Jump to content

CyanogenMod dla Redmi Note 2

kriegaffe

Recommended Posts

27 minut temu, galakty napisał:

Czasem wibracja przy dotknięciu nie dotyczy dotykania ekranu np. klawiatury? To chyba nie działa na funkcyjne.

Eh, widziałem na YT prezentację jakiegoś telefonu.. Procesor ten co w RN2, SlowMo 480FPS..

Dokładnie tak jest. Więc co działa na funkcyjne?

10 minut temu, Lamcza napisał:

Dlaczego mi wmawiasz ze ja czegos nie rozumiem? Kiedy to ty nie potrafisz ogarnac ze ta opcja odpowiada za wibracje i nie ma znaczenia ze ona u ciebie nie działa bo inna na pewno ci wibracji nie włączy :D ... nie kumasz ze gdzies cos masz spaprane moze ci sie zle rom pobral albo masz jakies recovery popaprane ... ale i tak dalej bedziesz sie upieral ze to rom jest skopany bo tobie nie dziala wibracja ...

foto_86390e2d1d1539a3c29df23db433d791.jp

Sprawdzałem dziś na 1.6 1.7 i 1.8 nie działa. Moja wina wiadomo. Wracam do tego okropnego miui. Dzięki za pomoc ;)

Edited by foopek

Wiem ktoś czy w CM 12.1 jest funkcja podobna do trybu oszczędnego z miui? Tak żeby np. w nocy wszystko wyłączało Może jakiś moduł do Xposed?

Poza tym coś w stylu trybu cichego w nocy, w określonych godzinach wyłączane są np. powiadomienia itp.

Wejdź w all files na needrom i tam będzie wersja 1.36 - niestety wariuje na niej automatyczne ustawienie jasności ekranu. Wróciłem na cm. Panowie czy ktoś z was używał lub wciąż używa 1.32 i może napisać jakieś krótkie info jak sytuacja.

1.26 działa poprawnie.

Moglbys sprawdzic czy na niskim (jakieś 10% paska, nie 0, bez ustawienia automatycznej) poziomie jasności co chwile minimalnie sie nie zmienia? Moglbyś chwile tak poprzeglądać i dać znać? Bylbym wdzieczny. Na 1.2 i 1.36 skacze i denerwuje

6 minut temu, JestemMortem napisał:

Moglbys sprawdzic czy na niskim (jakieś 10% paska, nie 0, bez ustawienia automatycznej) poziomie jasności co chwile minimalnie sie nie zmienia? Moglbyś chwile tak poprzeglądać i dać znać? Bylbym wdzieczny. Na 1.2 i 1.36 skacze i denerwuje emoji35.pngemoji35.pngemoji35.png

Minimalnie za początkiem paska, faktycznie delikatnie wariuje, ale musiałem się przyjrzeć. Na jakieś 20% już jest normalnie.

Moglbys sprawdzic czy na niskim (jakieś 10% paska, nie 0, bez ustawienia automatycznej) poziomie jasności co chwile minimalnie sie nie zmienia? Moglbyś chwile tak poprzeglądać i dać znać? Bylbym wdzieczny. Na 1.2 i 1.36 skacze i denerwuje

Minimalnie za początkiem paska, faktycznie delikatnie wariuje, ale musiałem się przyjrzeć. Na jakieś 20% już jest normalnie.

:/ wszystkie aosp na razie tak maja

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

5 minut temu, JestemMortem napisał:

Nigdy nie używałem najmniejszej jasności więc to żaden problem dla mnie akurat. Wolę 120FPS niż 0% podświetlenie, no i MiraVision, no i ClearMotion.

A jak tam w 1.32? Czy 1.36? Changelogi tylko po rosyjsku widziałem i nie wiem czy jest sens aktualizować.

Nigdy nie używałem najmniejszej jasności więc to żaden problem dla mnie akurat. Wolę 120FPS niż 0% podświetlenie, no i MiraVision, no i ClearMotion.

A jak tam w 1.32? Czy 1.36? Changelogi tylko po rosyjsku widziałem i nie wiem czy jest sens aktualizować.

Z jakiej apki korzystasz do 120 fps?

15 minut temu, JestemMortem napisał:

Z jakiej apki korzystasz do 120 fps?

https://mega.nz/#!3Ud3iIzQ!1qdOy1lGAG2qGFlHQ9x-4dWFvfj35tfmbzoxyWxNg9o

Po prawej taka kamerka z trzema kropkami, to tryb 120fps 720p. Potem sobie na komputerze to zwalniam i mam slowmo. Normalnie nagrywa bez zmian jak oryginalny aparat.

2 minuty temu, Lamcza napisał:

ta ale zeby to bylo kiedykolwiek w programistycznych to nie pamietam a dlugo mam androida xD

Kit z tym. Wyszedł jakiś custom MIUI na xda, modder zarzeka się, że wyciągnął kamerę z mi4c i teraz RN2 nagrywa 1080p 60FPS. Ciekawi mnie to strasznie.

10 minut temu, galakty napisał:

Kit z tym. Wyszedł jakiś custom MIUI na xda, modder zarzeka się, że wyciągnął kamerę z mi4c i teraz RN2 nagrywa 1080p 60FPS. Ciekawi mnie to strasznie.

Właśnie myślałem ze testujesz :)

Dobra pomyłka opcja o którą mi chodziło jest w informacje o telefonie i jest to tryb zaawansowny co daje to że po włączeniu w ustawieniach w sekcji osobiste pojawia się pasek stanu( tam jest ustawianie ikony i liczb stanu baterii) i pasek powiadomień tak jest w cm a jak uruchomić to w aosp

7 minut temu, Lamcza napisał:

akurat przed chwila mialem czystego stable miui v7.1.1.0 i piedyknalem antutu bylo 49k z hakiem tutaj mamy nieco ponad 50k :P wiec te ulepszenia to takiie meeh 

aplikacja kamery ma menu po angielsku i teraz ne wiem czy wystarczy jak ustawie full hd ii juz ma nagrywac w 60 klatkach :P nagralrm jeden filmiik w dosc slabym switle w pokoju to ma 16 klatek :P

Czyli normalnie nagrywa skoro 16. Nagraj blisko minotora/TV coś z mocnym światłem, kilka centmetrów od niego, wtedy sprawdź.