Jump to content

Nowe wersje oficjalnego systemu

Recommended Posts

13 godzin temu, Ciacho23 napisał:

A mi po zrobieniu full wipe 7.3.2 działa o niebo lepiej niż 6.5.19. 

A potem piszesz, że nie działa sklep, czyli o niebo lepiej? 

• Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Panowie czy ktoś próbował tego sposobu na pozbycie się gapps z global dev http://en.miui.com/thread-422497-1-1.html U mnie niestety nie działa pod wszystkimi Install App mam wygaśnięty przycisk wyłącz

Na pewno zwiększyła się głośność dzwonków, doszedł taki future na ekranie blokady co się nazywa: Turn on Daily lock screen.  W kontaktach doszło coś co się nazywa Mi Voice i chyba umożliwia wykonywani

Kompendium już masz, a tu linki do romów na zablokowany bl dla wszystkich tel: http://en.miui.com/a-234.html Wybierasz ten, bo najnowszy i chyba najlepszy:  i instalujesz Miflashem w trybie downl

Posted Images

1 godzinę temu, FromWP napisał:

A potem piszesz, że nie działa sklep, czyli o niebo lepiej? 

Napisałem to przed próbą wejścia do sklepu:) Wszystko inne działało:)

Edited by Ciacho23
1 godzinę temu, Ciacho23 napisał:

Napisałem to przed próbą wejścia do sklepu:) Wszystko inne działało:)

Ja wróciłem na 6.5.19 , ale spoko jutro piątek, będzie nowsza wersja z poprawkami i nowymi błędami.

• Like 1
  • 1 month later...

Chyba dobra wiadomość. Xiaomi podobno zdecydowało się na wypuszczenie oficjalnego romu Global/dev dla Redmi 3/pro. Pierwsze wydanie miało wejść już 21.07, ale jest opóźnienie. Jest bardzo prawdopodobne że już w przyszły piątek będzie pierwsze wydanie bety oficjalnego Globala od Xiaomi. Link do forum z info na en.miui: http://en.miui.com/thread-313692-1-1.html

• Like 1

Od kilku dni mam Redmi 3 Pro. Nie miałem za bardzo czasu w zabawę w odblokowywanie BL, więc z czystego lenistwa wgrałem ROM jakiegoś Wietnamczyka. Czy oficjalny ROM będę mógł wgrać bez BL? Oraz pytanie dla doświadczonych useró - czy jest taka ewentualność, że ten oficjalny ROM będzie gorszy od tego co mam teraz, czyli MIUI 8 Global - ManhiT V6.7.7 ?

"bez BL" - stwierdzenie bez sensu. pewnie ci chodzi o "bez odblokowanego BL" - tak, będziesz mógł wgrać.

Czy będzie gorszy? Będą aktualizacje, nowsze funkcje, natomiast naczytałem się, że potrafią coś spartolić w tłumaczeniu.

• 3 weeks later...
16 minut temu, Mario80 napisał:

Ło matko, sledze czasami forum, ale chyba cos przespalem ;)

Interesuje mnie tylko na zablokowany BL.

No to są takie, a nawet jak masz odblokowany to po wgraniu ci zablokuje. Na en.miui szukaj wersji fastboot. 

Dnia 17/08/2016 o 16:34, szamer napisał:

Czy instalowal ktos juz  wersje -> Version: V7.5.2.0.LAIMIDE (MIUI7) ? 
Jestem ciekaw czy posiada duzo bledow i jak sie zachowuje bateria na tym romie. 

Witam

czy jest szansa na wersję MIUIpolska V7.5.2.0.LAIMIDE ?
obecnie jestem na wersji 7.5.1.0, z góry dziękuję

Witam, 

Mam pytanie bo czytam to forum i z lekka nie ogarniam tematu już. 

Posiadam Redmi 3, wersja MIUI 7.1.3.0 (stabilna) bootloader mam zablokowany. Czy mogę zainstalować nowsza wersje MIUI? bo piszecie że są nowe wersje ale u mnie aplikacja od aktualizacji nic nie wykazuje ze jest coś do pobrania. tutaj niby są wersje stabilne https://miuipolska.pl/wersje-stabilne-miui-v7/ ale nie wiem która miałbym pobrać aby zainstalować nową. nie wiem jak mam rozpoznać która z wersji jest dla Redmi 3.

7 minut temu, tofic napisał:

Witam, 

Mam pytanie bo czytam to forum i z lekka nie ogarniam tematu już. 

Posiadam Redmi 3, wersja MIUI 7.1.3.0 (stabilna) bootloader mam zablokowany. Czy mogę zainstalować nowsza wersje MIUI? bo piszecie że są nowe wersje ale u mnie aplikacja od aktualizacji nic nie wykazuje ze jest coś do pobrania. tutaj niby są wersje stabilne https://miuipolska.pl/wersje-stabilne-miui-v7/ ale nie wiem która miałbym pobrać aby zainstalować nową. nie wiem jak mam rozpoznać która z wersji jest dla Redmi 3.

Żadnej wersji eu nie zainstalujesz bo jak sam piszesz masz zablokowany bl. Aplikacja do aktualizacji też niczego ci nie znajdzie. Musisz poczytać ze zrozumieniem. Są romy oficjalne global na zablokowany bl, ale nie eu. 

Właśnie się pojawiła (i u mnie zainstalowa przez OTA) nowa wersja global dev 6.8.25. Przez updater aktualizacja przyrostowa  z poprzedniej dev waży raptem 32Mb. To dodatkowy plus aktualizacji automatycznych. 

1 godzinę temu, cincin27 napisał:

Jak wyjdzie stable to wracam na globala, dużo różnic w porównaniu do Xiaomi.eu nie ma.

Tylko nie wiadomo czy ten stable będzie rzeczywiście stable. No i ciekawe jak długo wytrzymasz bez cotygodniowych aktualizacji, bo to dosyć silny nałóg a odstawienie może wymagać zmiany trybu życia, lub psychoterapii.

^^ Jak przejdę na globala to spróbuję, ale na razie mi się nie chce już w to bawić:) Ale z tego co zauważyłem to aplikacja Dokumenty co jakiś czas się wyłącza sama z siebie. A czy ktoś wie po co ona w ogóle jest domyślnie wyłączona?

Ale wyłączasz optymalizację miui i sama się włącza. Nie wiem jak z dostępem do zapisu sd bo tylko zapis zmieniałem dla TapaTalk i nie było problemu

===

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

To powinno pobrać Ci tylko kilkanaście MB do wersji 6.8.18, aktualizacja a potem znowu kilkanaście MB i aktualizacja do wersji 6.8.25

Zainstalowałem 6.8.18 i nie znajduje mi 6.8.25. Więc czekać 24h i próbować wymusić znalezienie aktualizacji

===

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Pobierz z sobie z xiaomi.eu plik z wersją 6.8.25 i zainstaluj z ZIPa. U mnie też nie wykrywało tym razem nowej wersji przy miui w wersji 6.8.18, zrobiłem to ręcznie i wszystko działa

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

5 minut temu, [email protected] napisał:

Podbijam

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Tak jak kolega pisał, możesz, albo wstrzymaj się kilka dni a będziesz miał global stable z Miui8.

43 minuty temu, grzegorz.lki napisał:

Zainstalowałem 6.8.18 i nie znajduje mi 6.8.25. Więc czekać 24h i próbować wymusić znalezienie aktualizacji

No właśnie przez wyłączoną optymalizację Miui. Włącz i znajdzie aktualizację.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...