Jump to content

scooby666

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About scooby666

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4 3/64

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Team Win Recovery Project Jedno z custom recovery dla urządzeń z androidem. Tak instrukcje istnieją do wszystkiego krok po kroku. http://en.miui.com/thread-404933-1-1.html Tutaj masz temat dokładnie dla tego przypadku. Ja użyłem metody 2 - paczka zip do instalacji przez TWRP. Dużo szybsza i trwalsza metoda.
 2. Masz jakieś syfiaste MIUI. Pierwszy global jaki wyszedł to: Version: V8.0.3.0.MBFMIDG. No i co robi tam opis "O MIUIPolska" jak to global
 3. Myślę, że jest to kwestia drugiego mikrofonu. Wycisza otoczenie i nas jak za daleko mikrofon do rozmów od ust mamy. Podobny problem rozwiązywałem w Huawei G630 mojej mamy. Tam wystarczyło wyłączyć Noise Cancellation i problem zniknął. Nie tłumiło już rozmówcy. Niestety w MIUI jest problem, bo takiej opcji w ogóle nie widzę.
 4. Jeśli będzie większe to nie przylegnie do szkła ekranu. To które teraz mam ledwo co udało się przykleić, bo w okół na samym początku nie przylegało. Jedyny sposób na takie coś to pełne szkła 2,5D które są drogie i robione raczej tylko pod topowe telefony(iphone 6/6s itd) Większe szkło będzie powodowało mniej więcej taki efekt: (zdjęcie pożyczone z google grafika)
 5. Nillkin Amazing H ma 144mm x 68mm, a i tak mi odstaje nad głośnikiem i pod klawiszami. Po bokach zakrywa w 100% ekran na styk. Przez kilka dni także tam lekko odstawało, ale się dokleiło. Te szkła są tak małe ze względu na to, że RN4 ma szkło 2,5D. Także każde szkło ochronne bez kleju będzie odstawać. Kupiłem razem z telefonem szkło o większych wymiarach i było beznadziejne. Miało klej tylko na rogach, a między ekranem a szkłem ochronnym było powietrze.
 6. Trzeba wgrać fix. http://en.miui.com/thread-311371-1-1.html
 7. Bootloader można odblokować tylko na wersji DEV softu. http://en.miui.com/thread-202290-1-1.html
 8. Nie ma jeszcze MIUI 8.0.5.0.0 Global Najnowsza to: Author: MIUI Official TeamVersion: V8.0.4.0.MBFMIDG (MIUI8) Size: 1.3G Masz po prostu syfiaste MIUI i dlatego nie będzie się dało zaktualizować. To jest prawdopodobnie China Stable Version: V8.0.5.0.MBFCNDG 1.1G zmodyfikowany przez jakiegoś Azjatę.
 9. Chyba nie bardzo. HTC Wildfire ma: Corning Gorilla Glass. Prawda jest taka, że kiedyś ekrany były mniejsze, a szkła grubsze. Do tego szkło ekranu bardzo często było zabezpieczone w okół obudową. Teraz wystarczy by telefon spadł na róg i szkło pęka, bo styka się z ramką telefonu.
 10. Mi to wygląda na całkowicie rozładowaną baterię, która nie chce zaskoczyć by się ładować. Jednak warto wyeliminować problem softu, tak jak wspomniał Zexon72. Czy nowy telefon miał przy uruchomieniu 0%? Czy stało się to dopiero po jakimś czasie?
 11. Na miui polska jest to samo. Tylko automatyczny jest aktywny.
 12. Musisz sformatować pamięć użytkownika. To z tutoriala z en.miui.com http://en.miui.com/thread-362948-1-1.html
 13. U mnie niestety nie przeszło, musiałem wgrać fix. (problem został rozwiązany na Snapdragonie, a na Mediateku różnie)
 14. Mam zainstalowane miuipolska/xiaomi.eu i mogę powiedzieć, że po pierwszych chwilach użytkowania nie ma już takiego draina baterii w spoczynku. W tym momencie po 1,5h po odpięciu od ładowarki telefon ma 99%, kilka minut na ekranie, a usługi google zjadły tylko ~15% baterii(w china stable miały około 50%). Dam znać po całym dniu jak to wygląda. Edit. Drain w nocy jakby mniejszy przy pełnej synchronizacji. Proporcje zużycia też lepsze.
×
×
 • Create New...