Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A, faktycznie, nie skojarzyłem bez spojrzenia na wcześniejsze posty. Cóż, Xiaomi różnie puszcza to na różne telefony. POCO F7 Ultra nie miał tego, przynajmniej u mnie na xiaomi.eu, dopóki nie pojawiło się 3.0.300.*.

  • Thanks 1
Opublikowano (edytowane)

Panowie pisałem w innym temacie ( ale nikt go nie czyta :) ). Czy mógłby ktoś udostepnić apk panelu sterowania (com.miui.securitycenter)  oraz aplikacji ustawienia (com.android.settings) z najnowszej wersji romu?

Edytowane przez dudijack
Opublikowano
4 godziny temu, dudijack napisał(a):

Panowie pisałem w innym temacie ( ale nikt go nie czyta :) ). Czy mógłby ktoś udostepnić apk panelu sterowania (com.miui.securitycenter)  oraz aplikacji ustawienia (com.android.settings) z najnowszej wersji romu?

proszę bardzo 

https://limewire.com/d/bFJ6e#Yofnn3CD1r

Opublikowano
47 minut temu, dudijack napisał(a):

Dziękuję Ci bardzo, ale przy próbie instalacji apki "ustawień" otrzymuję błąd... Panel sterowania instaluje się poprawnie.

mam u siebie takie coś jeśli chodzi o ustawienia ... przyznam że tak jeszcze tego nie wrzucałem - to nie wiem czy coś pomogę ... 🙃

Screenshot_2026-02-28-19-26-19-497_mtv.app.backup-edit.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 26.02.2026 o 21:03, Kacper Skrzypek napisał(a):

A, faktycznie, nie skojarzyłem bez spojrzenia na wcześniejsze posty. Cóż, Xiaomi różnie puszcza to na różne telefony. POCO F7 Ultra nie miał tego, przynajmniej u mnie na xiaomi.eu, dopóki nie pojawiło się 3.0.300.*.

W najnowszej aktualizacji się pojawiło. 3.0.301.0

  • Like 1
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam,

Zastanawiam się nam zmianą xiaomi 12 na 15. Powiedzcie mi czy po wgraniu romu Indonezji będzie dialer xiaomi i  nagrywanie rozmów?

 

Opublikowano
19 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

Nie będzie. ROM na Indonezję nie ma dialera Xiaomi.

Czyli to zmienili ciekawe czy na Tajwan też. 

19 godzin temu, pl_shibby napisał(a):

Witam,

Zastanawiam się nam zmianą xiaomi 12 na 15. Powiedzcie mi czy po wgraniu romu Indonezji będzie dialer xiaomi i  nagrywanie rozmów?

 

Są dialery na których to działa. Ale nie pobierasz ich z sklepu google tylko np z sklepu AppGallery Huawei. Taki przykład apka true phone od hamster pobrana z sklepu play nie ma nagrywania a już z sklepu huawei ma, można pobrać ją też z Xda. Fakt nie używam tego ale jakoś tak z obowiązku sprawdzam w różnych fonach i andkach. Wg mnie jakość nagranej rozmowy zarówno po jednej jak też drugiej stronie jest niezła. Poza tym zawsze to się przydaje jak nie ma jak zanotować albo ktoś szybko podaję pewne dane 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...