązanie). W moim przypadku niektórych stron/appek w ogóle nie wczytuje na WiFi. Niektóre chodzą, jakbym miał ping 100000ms. Na oreo wszystko chodziło, jak złoto. Zgłosić problem na https://en.miui.com/forum-205-1.html i czekać na fixa. Niedługo powinna wyjść aktualizacja v10.0.2.0.
×
×
 • Create New...