Skocz do zawartości

CyanogenMod dla Redmi Note 2


kriegaffe

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, galakty napisał:

Czasem wibracja przy dotknięciu nie dotyczy dotykania ekranu np. klawiatury? To chyba nie działa na funkcyjne.

Eh, widziałem na YT prezentację jakiegoś telefonu.. Procesor ten co w RN2, SlowMo 480FPS..

Dokładnie tak jest. Więc co działa na funkcyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lamcza napisał:

Dlaczego mi wmawiasz ze ja czegos nie rozumiem? Kiedy to ty nie potrafisz ogarnac ze ta opcja odpowiada za wibracje i nie ma znaczenia ze ona u ciebie nie działa bo inna na pewno ci wibracji nie włączy :D ... nie kumasz ze gdzies cos masz spaprane moze ci sie zle rom pobral albo masz jakies recovery popaprane ... ale i tak dalej bedziesz sie upieral ze to rom jest skopany bo tobie nie dziala wibracja ...

 

foto_86390e2d1d1539a3c29df23db433d791.jp

Sprawdzałem dziś na 1.6 1.7 i 1.8 nie działa. Moja wina wiadomo. Wracam do tego okropnego miui. Dzięki za pomoc ;)

Edytowane przez foopek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JestemMortem napisał:

Moglbys sprawdzic czy na niskim (jakieś 10% paska, nie 0, bez ustawienia automatycznej) poziomie jasności co chwile minimalnie sie nie zmienia? Moglbyś chwile tak poprzeglądać i dać znać? Bylbym wdzieczny. Na 1.2 i 1.36 skacze i denerwuje emoji35.pngemoji35.pngemoji35.png

Minimalnie za początkiem paska, faktycznie delikatnie wariuje, ale musiałem się przyjrzeć. Na jakieś 20% już jest normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys sprawdzic czy na niskim (jakieś 10% paska, nie 0, bez ustawienia automatycznej) poziomie jasności co chwile minimalnie sie nie zmienia? Moglbyś chwile tak poprzeglądać i dać znać? Bylbym wdzieczny. Na 1.2 i 1.36 skacze i denerwuje

Minimalnie za początkiem paska, faktycznie delikatnie wariuje, ale musiałem się przyjrzeć. Na jakieś 20% już jest normalnie.

:/ wszystkie aosp na razie tak maja

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, JestemMortem napisał:

:/ wszystkie aosp na razie tak maja

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Nigdy nie używałem najmniejszej jasności więc to żaden problem dla mnie akurat. Wolę 120FPS niż 0% podświetlenie, no i MiraVision, no i ClearMotion.

A jak tam w 1.32? Czy 1.36? Changelogi tylko po rosyjsku widziałem i nie wiem czy jest sens aktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ wszystkie aosp na razie tak maja

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Nigdy nie używałem najmniejszej jasności więc to żaden problem dla mnie akurat. Wolę 120FPS niż 0% podświetlenie, no i MiraVision, no i ClearMotion.

A jak tam w 1.32? Czy 1.36? Changelogi tylko po rosyjsku widziałem i nie wiem czy jest sens aktualizować.

Z jakiej apki korzystasz do 120 fps?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JestemMortem napisał:

Z jakiej apki korzystasz do 120 fps?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

https://mega.nz/#!3Ud3iIzQ!1qdOy1lGAG2qGFlHQ9x-4dWFvfj35tfmbzoxyWxNg9o

Po prawej taka kamerka z trzema kropkami, to tryb 120fps 720p. Potem sobie na komputerze to zwalniam i mam slowmo. Normalnie nagrywa bez zmian jak oryginalny aparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pomyłka opcja o którą mi chodziło jest w informacje o telefonie i jest to tryb zaawansowny co daje to że po włączeniu w ustawieniach w sekcji osobiste pojawia się pasek stanu( tam jest ustawianie ikony i liczb stanu baterii) i pasek powiadomień tak jest w cm a jak uruchomić to w aosp

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lamcza napisał:

akurat przed chwila mialem czystego stable miui v7.1.1.0 i piedyknalem antutu bylo 49k z hakiem tutaj mamy nieco ponad 50k :P wiec te ulepszenia to takiie meeh 

aplikacja kamery ma menu po angielsku i teraz ne wiem czy wystarczy jak ustawie full hd ii juz ma nagrywac w 60 klatkach :P nagralrm jeden filmiik w dosc slabym switle w pokoju to ma 16 klatek :P

Czyli normalnie nagrywa skoro 16. Nagraj blisko minotora/TV coś z mocnym światłem, kilka centmetrów od niego, wtedy sprawdź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...