Jump to content

Adamcom

Użytkownicy
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

About Adamcom

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note 10 Lite

Recent Profile Visitors

654 profile views
 1. Wi-fi calling na Mi Note 10 lite działa bardzo dobrze w sieci play, korzystam i nie mam żadnych problemów, hula aż miło.
 2. U mnie w taryfie na kartę odNowa w Play, wifi calling działa bez problemu.
 3. W sieci Play VoLTE i Wi-Fi Calling również działa bez problemu.
 4. Wi-Fi Calling w sieci Play też fajnie działa.
 5. Na Mi Note 10 Lite weszła mi właśnie przez OTA aktualizacja 11.0.11.0 (QFNEUXM) , zaktualizowano pakiet bezpieczeństwa systemu.
 6. Witam

  Raz na kilka lat każdemu może się zdarzyć popełnić 1 błąd który powinien być wybaczalny jako pierwszy ... ale od razu kara ostrzeżenie ? 

  1. mrosi

   mrosi

   Regulamin jest czytelny, jasny, i jednakowy dla wszystkich.

 7. Ale robi się to automatycznie a dla strachliwych jest to różnica
 8. Totalnie to nie ma wpływu na nic jak zainstalujesz oficjalną aktualizację mimo tego, że później może być wycofana.
 9. Dla tych co chcą mieć 11.0.7.0 bez czekania. Dla jasności. Nie wgrywamy nic przez sugerowane tu recovery. Pobieramy plik pełnej aktualizacji czyli ROM recovery (link udostępniony przez @pkonrad (1,9 GB)) i zwyczajnie instalujemy jak zwykłe OTA przez "Aktualizację systemu" wskazując pobrany plik. To normalna aktualizacja i wszystko zostaje na swoim miejscu, nic nie zostaje usunięte.
 10. Zaktualizowałem ręcznie do 11.0.7.0. i jak do tej pory nie zauważyłem błędów. Wszystko działa.
 11. Osobiście nie korzystam z tej opcji bo to zwykła interpolacja a przez to problematyczna jakość zdjęć, ale faktycznie z ciekawości sprawdziłem i potwierdzam, że nie działa poprawnie a co ciekawe ..... działa teraz odwrotnie, tzn. mówiąc potocznie, zmniejsza fotki (czasami przydatne ).
 12. Masz kilka postów wyżej dostępny link do pobrania aktualizacji OTA, nie ma różnicy czy sama wskoczy czy sam ją pobierzesz ręcznie i zaktualizujesz wskazując w zakładce aktualizacji systemu pobrany plik (ja tak zrobiłem). W działaniu oprócz aktualizacji zabezpieczeń i pełnego dostępu w końcu do motywów, nie widzę żadnej różnicy w działaniu telefonu, bateria trzyma identycznie, ogólnie wszystko działa dobrze i jest ok.
×
×
 • Create New...