meccaryn

Użytkownicy
 • Content Count

  150
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

meccaryn last won the day on April 23

meccaryn had the most liked content!

Community Reputation

24 Excellent

About meccaryn

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi A2 Lite :)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poco F1 trafił do naszych sklepów, cena w przedsprzedaży bardzo dobra - 1499zł w oficjalnej dystrybucji x-kom, czy mniej oficjalnej od proline. Jak OnePlusy za najlepszych czasów. Tak przy okazji. Tam siedzi jakieś zmodyfikowane MIUI? Xiaomi.eu zamierza to wspierać, czy nie?
 2. meccaryn

  MIUI 8.7.5

  @mayday79 Jesteście pewni, że nie jest to związane z niedawną awarią mastercard? https://www.google.pl/search?q=mastercard+awaria&oq=mastercard+awaria&aqs=chrome.0.0l3.2918j1j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
 3. meccaryn

  Redmi 6 i 6A - rozczarowanie...

  Pojawiły się w ofercie proline 499zł za Redmi 6A 699zł za Redmi 6
 4. Coś w tym może być. Aktualnie 2h30m SoT i zostało 67%. Czyli teoretycznie, utrzymując takie tempo powinno się dać wycisnąć ~7,5h SOT (wifi). Czyli jakieś ~6h na LTE. Troszkę lepiej, niż na 9.5.4.0/9550, gdzie regularnie uzyskiwałem 5h na LTE i 6-7 na WiFi. Jak na ponad roczny egzemplarz - nie będę narzekał na takie rezultaty. No i jakby się mniej grzało to, ale z drugiej strony jest też trochę niższa temperatura na zewnątrz.
 5. Nie spodziewajcie się Oreo. Jedna dużo aktualizacja Androida (6.0 -> 7.1.2) to i tak sporo w przypadku low-endu od Xiaomi. Cóż, OTA 9.5.10.0 zainstalowała się gładko, ale pojawiły się drobne problemy z WiFi. Czasem gubi połączenie, albo mimo połączenia nic nie ładuje. Reszta domowników nie narzeka, więc router wykluczam. Restart pomógł - ale nigdy wcześniej na tym polu smartfon nie zawodził. Fajnie, że zaktualizowali łatę zabezpieczeń. Mamy majową, a np. niegdyś flagowa Moto X Style utknęła na andku 7.0 i łata z października 2017.
 6. meccaryn

  Bateria w Redmi 4x

  Wrzuciłem ręcznie bulid 9550 globala - po trzech ładowaniach stwierdzam, że nic się nie poprawiło w kwestii baterii. 5-6h sot, 7 na wifi.
 7. meccaryn

  MIUI EU/PL Global czy Miui Global

  11 miesięcy korzystałem z xiaomi.eu, a ostatnio przesiadłem się na Global Stable. Jedyne, czego mi brakuje z ROMu "miui polska", to wyszukiwarka otwierana gestem od spodu. Smartfon działa tak samo dobrze. Na minus globala dużo większe zaśmiecenie aplikacjami. Podobała mi się "surowość" xiaomi.eu - czego mi brakowało, dograłem sobie ze sklepu play. Ale na działanie to nie rzutuje w moim przypadku. Więc syf do folderu wrzucam i o temacie zapominam. Reasumując. Global jest w porządku. A jak chcesz wycisnąć z telefonu trochę więcej (i zostać beta testerem najnowszych bugów), to atakuj miui polska. O tych błędach nie żartuję. M.in. dlatego przeskoczyłem na globala, gdyż w ostatnich wydaniach xiaomi.eu miałem masę drobnych problemów. Bzdur typu kod pin ekranu blokady raz działał, raz nie.
 8. @d3tr0 Co jest nie tak z globalem aktualnym, prócz baterii? Nie potrafię mu nic zarzucić. W moim przypadku Redmi 4X został "zepsuty" wraz ze zmianą bazy Androida 6.0 na 7.1.2. Ale to tylko pod względem akumulatora. W przypadku MIUI to często się zdarza - zmiana bazy = zwiastun problemów. A że modelom z dolnej półki pewnie programiści nie poświęcają zbyt wiele czasu, to wiele problemów zostaje nie rozwiązanych.
 9. meccaryn

  Bateria w Redmi 4x

  Myślałem, że ostatnio na xiaomi.eu słabo mi bateria trzymała (sot w graniach 7-8h, koniec dnia z ~20%). Wróciłem ostatnio do global stable 9540 i jest jeszcze gorzej Sot 5-6h i nie wytrzymuję do końca dnia - muszę podładować w trakcie.
 10. meccaryn

  MIUI 8.4.19

  Dobrze, bo może Chińczyki ogarną trochę temat. Druga sprawa, skoro twoja praca wymaga bycia pod telefonem - po jaką cholerę instalujesz soft w wersji "nightly/weekly", generalnie eksperymentalnej?
 11. meccaryn

  MIUI 8.4.19

  @MST Update is suspended for Mi 5, Mi Note 2, Mi MIX, MIX2, MI6, Redmi 4A, Redmi 4X, MI3/4 this week.. Ale to dobrze, bo namnożyło się drobnych bugów w ostatnim miesiącu.
 12. meccaryn

  MIUI 8.4.12

  W moim przypadku ostatnie używalne wydanie to 8.3.8 AKtualne problemy, kod pin blokady ekranu raz wchodzi, raz nie. Baterię wciąga mocniej (żadnych nowych aplikacji/ustawień), a dziś odkryłem, że przy wideo nie łapie ostrości na dalszym planie. Tak to wygląda Mógłby ktoś potwierdzić/zaprzeczyć problem z nagrywaniem na HM4x?
 13. meccaryn

  MIUI 8.4.4

  Na HM4X pin blokady ekranu cały czas wchodzi za 2-3 razem. Czasami załapie przy pierwszej próbie, czasami "zablokuje" urządzenia na np. 30 sekund.
 14. meccaryn

  MIUI 8.3.29

  Redmi 4X od poprzedniej wersji PIN blokady ekranu raz działa, raz nie. W aktualnej wersji to samo. Usuwałem kod, dodawałem na nowo. Został Wipe, czy po prostu coś jest skopane?
 15. meccaryn

  MIUI 8.1.18

  Na Redmi 4X deep sleep zdecydowanie poprawiony