Kacper Skrzypek Opublikowano 26 Lutego Autor Opublikowano 26 Lutego A, faktycznie, nie skojarzyłem bez spojrzenia na wcześniejsze posty. Cóż, Xiaomi różnie puszcza to na różne telefony. POCO F7 Ultra nie miał tego, przynajmniej u mnie na xiaomi.eu, dopóki nie pojawiło się 3.0.300.*. 1
dudijack Opublikowano 27 Lutego Opublikowano 27 Lutego (edytowane) Panowie pisałem w innym temacie ( ale nikt go nie czyta ). Czy mógłby ktoś udostepnić apk panelu sterowania (com.miui.securitycenter) oraz aplikacji ustawienia (com.android.settings) z najnowszej wersji romu? Edytowane 27 Lutego przez dudijack
Master Opublikowano 27 Lutego Opublikowano 27 Lutego 4 godziny temu, dudijack napisał(a): Panowie pisałem w innym temacie ( ale nikt go nie czyta ). Czy mógłby ktoś udostepnić apk panelu sterowania (com.miui.securitycenter) oraz aplikacji ustawienia (com.android.settings) z najnowszej wersji romu? proszę bardzo https://limewire.com/d/bFJ6e#Yofnn3CD1r
dudijack Opublikowano 28 Lutego Opublikowano 28 Lutego Dziękuję Ci bardzo, ale przy próbie instalacji apki "ustawień" otrzymuję błąd... Panel sterowania instaluje się poprawnie.
Master Opublikowano 28 Lutego Opublikowano 28 Lutego 47 minut temu, dudijack napisał(a): Dziękuję Ci bardzo, ale przy próbie instalacji apki "ustawień" otrzymuję błąd... Panel sterowania instaluje się poprawnie. mam u siebie takie coś jeśli chodzi o ustawienia ... przyznam że tak jeszcze tego nie wrzucałem - to nie wiem czy coś pomogę ... 🙃
anemusek Opublikowano 25 Kwietnia Opublikowano 25 Kwietnia W dniu 26.02.2026 o 21:03, Kacper Skrzypek napisał(a): A, faktycznie, nie skojarzyłem bez spojrzenia na wcześniejsze posty. Cóż, Xiaomi różnie puszcza to na różne telefony. POCO F7 Ultra nie miał tego, przynajmniej u mnie na xiaomi.eu, dopóki nie pojawiło się 3.0.300.*. W najnowszej aktualizacji się pojawiło. 3.0.301.0 1
pl_shibby Opublikowano 31 Maja Opublikowano 31 Maja Witam, Zastanawiam się nam zmianą xiaomi 12 na 15. Powiedzcie mi czy po wgraniu romu Indonezji będzie dialer xiaomi i nagrywanie rozmów?
Kacper Skrzypek Opublikowano 31 Maja Autor Opublikowano 31 Maja Nie będzie. ROM na Indonezję nie ma dialera Xiaomi.
pawelt Opublikowano 1 Czerwca Opublikowano 1 Czerwca 19 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał(a): Nie będzie. ROM na Indonezję nie ma dialera Xiaomi. Czyli to zmienili ciekawe czy na Tajwan też. 19 godzin temu, pl_shibby napisał(a): Witam, Zastanawiam się nam zmianą xiaomi 12 na 15. Powiedzcie mi czy po wgraniu romu Indonezji będzie dialer xiaomi i nagrywanie rozmów? Są dialery na których to działa. Ale nie pobierasz ich z sklepu google tylko np z sklepu AppGallery Huawei. Taki przykład apka true phone od hamster pobrana z sklepu play nie ma nagrywania a już z sklepu huawei ma, można pobrać ją też z Xda. Fakt nie używam tego ale jakoś tak z obowiązku sprawdzam w różnych fonach i andkach. Wg mnie jakość nagranej rozmowy zarówno po jednej jak też drugiej stronie jest niezła. Poza tym zawsze to się przydaje jak nie ma jak zanotować albo ktoś szybko podaję pewne dane
Kacper Skrzypek Opublikowano 1 Czerwca Autor Opublikowano 1 Czerwca 2 godziny temu, pawelt napisał(a): Czyli to zmienili ciekawe czy na Tajwan też. Na Tajwanie jest po staremu, czyli jest dialer Xiaomi. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się