Jump to content

Adamcom

Użytkownicy
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

About Adamcom

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 11 Lite 5G

Recent Profile Visitors

733 profile views
 1. @Boomers Ja sprawdziłem u siebie i wyszło, że ekran mam ten lepszy (DisplayDxe: K9 42 02 0b amoled dsc cmd) czyli HUAXING i do tego ekranu nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Ty prawdopodobnie miałeś TIANMA z którym są problemy . Mało tego, porównując ten do tego z poprzedniego mojego MI Note 10 lite na którym ekran różnie się zachowywał i np. ustawiony schemat kolorów potrafił momentami zmieniać się chwilowo to ten w MI 11 lite 5G jest o wiele lepszy i działa u mnie bardzo dobrze. Jak napisałem wyżej nie mam zastrzeżeń.
 2. Możesz też z tego globala fabrycznego oprócz podstawowych, nieusuwalnych aplikacji google ten "... milion niepotrzebnych aplikacji google itp. " odinstalować praktycznie w minutę.
 3. Wi-fi calling na Mi Note 10 lite działa bardzo dobrze w sieci play, korzystam i nie mam żadnych problemów, hula aż miło.
 4. U mnie w taryfie na kartę odNowa w Play, wifi calling działa bez problemu.
 5. W sieci Play VoLTE i Wi-Fi Calling również działa bez problemu.
 6. Wi-Fi Calling w sieci Play też fajnie działa.
 7. Na Mi Note 10 Lite weszła mi właśnie przez OTA aktualizacja 11.0.11.0 (QFNEUXM) , zaktualizowano pakiet bezpieczeństwa systemu.
 8. Witam

  Raz na kilka lat każdemu może się zdarzyć popełnić 1 błąd który powinien być wybaczalny jako pierwszy ... ale od razu kara ostrzeżenie ? 

  1. mrosi

   mrosi

   Regulamin jest czytelny, jasny, i jednakowy dla wszystkich.

 9. Ale robi się to automatycznie a dla strachliwych jest to różnica
 10. Totalnie to nie ma wpływu na nic jak zainstalujesz oficjalną aktualizację mimo tego, że później może być wycofana.
 11. Dla tych co chcą mieć 11.0.7.0 bez czekania. Dla jasności. Nie wgrywamy nic przez sugerowane tu recovery. Pobieramy plik pełnej aktualizacji czyli ROM recovery (link udostępniony przez @pkonrad (1,9 GB)) i zwyczajnie instalujemy jak zwykłe OTA przez "Aktualizację systemu" wskazując pobrany plik. To normalna aktualizacja i wszystko zostaje na swoim miejscu, nic nie zostaje usunięte.
 12. Zaktualizowałem ręcznie do 11.0.7.0. i jak do tej pory nie zauważyłem błędów. Wszystko działa.
×
×
 • Create New...