Jump to content

Nowe wersje oficjalnego systemu

Recommended Posts

Proponuję wrzucać tutaj pytania/wrażenia dotyczące nowych wersji oficjalnego softu od producenta.

Aktualnie mam wersję 7.1.1.0 i pojawiło się powiadomienie o dostępności 7.1.2.0.

Czy ktoś już ją zainstalował? Jakieś istotne zmiany czy problemy?

Edited by chireo
  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Panowie czy ktoś próbował tego sposobu na pozbycie się gapps z global dev http://en.miui.com/thread-422497-1-1.html U mnie niestety nie działa pod wszystkimi Install App mam wygaśnięty przycisk wyłącz

Na pewno zwiększyła się głośność dzwonków, doszedł taki future na ekranie blokady co się nazywa: Turn on Daily lock screen.  W kontaktach doszło coś co się nazywa Mi Voice i chyba umożliwia wykonywani

Kompendium już masz, a tu linki do romów na zablokowany bl dla wszystkich tel: http://en.miui.com/a-234.html Wybierasz ten, bo najnowszy i chyba najlepszy:  i instalujesz Miflashem w trybie downl

Posted Images

Po aktualizacji do 7.1.2.0 u mnie również nie łączy się z Mi PC Suite. Wydaje mi się, że bateria schodzi trochę szybciej. A co do jakichkolwiek zmian to nic nie zauważyłem.

Edited by Pepso94
  • 2 weeks later...
Przed chwilą, cincin27 napisał:

Nowy update to 7.2.4.0 a nie 7.1.4.0

Faktycznie, nie zwróciłem uwagi i na szybko przepisałem wersję

Póki co zniknął root, telefon nie widzi karty sim i przywróciło się kilka chińskich apek wcześniej usuniętych

Na pewno zwiększyła się głośność dzwonków, doszedł taki future na ekranie blokady co się nazywa: Turn on Daily lock screen.  W kontaktach doszło coś co się nazywa Mi Voice i chyba umożliwia wykonywanie połaczeń VoIP.  W Settings -> Additional settings - > doszła opcja transfer Mi Mover. Ja tego wcześniej nie widziałem.

Wygląd i układ zmieniła apka od pogody. Można odzyskać SMS z MiCloud jeżeli ktoś ma to włączone.

Więcej zmian nie zdążyłem zauważyć.

Edited by Vergiliusz
poprawki
  • Like 1

jak dostane smsa np... kliknę 2x w niego na ekranie blokady , przenosi do smsów ... czytam .... zamykam

a apka smsowa dalej krzyczy że sms nie odczytany

dopiero jak sie wejdzie i kliknie na tą konkretną ostatnią wiadomość to oznacza jako przeczytaną

zerknijcie proszę czy w najnowszej dalej tak jest...

1 godzinę temu, d00lar napisał:

jak dostane smsa np... kliknę 2x w niego na ekranie blokady , przenosi do smsów ... czytam .... zamykam

a apka smsowa dalej krzyczy że sms nie odczytany

dopiero jak sie wejdzie i kliknie na tą konkretną ostatnią wiadomość to oznacza jako przeczytaną

zerknijcie proszę czy w najnowszej dalej tak jest...

Czasami działa to z pewnym opóźnieniem, ale nie trzeba ponownie w to wchodzić, znika samoczynnie. Tak się dzieje w różnych telefonach z Androidem i WP również. Podobnie jest z powiadomieniami o mailach. 

To chyba jak do soboty przez OTA nie będzie to odżałuję te 50gr na sms-a rejestrującego kartę sim (bo wygląda na to że od nowa chce ją rejestrować po każdym flashowaniu nowego romu) i zainstaluję!

Na stronie MIUI wersja 7.2.4 pojawiła się prawie po tygodniu od czasu gdy ludzie zgłaszali, że ją mają.

Poza tym, chyba tylko oficjalne da się instalować przez updater?

Edited by AdBloczek
  • Like 1
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...