Jump to content

Nowe wersje oficjalnego systemu

Recommended Posts

No właśnie przez wyłączoną optymalizację Miui. Włącz i znajdzie aktualizację.

Mam włączoną. Wyłączyłem ją raz jakieś dwa tygodnie temu i 3 dni temu ją włączyłem aby znalazł aktualizacje.

Czytałem twoje posty o tym że jak wyłączyłeś to nie znajdowało aktualizacji

===

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

• Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Panowie czy ktoś próbował tego sposobu na pozbycie się gapps z global dev http://en.miui.com/thread-422497-1-1.html U mnie niestety nie działa pod wszystkimi Install App mam wygaśnięty przycisk wyłącz

Na pewno zwiększyła się głośność dzwonków, doszedł taki future na ekranie blokady co się nazywa: Turn on Daily lock screen.  W kontaktach doszło coś co się nazywa Mi Voice i chyba umożliwia wykonywani

Kompendium już masz, a tu linki do romów na zablokowany bl dla wszystkich tel: http://en.miui.com/a-234.html Wybierasz ten, bo najnowszy i chyba najlepszy:  i instalujesz Miflashem w trybie downl

Posted Images

2 minuty temu, [email protected] napisał:

Mniej więcej oo jakim czasie global stable się pojawia ?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Dokładnie to tego nikt nie wie, ale myślę że w ciągu tygodnia powinien się pojawić. Ale nie wiem czy warto czekać, bo wersje global dev też są już stabilne. Może się okazać że global stable nie będzie bardziej stable.

10 minut temu, grzegorz.lki napisał:

Nie. Pobieram zip i aktualizuję przez updter

===

Czyli nadal mogę cytować "wiem że nic nie wiem ' w kwestii miui 

2 minuty temu, grzegorz.lki napisał:

tak

===

Pocieszam się tym że nie jestem odosobniony. "Niezbadane są wyroki Miui"

Edited by FromWP
Przed chwilą, grzegorz.lki napisał:

Na stronie en.miui.com download wyświetla wersję 6.8.18.

Natomiast w wątku

http://en.miui.com/thread-336307-1-1.html

Jest wersja 6.8.25

i stąd pobieram zip

===

Bo oni sami nie nadążają, ale "wszystkie drogi prowadzą do celu" a jest ich sporo tak jak w ustawieniach Miui.

• Like 1
37 minut temu, grzegorz.lki napisał:

@FromWP nie brakuje tobie na global wyszukiwania w dialerze z polskimi znakami? Chyba jedyny minus globala. Może kiedyś to ogarną.

===ll

Przed chwilą sprawdziłem i u mnie wyszukiwanie z polskimi znakami działa. Może musisz użyć "Przebuduj słownik T9"  w menu wyświetlania kontaktów. 

Przed chwilą sprawdziłem i u mnie wyszukiwanie z polskimi znakami działa. Może musisz użyć "Przebuduj słownik T9"  w menu wyświetlania kontaktów. 

A powiedz jeszcze czy kontakty masz na koncie xiaomi czy Google. Czy tu i tu.

19 minut temu, grzegorz.lki napisał:

A powiedz jeszcze czy kontakty masz na koncie xiaomi czy Google. Czy tu i tu.

Mam na Googlu, Xiaomi i jeszcze koncie MS, dodatkowo Skype i Whatsapp. Przy wyszukiwaniu pokazuje na jakim koncie dany kontakt jest. Może powinieneś spróbować wgrać jeszcze raz rom miflashem z opcją zachowania wszystkich danych?

Screenshot_2016-08-28-14-44-58-388_com.android.contacts.pngScreenshot_2016-08-28-14-46-36-710_com.android.contacts.png

Mam na Googlu, Xiaomi i jeszcze koncie MS, dodatkowo Skype i Whatsapp. Przy wyszukiwaniu pokazuje na jakim koncie dany kontakt jest. Może powinieneś spróbować wgrać jeszcze raz rom miflashem z opcją zachowania wszystkich danych?

Screenshot_2016-08-28-14-44-58-388_com.android.contacts.pngScreenshot_2016-08-28-14-46-36-710_com.android.contacts.png

Ok dzięki, ale chodzi mi o wyszukiwanie w dialerze a nie w kontaktach - w kontaktach też mi wyszukuje z polskimi znakami. Na przykład jak w dialerze w piszę 976 - to znajduje mi wszystkich z 976 i z "WRO" ale nikogo z "WRÓ".

spróbuję jeszcze skopiować na konto xiaomi może tu leży problem

8 minut temu, grzegorz.lki napisał:

Ok dzięki, ale chodzi mi o wyszukiwanie w dialerze a nie w kontaktach - w kontaktach też mi wyszukuje z polskimi znakami. Na przykład jak w dialerze w piszę 976 - to znajduje mi wszystkich z 976 i z "WRO" ale nikogo z "WRÓ".

spróbuję jeszcze skopiować na konto xiaomi może tu leży problem

Tak mi się pokazuje jak wyszukuję w dialerze. Jak wpiszę cyfry (jako fragment nr telefonu) to kontakty z polskimi znakami też pokazuje.

Edited by FromWP
5 minut temu, grzegorz.lki napisał:

Tak pomija. Ta łódź ma w numerze tel 976, tak jak wpisałem w dialerze.

Odpadam, nadal nie rozumiem,. Jak wpisałeś 976 to wyszukuje wszystkie wpisy z takim ciągiem znaków, czy to w nr telefonu czy tekście, niezależnie od tego czy są polskie znaki w kontakcie.

Jest już global stable 8.0.2.0.

Wgrałem global stable 7.5.2.0 i po uruchomieniu telefonu i przejściu całej początkowej konfiguracji wyskoczyło od razu że jest aktualizacja systemu do 8.0.2.0

Screeny po aktualizacji

21f8af2bdebbc973c9afde9e754e473a.jpg

bbe6abd9e4c6d7fc307eba5d51555a13.jpg

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...