Jump to content

Adamcom

Użytkownicy
 • Posts

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Adamcom last won the day on July 7 2022

Adamcom had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 11 Lite 5G

Recent Profile Visitors

1,118 profile views

Adamcom's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

28

Reputation

 1. Najnowszy rom Europe 13.0.5.0.SKIEUXM do MI11 lite 5G masz tutaj: https://bigota.d.miui.com/V13.0.5.0.SKIEUXM/miui_RENOIREEAGlobal_V13.0.5.0.SKIEUXM_de56c8afa0_12.0.zip VoLTE i VoWiFi działają bez problemu.
 2. Pojawiła się aktualizacja (region Szwajcaria) V 13.0.4.0 SKIEUXM dla Mi 11 lite 5G (EEA)
 3. Mam słuchawki CREATIVE Sound Blaster JAM V2 - raz sparowane, bez problemu każdorazowo parują się momentalnie z Mi TV automatycznie, wystarczy je włączyć. Może trzeba zrobić reset słuchawek.
 4. Warto to zgłosić na nowej infolinii serwisowej Xiaomi Polska: tel. +48 800 11 332 bo jak rozmawiałem z nimi oni nie mają o tym wiedzy ani pojęcia a problem ten dotyka sporą liczbę telewizorów Mi Tv . To samo dzieje się z funkcją podświetlania, która (np. po wyłączeniu sprzętu na noc) , na drugi dzień przestaje działać Jedynie głębokie wyłączenie (długie przyciśnięcie przycisku) naprawia problem ale wtedy telewizor długo się uruchamia bo uruchamia się cały android Tv co jest działaniem zupełnie bez sensu.
 5. Warto zaznaczyć, że chodzi o przesiadkę na Mi 11 lite 5G. Odpowiadając, pierwszym elementem była powoli kurcząca się pamięć bo w MI Note 10 lite miałem 64 GB i brak możliwości rozszerzenia kartą nie mówiąc już o sekcji pamięci "inne" która to czy to w moim Mi, Mi Note czy Redmi Note w rodzinie czy znajomych przeważnie wszędzie zabiera ok. 10GB i ciężko coś z tym zrobić na dłuższą metę. Druga sprawa to technologia 5G i wcale nie chodzi mi o używanie 5G ale o to, że wiąże się to z nowszymi podzespołami (lepsze rozwiązania) a przez to lepszymi parametrami jeżeli chodzi o połączenia, czy łączność w pozostałych typach sieci a przede wszystkim wi-fi, jest to w praktyce bardzo zauważalne u mnie w użytkowaniu. Tam gdzie mieszkam oraz w miejscach o słabym pokryciu sieci (lub tzw. dziurach czy przeszkodach), Mi Note 10 Lite miał często problemy z zasięgiem oraz rwał rozmowy, na Mi 11Lite 5G nie mam nigdzie żadnych problemów i jest to bardzo wielka dla mnie różnica. Muszę tu zaznaczyć, że telefon pracuje w sieci PLAY wykorzystując dual sim, gdzie VoWifi, VoLTE również funkcjonują bezproblemowo ( w innych sieciach z tym może być różnie, kolega ma ten sam telefon w sieci PLUS i tam pod tym względem nie jest tak dobrze). Następna sprawa to rzeczy typowo fizyczne, odczuwalna totalnie mniejsza waga telefonu robi swoje, czytnika linii papilarnych używa się o wiele wygodniej, ekran jest lepszy i przede wszystkim prosty (dodam dodatkowo, że mam ten lepszy bezproblemowy HUAXING) a to też mniej zachodu z jego zabezpieczeniem ( zakrzywiane szkła, folie itp.), umiejscowienie kamerki przedniej też na plus. Co do zdjęć, mówiąc bardzo ogólnikowo jest podobnie ale MI 11 Lite 5G jeżeli chodzi o fotki w złych warunkach oświetleniowych oraz zdjęciach nocnych moim zdaniem zauważalnie lepiej sobie radzi. Jedyny mankament ale zaznaczam dla mnie raczej marginalny, to zauważalna mniejsza pojemność baterii w Mi 11 Lite 5G. Przesiadka zdecydowanie wyszła na korzyść, ale to moje zdanie inni mogą mieć odmienne, bo tu dużo zależy od tego jak, gdzie i w jakiej sieci i z jakimi aplikacjami używa się tego urządzenia.
 6. @Boomers Ja sprawdziłem u siebie i wyszło, że ekran mam ten lepszy (DisplayDxe: K9 42 02 0b amoled dsc cmd) czyli HUAXING i do tego ekranu nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Ty prawdopodobnie miałeś TIANMA z którym są problemy . Mało tego, porównując ten do tego z poprzedniego mojego MI Note 10 lite na którym ekran różnie się zachowywał i np. ustawiony schemat kolorów potrafił momentami zmieniać się chwilowo to ten w MI 11 lite 5G jest o wiele lepszy i działa u mnie bardzo dobrze. Jak napisałem wyżej nie mam zastrzeżeń.
 7. Możesz też z tego globala fabrycznego oprócz podstawowych, nieusuwalnych aplikacji google ten "... milion niepotrzebnych aplikacji google itp. " odinstalować praktycznie w minutę.
 8. Wi-fi calling na Mi Note 10 lite działa bardzo dobrze w sieci play, korzystam i nie mam żadnych problemów, hula aż miło.
 9. U mnie w taryfie na kartę odNowa w Play, wifi calling działa bez problemu.
 10. W sieci Play VoLTE i Wi-Fi Calling również działa bez problemu.
 11. Wi-Fi Calling w sieci Play też fajnie działa.
×
×
 • Create New...