Jump to content

Adamcom

Użytkownicy
 • Posts

  135
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 11 Lite 5G

Recent Profile Visitors

778 profile views

Adamcom's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

27

Reputation

 1. Warto zaznaczyć, że chodzi o przesiadkę na Mi 11 lite 5G. Odpowiadając, pierwszym elementem była powoli kurcząca się pamięć bo w MI Note 10 lite miałem 64 GB i brak możliwości rozszerzenia kartą nie mówiąc już o sekcji pamięci "inne" która to czy to w moim Mi, Mi Note czy Redmi Note w rodzinie czy znajomych przeważnie wszędzie zabiera ok. 10GB i ciężko coś z tym zrobić na dłuższą metę. Druga sprawa to technologia 5G i wcale nie chodzi mi o używanie 5G ale o to, że wiąże się to z nowszymi podzespołami (lepsze rozwiązania) a przez to lepszymi parametrami jeżeli chodzi o połączenia, czy łączność w pozostałych typach sieci a przede wszystkim wi-fi, jest to w praktyce bardzo zauważalne u mnie w użytkowaniu. Tam gdzie mieszkam oraz w miejscach o słabym pokryciu sieci (lub tzw. dziurach czy przeszkodach), Mi Note 10 Lite miał często problemy z zasięgiem oraz rwał rozmowy, na Mi 11Lite 5G nie mam nigdzie żadnych problemów i jest to bardzo wielka dla mnie różnica. Muszę tu zaznaczyć, że telefon pracuje w sieci PLAY wykorzystując dual sim, gdzie VoWifi, VoLTE również funkcjonują bezproblemowo ( w innych sieciach z tym może być różnie, kolega ma ten sam telefon w sieci PLUS i tam pod tym względem nie jest tak dobrze). Następna sprawa to rzeczy typowo fizyczne, odczuwalna totalnie mniejsza waga telefonu robi swoje, czytnika linii papilarnych używa się o wiele wygodniej, ekran jest lepszy i przede wszystkim prosty (dodam dodatkowo, że mam ten lepszy bezproblemowy HUAXING) a to też mniej zachodu z jego zabezpieczeniem ( zakrzywiane szkła, folie itp.), umiejscowienie kamerki przedniej też na plus. Co do zdjęć, mówiąc bardzo ogólnikowo jest podobnie ale MI 11 Lite 5G jeżeli chodzi o fotki w złych warunkach oświetleniowych oraz zdjęciach nocnych moim zdaniem zauważalnie lepiej sobie radzi. Jedyny mankament ale zaznaczam dla mnie raczej marginalny, to zauważalna mniejsza pojemność baterii w Mi 11 Lite 5G. Przesiadka zdecydowanie wyszła na korzyść, ale to moje zdanie inni mogą mieć odmienne, bo tu dużo zależy od tego jak, gdzie i w jakiej sieci i z jakimi aplikacjami używa się tego urządzenia.
 2. @Boomers Ja sprawdziłem u siebie i wyszło, że ekran mam ten lepszy (DisplayDxe: K9 42 02 0b amoled dsc cmd) czyli HUAXING i do tego ekranu nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Ty prawdopodobnie miałeś TIANMA z którym są problemy . Mało tego, porównując ten do tego z poprzedniego mojego MI Note 10 lite na którym ekran różnie się zachowywał i np. ustawiony schemat kolorów potrafił momentami zmieniać się chwilowo to ten w MI 11 lite 5G jest o wiele lepszy i działa u mnie bardzo dobrze. Jak napisałem wyżej nie mam zastrzeżeń.
 3. Możesz też z tego globala fabrycznego oprócz podstawowych, nieusuwalnych aplikacji google ten "... milion niepotrzebnych aplikacji google itp. " odinstalować praktycznie w minutę.
 4. Wi-fi calling na Mi Note 10 lite działa bardzo dobrze w sieci play, korzystam i nie mam żadnych problemów, hula aż miło.
 5. U mnie w taryfie na kartę odNowa w Play, wifi calling działa bez problemu.
 6. W sieci Play VoLTE i Wi-Fi Calling również działa bez problemu.
 7. Wi-Fi Calling w sieci Play też fajnie działa.
 8. Na Mi Note 10 Lite weszła mi właśnie przez OTA aktualizacja 11.0.11.0 (QFNEUXM) , zaktualizowano pakiet bezpieczeństwa systemu.
 9. Witam

  Raz na kilka lat każdemu może się zdarzyć popełnić 1 błąd który powinien być wybaczalny jako pierwszy ... ale od razu kara ostrzeżenie ? 

  1. mrosi

   mrosi

   Regulamin jest czytelny, jasny, i jednakowy dla wszystkich.

 10. Ale robi się to automatycznie a dla strachliwych jest to różnica
 11. Totalnie to nie ma wpływu na nic jak zainstalujesz oficjalną aktualizację mimo tego, że później może być wycofana.
×
×
 • Create New...